Nazife ergen

Feneryldz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
32
13
6 yıllık sorunuma Nazife ergen hocam sayesinde çözüm buldum. İleri dereceydi hastaliğim. 5seans sonrası bedenimi tanıdım. Kaygıları yüksek biri olarak bende yavaş ilerledi herşey bir anda çözüme ulaşmadı belki ama pes etmedim bir şeyleri yapabildiğimi gördükçe kendime güvenim geldi. Ev ödevleri nefes egzersizleri eşli denemeler bunların hepsi bir adım öteye taşıdı beni. Her şey bir anda çözüme ulaşmıyor.Asla pes etmeyin. Kendinize inanın. Kimseden farkımız yok.

6 yıllık sorunuma Nazife ergen hocam sayesinde çözüm buldum. İleri dereceydi hastaliğim. 5seans sonrası bedenimi tanıdım. Kaygıları yüksek biri olarak bende yavaş ilerledi herşey bir anda çözüme ulaşmadı belki ama pes etmedim bir şeyleri yapabildiğimi gördükçe kendime güvenim geldi. Ev ödevleri nefes egzersizleri eşli denemeler bunların hepsi bir adım öteye taşıdı beni. Her şey bir anda çözüme ulaşmıyor.Asla pes etmeyin. Kendinize inanın. Kimseden farkımız yok.
Bende nazife hocamla bugün ilk seansimi tamamladım. Bana 4 seans verdi. Bugün çok rahat geçti ev ödevi verdi yarin onları tamamlayacağım inşallah.. yendiginize çok sevindim darısı benim basima 😊

Bende nazife hocamla bugün ilk seansimi tamamladım. Bana 4 seans verdi. Bugün çok rahat geçti ev ödevi verdi yarin onları tamamlayacağım inşallah.. yendiginize çok sevindim darıinsa

Bende nazife hocamla bugün ilk seansimi tamamladım. Bana 4 seans verdi. Bugün çok rahat geçti ev ödevi verdi yarin onları tamamlayacağım inşallah.. yendiginize çok sevindim darısı benim basima 😊

Siz de atlatırsınız eminim çünkü Nazife hoca gerçekten çok güzel yol gösteriyor siz de kendinize inandıktan sonra bu iş tamam 👍🌸

Merhaba bende gitmeyi düşünüyorum ev ödevi vermiyor diye biliyordum
Ev ödevi veriyor kendisi klinikte yaptığı şeyleri evde de yarım saat kadar çalışmamızı istiyor ben ona gidip yeneli bir buçuk sene oldu ve hamileyim şu anda canım doktorum 💕

Merhaba bende gitmeyi düşünüyorum ev ödevi vermiyor diye biliyordum
Ev ödevi veriyor, kendi kliniğinde yaptığı ve yaptırdığı şeyleri evde de yaptırıyor. En azından benimle öyle ilerledi. Benim de vajinismusu yenmemi sağlayan doktor. Her daim duacısıyım.

İnşallah siz de bir an önce hamile kalırsınız

X