:nazar: Aralık ayı balayı tavsiyeleriniz..

fulnur84

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
2
0
34
Kızlar merhaba. Aralık ayı başında evleniyorum. Törenden hemen sonra balayına gidicez ama daha ben hiçbir yere karar veremedim. Bütçe çok önemli değil. Yurtiçinde bir balayı istiyorum ve deniz kenarı istemiyorum. Çok ama çok güzel bir tesiste göl kenarı, dağ - orman içi olabilir. Lütfen önerilerinizi esirgemeyin :)

Bende Aralık geliniyim, öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Allah mutlu etsin. Abant bence tam sizin tarifinize uyuyor.Büyük Abant Oteli ve Kongre Merkezi - Bolu Otelleri resimler gerçekten çok büyüleyici. Ama tabi bembeyaz kar ve şömine başını da hayal ediyorsanız Uludağ , Kartalkaya seçenek olabilir. Ayrıca Sapanca'da var, mesele Richmond Nua Wellness Spa | Foto Galeri bu otele de bakabilrsiniz. Sapanca'da ki Richmond otele arkadaşım ve eşi gitmişti, çok memnun kaldıklarını duymuştum.

Umarım gönlünüze göre bir yer bulursunuz ve herşey hayalinizden bile güzel olur.Mutluluklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…