Saç Bakım Ürünleri natura keratin free plus me deneyimim(resimli)

sevdabuzer

hayat sürprizlerle gelecek inşallah
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
5.180
3.045
merhaba bayanlar önce saçımın kısa bi geçmişinden söz edeyim
saçlarımı kendim boyuyordum platin renge.kuaföre gitme deliliğinde bulundum saçımın sağ tarafı komple yandı sol tarafı ise yıpranmayla yanma arasında kaldı lastik gibi uzayıp koptu sağ tarafım kısacık kopuk yanmış saçla sol tarafım ise kopmuş saçlarla kaldı 1 ay boyunca 2 günde bir sıcak yağ bakımları yaptım idare eder topladı ama yinede durum vahimdi .saclarım kalın telli gürdü o saclardan elimde 3te 1 i kaldı
keratin bakımından önceki saçlarım

ensedeki ve sağ tarafımdaki saçların tamamı kopmuş durumda

natura keratin free plus me ürününü önce arındırıcı şampuanla iki defa yıkadım saçlarımı fön makinesiyle kuruttum ve keratini saçlarıma uyguladım alminyum folyo sararak 1 saat beklettim bir saatin sonunda saçlarımı sampuansız kremsiz bol suyla duruladım kuruttum

ve arkasından düzleştiriciyle fön çektim

keşke hep bu parlaklığıyla kalsa diyor insan ((((((((

Eklentiler

• 10.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 746
  • 11.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 628
  • 12.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 574
  • 13.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 578
  • 2.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 591
  • 4.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 598
  • 5.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 673
  • 9.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 770
  • 14.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 560
  • 16.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 738
natura keratin free plus me ürününde saçımızda 3 gün bekleme gibi bir durum yok fön çektikten sonra istediğimiz zaman yıkayabiliriz bende ertesi günü yıkadım
durum böyleydi

benim saçlarımda hicbir etkisi olmadı hala yanık kupkuru paçoz gibi saçlarla kalakaldım :))) bu sizdede aynı olacağı anlamına gelmez benim saçımın durumu cok kötüydü lastikleşme ve kopma inanılmaz derecede fazlaydı zaten resimlerdende belli oluyor ilk keratin yüklemesindede tam anlamıyla saçı sağlığa kavuşturmamız imkansız (en azından böyle bir saçı) yıpranmış bir saçta eminim etkisi çok çok daha iy olur benm don lastiğiyle yarışan saçımda etkisi birazcık yumuşama oldu :)

Of senin saçların çok kötü yanmış be kuzucuğum, yani benim beklediğimden beter bir durum, lütfen saçlarınla uğraşma boyama artık.

Don lastiğine koptum yalnız :) Bence uygulamaya devam et ama artık sadece sorunlu bölümlere uygula diyeceğim ama galiba köküne kadar yanmış.Bu defa ürünü saçına sürerken saçın nemli olsun belki daha iyi olur denemeye devam derim.

natura regular extra keratin i asla önermiyorum özellikle kıvırcıklar için söylüyorum kesinlikle düzleşme olmuyor

Canım ben olsam saçımı asimetrik küt kestiririm (sağ kısa sol uzun olacak şekilde mecburen) ve rengi de koyulaştırırım balköpüğü fln yaparım.ondan sonra da yoğun bakıma alırım.
Çok üzüldüm canım, geçmiş olsun, en kısa sürede toparlanır saçların inşallah
Bir de maske önereyim sana: 'magicare' ne yap et bulup al.geçen yıl saçım yandığında bana en iyi gelen maske bu oldu.

sevdabuzer sende durum çok kötüymüş ya hele o kısmi yanıp kopmalar felaket şimdi saçlarına bakınca benimkiler daha iyi gibi. Peki natura dneemeye değer mi ne dersin

Yalnız saç rengine bayıldım çok güzelmiş ya ben çok dalgalıyım saç renginde ama hep sarıyımdır

sevdabuzer sende durum çok kötüymüş ya hele o kısmi yanıp kopmalar felaket şimdi saçlarına bakınca benimkiler daha iyi gibi. Peki natura dneemeye değer mi ne dersin
Canim bilemedimki ben o felaket zamanda kullanmistim o saclarda tabiki faydasını görmedim kullananlar iyi diyordu ama eb fazla 2-3 kullanimlik ve 135e almistim

Yalnız saç rengine bayıldım çok güzelmiş ya ben çok dalgalıyım saç renginde ama hep sarıyımdır
Bakma bende ara ara kafam sariya gidiyorda dönüp hemen bu resimlere bakıyorum aklim başıma geliyor ben kendim elde etmiştim bu rengi oryalle acip cila atiyordum kuaföre gidincede durum böyle oldu

Bakma bende ara ara kafam sariya gidiyorda dönüp hemen bu resimlere bakıyorum aklim başıma geliyor ben kendim elde etmiştim bu rengi oryalle acip cila atiyordum kuaföre gidincede durum böyle oldu
Yalnız renk cidden çok çok iyiymiş. Bazen o kuaförlere hiç bulaşmamak gerek diye düşünüyorum yada zor da olsa erbabını bulmak gerek

Ben hafif üşengeç bir insanım ya o yüzden kısa vadede net sonuçlar doğuran şeyler lazım o yüzden mesela keratinle başlamak lazım birde duştan önce belki nem için yağ yada dax gibi bişeyler falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…