Ne çektik be kızlar!

Ahahhahahahahahaha kendi kendini imha etmişsin. E noldu sonra bitti mi flört?

Cidden inanmasi zor birsey yazmissiniz. Nutkum tutuldu. Iki sene bunlari gorup nasil normal davranabildiniz? Sevgilinize bu is ne is haci demediniz mi?

Cidden inanmasi zor birsey yazmissiniz. Nutkum tutuldu. Iki sene bunlari gorup nasil normal davranabildiniz? Sevgilinize bu is ne is haci demediniz mi?
Burda böyle arka arkaya anlatınca sanki hepsi aynı anda olmuş gibi görünüyor ama zamana yayılan şeylerdi. Bir de herkes o kadar normal davranıyordu ki herhalde benim içim fesat dedim. Birinci senenin sonunda anneme anlattım artık anne böyle böyle diye. Onunla konuştuktan sonra da iyice gözüm açıldı. Yüzüne kardeşim bu ne is dediğim zaman beni hep kendimi ailesine kakalamakla suçladı mesela.Hani ailesi süper, ben özeniyorum ve dahil olmaya çalışıyorum gibi. Beğenmiyorsqn yürü git havalarına girdi. Ben de aaaa gerizekalı sana muhtaç karın mıyım ben diye ayar verdikten sonra biraz toparlar gibi oldu. Anne de aynı şekilde. Bir de mesela kadının bana görünürde hiçbir zararı olmadı. Ne laf soktu ne ayırmaya çalıştı ama o göz iltihaplanması artık Son Nokta. İspatlayamadım ama eminim. Sevme şekli böyledir de diyemiyorum çünkü küçük kardeşe böyle değil. Çok enteresandı ya. Dediğim gibi annelere konduramıyor insan ama malesef böyle hasta ruhlular da var.

Hadi canım hayatta inanmam. İllaki ay rezil oldum dediğin bir anın olmuştur
Rezil oldugum degil ama cok pis rezil ettigim oldu olur mu?

Ben liseyi bitirmisim. Asik olmamisim hic. Uniye basladim. Daha ilk yil sinifa biri girdi vaay baya yakisikliymis, boy pos tip 10 numara. Bi bakan bi daha bakiyor yani oyle. Benim de ilgimi cekti ama amaaan banane havasindayim tabi. Neyse gel zaman git zaman bi baktim bu cocuk surekli bana bakiyor takip ediyor falan. E tabi benim de hosuma gitti. Yalan yok
Neyse zaten herkesin birbirinde numarasi vardi. Konusmaya basladik. Derslerden falan filan derken bi sekilde iliskiye basladik. ama aşık olmuşum kendi capimda. Hani ilk defa ya cok aşığım saniyorum.
Neyse biz gayet uyumlu bir cifttik (tani ben oyle saniyorum ). Gerci aramizda baya boy farki vardi. Neyse insanlar ya bu cocuk bu kizda ne bulmus falan diyorlardi ama bu bana ölüyordu resmen tani yersen ki yedim .
Gel zaman git zaman bi gun soguk davranmaya basladi. Hakaret ediyor, ayrilalim falan diyor. Ben tabi şok. Ne oldu falan diyorum, hakaret ediyor. Ayrilalim diyor. Tabi salak ben de yok ayrilmayalim lutfen diye yazdikca yaziyorum.
Neyse bu muhabbetin sabahi Sahsin adini google amcadan arattim. Icime dogdu. Anaaam bi baktim badoo diye bi yerde boy boy fotolari var ve yazmis 21 24 yas arasi kizlari bekliyorum gibi bi sey.
Teeey dedim. Oyle bi sogudum ki kustum resmen. Midem bulandi.
Buna mesaj attim nedir bu badoo falan. Bana diyor ki kendiliginden olmus, mailime mesaj geliyordu, demek kendiliginden olmus dedim sen beni salak mi sandin ya. He dedim zaten kendi kendine fotolar yuklenmis, 21 24 yas arasi kiz ariyorum diye de kendi kendine yazmis. Vayy bee teknolojiye bak dedim. yuru git isine bir daha sakin bana yazma dedim.
Tamam dedi. Sonra aradan 1 ay gecti. Telefonuma ne haber diye bir mesaj atmis.
Dedim ki sana bana bulasma dedim. Hadi isine. Bu kadar yani falan diyor bi de.
Ben de evet bu kadar dedim. Tabi bu ara tatildeyiz. Okul daha baslamamis.
Neyse okul basladi. Bu benimle konusmak icin firsat ariyor.
Geldi yanima konusalim. Biz ayrildik mi, ben ara verdik diye dusunuyordum, çocuklarımin annesi sen olacaksin bla bla bla diyor
Ben bastim kahkahayi ama nasil guluyorum.
Ya Allah askina kendini bi b.k sanma, bes para etmez cigersizin tekisin, kaf dagindan in de gercek hayatla yuzles, senin gibi gerzekle isim olmaz hadi sen yoluna ben yoluma. Sana karsi icimde ne nefret var ne sevgi, notrum sana karsi.
Inan umrumda degilsin gormuyorum bile dedim.
Anaaam bu boyle oldu.
Sustu. Ben de gittim tabi gogsum kabarmis . Aradan 2 gun gecti. Oyle icine oturmus ki sayfalarca mektup yazmis. Beni karaliyor mektupta
Verdi bana, gozunun onunde sogukkanlilikla okuyup yirtip çöpe attim.
Sonra aradan baya zaman gecti, ben sozlendim, bu duymus ordan oraya kosturuyor Bilgece sozlendi mi dogruyu soyleyin, yalan diyin falan diye. Bana ulasiyor, mesaj atiyor.
Ya oyle oldu ki bana esimi kotulemeye basladi, onun isi yogun olur sana kocalik yapamaz, mutlu edemez, bizim hayallerimiz vardi, annem seni gelin olarak hayal ediyor flaan filan.
ben yine guldum, hadi yuru git isine Allah askina birak pesimi , zaten sen boyle dedin diye hemen nisani sozu atip sana kosacaktim dedim.
Sonra evlendim de sustu gitti

