Ne belirtisi

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
132
15
19
Slm kızlar regl olmama 5gun kaldı sık mide bulantıları yaşıyorum iştah kaybı bide vajinal bölgede peynir kesiği gibi akıntı ve kasıntı var kasın ağrısıda var sizce bunlar neyin belirtisi olabilir bilen yada yasıyanlar cvb yazsın lütfen!!

Slm kızlar regl olmama 5gun kaldı sık mide bulantıları yaşıyorum iştah kaybı bide vajinal bölgede peynir kesiği gibi akıntı ve kasıntı var kasın ağrısıda var sizce bunlar neyin belirtisi olabilir bilen yada yasıyanlar cvb yazsın lütfen!!
Gebelik belirtilerine benziyor canım istersen erken gebelik testi alıp yap çıkabilirr hayırlısı olsun

Kaşıntı ve akıntı enfeksiyon belirtisi. Mide bulantısı psikolojik.

Peynir kesiği gibi 2 gün kaşıntı oldu sonra geçti kasık ağrılarım fazla var ve mide bulantı iştahsızlık bu belirtiler var
Belirtiler hamilelik gibi duruyor. Beklentiniz var mı ? Erken gebelik ya da kan testinde belli olur. Pazartesi sagliklcagina 9-10 arasında gidip test verirseniz çıkar.

Canım belirti kesin sonuç değildir eger şüphen varsa test al yap yoksada adetini bekle gelmezse doktora danışırsın

Canım belirti kesin sonuç değildir eger şüphen varsa test al yap yoksada adetini bekle gelmezse doktora danışırsın
Merhaba erkek arkadaşımla yakınlaşma oldu ama birlıktelik olmadı zevk suyu elinden vajina dudaklarımın içine değdi bu şekilde gebelik olur mı o günden sonra kasıklarımda 7-8 gündür adet öncesi gibi ağrılar var ve hala geçmedi saçma olabilir ama ağrılarım olunca kafam bulandı

X