Nazar icin ne yapmak lazim

Bardagin dolu tarafi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
30
31
Merhaba kızlar ben nazara çok inanmayan biriydim ama artık yasadigim bazi olaylardan sonra nazarin ciddi anlamda var olduguna inaniyorum. Bunun için bileklik vs varmış böyle bir sey kullanip da faydasini goren var mi acaba

Sirke olayını ben de duymuştum.

Ben insanların kendilerine nazar değdirdiğine inanırım genelde .misal ben bugün ne kadar iyiyim dediğimde 2 saate kalmaz yamulurum .ilişkimle ilgili konuştuğumda haftaya kalmaz terkedilirim,haftaya tatile gidip şöyle yaparım ,böyle yaparım diye plan yaparken o hafta acillerde geçiririm vsvs bu yüzden çokta şaapmamak lazım ya.

Bu bende de oluyor
Burda bile bazen kendi evliliğimdeki hoş bi anıyı yazarım akşama kavga çıkar
Şu tatlıyı çok güzel yaparım derim yaparım tutmaz
Pikniğe gidicez derim birine fırtına çıkar iptal olur inat edip giderim örtüler havada uçuşur
O yüzden şimdi birşeyler olana kadar pek söylemiyorum
Geçen komşu bahçede çay içelim dedi kek yaptım indim aa niye söylemedin bende tatlı ayarladım yanına dedi
Söyleseydim kek sönerdi diyemedim sjksjdjsksk

maalesef Bizlerde öyle akrabalar mutlu olmamızı kıskanıyor sanki bir olay olunca artık duruma koymuyorum eve gelince koyuyorum çünkü gerçekten eskiden inanmıyordum ama artık inanıyorum bazıları çok kötü kalpli

Evet aslinda internetten biraz arastirdim, sabah kalkinca nas felak ayetel kursi okuyana o gun boyunca goz vs degmez diyorlar. Ama bende soyle bir şey var her işim yolunda giderken bir anda ortada hiçbir şey yokken her işim yarida kalıyor. Bunun icin aslinda bileklik vs nasil olur diye düşünmüştüm

Merhaba kızlar ben nazara çok inanmayan biriydim ama artık yasadigim bazi olaylardan sonra nazarin ciddi anlamda var olduguna inaniyorum. Bunun için bileklik vs varmış böyle bir sey kullanip da faydasini goren var mi acaba
Adanalı Duducan sen misin? Bileklik de mi satıyorsun?

Evet bazen selfie çekinip koyuyoruz sonra saçma bi sebepten tartışma çıkıyor
Belki biz ona yoruyoruz ama hep mi olur yani
Hatta eşimin bi arkadaşı bu kadar gezmeyin benim hanım da görüyor istiyor demişti

Evet bazen selfie çekinip koyuyoruz sonra saçma bi sebepten tartışma çıkıyor
Belki biz ona yoruyoruz ama hep mi olur yani
Hatta eşimin bi arkadaşı bu kadar gezmeyin benim hanım da görüyor istiyor demişti
Ahahah İstiyorsa gezdirsin neyapalım yanii. Gerçekten 3 aylık hamileyim daha akrabalara söylemedim o derece korkuyoruz yani...

Aynen bana da nasip olursa bende söylemem şöyle 7 aylık olunca belki nazara inanıyorum malesef
Kıskanmak değil de kem göze inanıyorum daha çok
öyleler ya biz hatta kimin nazarı degiyor birkaç kişiyi tanidigimiz için dalgasına şey diyoruz goruntulu fln konusurken bak simdi gözlerini iyice ovup gelicek falan İyice baksın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…