ne boşadım ne affettim.ortada kaldım.

nice1985

Başka dallara tutunmak yerine, kendime ağaç oldum.
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
3.182
3.063
O kdr ahkem kesen ben.kocam aldatilma sesimi bile haram kılarım diyen ben.asla affetmem diyen ben.ne oldu bana.ne gidebildi ne kalabildim.sizlere yalan söyleyemem, ne çocuklara nasıl bakarım endişem ne de nasıl geçinirim diye bir kaygım var.ekmegimi taştan çıkarırım.

Ama gelin görün beni gidemiyorum.ne onu istiyorum ne de onsuz olabiliyorum.bu aralar taktım onun pişmanlıkların düşünerek affedilmek.o üstünü başını yırtıp sokakta yere yatan adam, o millete yalvarip kurtarın yuvami diyen adam, sabahlara kdr kendi kendine ağlayıp uykudan bağırarak kalkan adam, yuvami istiyorum diye ailesine ağlayan adam; komşuya bile gidip kurtarın benim yuvami diyen adam, her gun is terimin karşısında oturup ağlayan adammmmmmmmmmmmm aklıma getirip kendi kendimi kandırmaya çalışıyorum.sonra onun yaptıklarını hatırlayıp lahanet eden ben.
Onursuzmuyum, grursuzmuyum söyleyin bana ben neyim.

bence en çok cesaretsizsiniz.

kendiniz diyorsunuz ona ihtiyacım yok diye, sevgi de değilse madem ne ondan vazgeçmemenizin nedeni?

eskiden öyle olabilir. duygular değişebilir. insanız. geçmişi düşünerek ne kadar yaşanır?

ya affedeceksiniz, geçmişi unutacaksınız. ya da her düşündüğünüzde kanayan yaralarınızı söküp atacaksınız. hayat arafta yaşanmaz ki

:KK43: rabbim yardimcin olsn
eger affetmek istiosan affet! onursuz gurursuz oldugunud üsünme!
ikinci bir sans veriosun affetme yüceligini gösteriosun böyle düsün
ne yapiosan kendin icin yap!
ama ortada kalma ya affet ya ayril!
hakkinda hayirlisi olsn senin icin ne iyi ise rabbim onu nasip etsin

cesaretin yok ve bence sen bu adamı seviyorsun.nasıl bilmem ama öyle.

değir konularında çok şey yazdım sana çok kızdım falan ama artık gerek yok.çünkü bir şey değişmeyecek.

sadece çocuklarına iyi bir anne olmanı dilerim,madem biraz da onlar için affettin silkelenip kendine gel artık.

Bu söylediklerinizi yaptımı gerçekten.Genelde erkeklerin böyle bir tavır sergilemesi çok zor.Bilemedim bende şimdi bir kaçgün kafanızı dinleyin derim ben yalnız kalın.Onun yanındayken karar vermek zor madem.Bizede burada ahkam kesmek çok kolay ancak yaşayan anlar bu aldatılmayı.Ve sana akıl verecek birileri çıkar muhakak arkadaşım. Her ne karar alırsan al hakkında hayırlısı olsun.

Alışkanlıklardan vazgeçmek yeni bir düzene geçmek kolay değil.
Saçımızı bile değiştirirken kırk kere düşünüyoruz
Yeni bir düzene geçmek aldatıldığını kabul etmek inandıklarından vazgeçmek kolay değil
Bence psikolojik destek alın

Sizi hatirliyorm korkuyorsunuz bence kendinize guveninizde yok kaybetmekde istemiyorsunuz caniniz aciyor belliki hala bir seyler bitmemis icnzde ne diyelimki

O kdr ahkem kesen ben.kocam aldatilma sesimi bile haram kılarım diyen ben.asla affetmem diyen ben.ne oldu bana.ne gidebildi ne kalabildim.sizlere yalan söyleyemem, ne çocuklara nasıl bakarım endişem ne de nasıl geçinirim diye bir kaygım var.ekmegimi taştan çıkarırım.

Ama gelin görün beni gidemiyorum.ne onu istiyorum ne de onsuz olabiliyorum.bu aralar taktım onun pişmanlıkların düşünerek affedilmek.o üstünü başını yırtıp sokakta yere yatan adam, o millete yalvarip kurtarın yuvami diyen adam, sabahlara kdr kendi kendine ağlayıp uykudan bağırarak kalkan adam, yuvami istiyorum diye ailesine ağlayan adam; komşuya bile gidip kurtarın benim yuvami diyen adam, her gun is terimin karşısında oturup ağlayan adammmmmmmmmmmmm aklıma getirip kendi kendimi kandırmaya çalışıyorum.sonra onun yaptıklarını hatırlayıp lahanet eden ben.
şaşırdımmı.hayır.....
şaşırmadım:KK14:

Demek ki seviyorsun nasil diyemem ama seviyorsun iste bir sekilde
Yerinde olsam giderim ama iste altin cumle bu sen benim yerimde degilsin ben de senin yerinde degilim
Allah kimseyi arafta birakmasin ne diyeyim

Koca duskunlugunun adını cesaretsizlik koymuşlar
Siz böyle arada yaşamayı seviyorsunuz galiba
Böyle hayatı arabesk tarzında yaşamak hoşunuza gidiyor herhalde
Aglamaktan gözleriniz kör olma derecesine gelmişti yanlış hatırlamıyorSam
Hala da vazgeçme gibi niyetiniz yok
O zaman şikayet etmeyeceksiniz biraz da mustehak size
Gerçekten sadece çocuklarınıza üzülüyorum

Tek korkun yeni bir hayata cesaretin yok.
Düzenin bozulsun istemiyor, Bilinmezlik kafanı karıştırıyor olabilir
Alışkanlıklarından vazgeçemiyorsundur..
Bi aldatan bidaha aldatır.
Affedeceksen de adama herseferinde bana bunu yaptın şunu yaptun deme çünkü o da sana affetmeseydin der. O kısmı silip atmalısın ya da boşanıp yeni hayatına devam etmelisin

Zamanla gerçekten ne hissettiğini ve istediğini anlayacaksın,inşallah o zaman keşke gitseymişim ya da vs demezsin.

o kadar kendını paspas eden adama dön,senden bunların acısını çıkartır ve sen anca o zaman sılersın bu adamı,dene bak gör

ne diyelim sana defalarca konu açtın defalarca yazdık. sayfalarca.
İntihar edeceğim çocuklarımla beraber yazdın,
bize kafayı yedirdin. kazeni devreye soktuk. sonra girmedin bile konuna. bizler ne yapalım diye düşünürken,oralı bile olmadın..
boşanacağım dedin . konu açtın.
doğrusu dedik. şimdide arada kaldım diyorsun.
ne diyelim sana,
çek o zaman. affetme boşama,
,böyle kendi kendini ye bitir.
madem unutmayacaksın neden boşanmıyorsun
madem boşanmayacaksın neden affetmiyorsun
bunu sen çözeceksin.
ha başlığın gibi düşünüyorsun, bu durumda ne yapabiliriz.
bizmi düzeltelim affetmenimii sağlayalım yada boşanmanı. bu kadar zaman yapamadık,şimdimi yapabileceğiz.
kısaca hayat senin hayatın. bunu seçtiysen acılarınla yaşayacaksın.

X