Ama hayatımda oh dedigim bir olaydir

Son düzenleyen: Moderatör:
Babalari hayatta miydi? O nasil biriydi? Off ya nasil birsey bu? Ben de okumus etmis cok manyak gordum ama bu hikaye idrak sinirlarini zorluyor. Bir de sonradan o da bi kazik yedi demissiniz, ne geldi basina? Kusura bakmayin cok didikliyorum ama o kadar sansasyonel birsey anlattiniz ki her ayrintiyi merak ediyorum.

didikle didikle biz de merak ediyoruz :) cok değisik bi aile

Baba hayatta canım aynı ortamda bunlar olurken. Mühendis kendisi. Valla normalde tatlı ama tersi pis bir adamdı. Zaten dediğim gibi bunların ailecek alkol sorunu var. Ama yine en aklı başında olan babaydı. Babanın kız kardeşi esas süper bir insandı, baya farkındaydı o Her şeyin ama laf dinletemiyordu. Annesi evinden kovdu bir gün kadını bana görümcelik yapma seni öldürüm diye.
Yani ben bu insanları iki senede 25-30 kere görmüşümdür ama her seferinde bir mevzu.

Yani iyice kafayı yedi biz ayrıldıktan sonra. Ben frenliyordum içki konusunu biraz şimdi iyice çökmüş, tükenmiş. Bir davasına leş gibi içki kokarak girmiş mesela.
Uzun zaman oldu biz ayrılalı çok da bilmiyorum ama duyduklarıma göre pek de iyi gitmiyor. Yani benden dolayı değil, genel yaşayış şeklinden dolayı.

Vay anasini sayin seyirciler!

domacica kimsenin anlatacak hikayesi yok burda cok sıķıcı

senin dudak emmeli sifonu cekmeyen cocuklu hikayelere devam

Aralarda anlatanlar canımm. Ben hadi bir tane daha anlatayım. Teyzemde kalmıştım 3 gün evde tadilat vardı, okula gideceğim ama çantam kitap, giysi, şampuan ne ararsan.

Akbil doldurucam ama otobüs geliyor görüyorum da. Kaçırmamam lazım, kaçırıram en az 20 dakika geç kalıyorum. Elim ayağıma dolandı akbili arıyorum kızla ama çanta ana baba günü. En Son buldum verdim adama doldurdu. Otobüse koşuyorum Son anda. Haldır Haldır akbil ararken çantamdan kilot düşmüş. Bi çocuk bağırıyor arkamdan "bayaaaan çamaşır düştü bayaaaaaaan" diye. Herkes gördü güldü tabi ama öffffff rezillik. Alamadım da otobüse attım kendimi. Neyse ki düz siyah bir dondu öyle komik ya da fantazi bir şey değildi ahahahha

Ayy her bi cins te seni buluyorKaldirmismi yerden donu bide sesleniyor. Neyseki camasir dustu demis donunuz dustu dememis.

annem sen nerdesin ya benim seninle arkadas olmam lazım

Ayy her bi cins te seni buluyorKaldirmismi yerden donu bide sesleniyor. Neyseki camasir dustu demis donunuz dustu dememis.

Yok yok yerdeydi almamıştı ahahahahhaha. Ya ben sakar ve dikkatsiz olduğum için çok oluyor. Bi köpeğimiz var mesela, yatağın altında uyumuş ben de bunu arıyorum her yerde ama görmedim. Bir saat falan aradım yok yok yok. Ay dedim kaçtı köpek nasıl ağlıyorum ortalığı ayağa kaldırdım, eşimi aradım çabuk dedim gel gitti bizim köpek. Saatlerce sokaklarda gezdik ama nasıl ağlıyorum, helak oldum ateşim çıktı. En Son dedik eve gidelim internete ilan verelim. Bi açtık kapıyı köpek bize bakıyor. Açlıktan da ölmüş yavrum. bu da böyle bir anım, daha yeni 3 hafta oldu ahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…