Nasl biriyiz?

Hmmm bir düşüneyim..
Hayatta en sevmediğim huyum kimseye hayır diyememek..Benden evimi isteyin veririm..
Çok çabuk sinirlenirim ama çabuk sakinleşirim..
Bana yapılanı unutmam fırsat bulunca araya sokuştururum..
Biraz şımarığım ve biraz da nazlı ama bunu sadece eşime yapıyorum :)
Özel günleri asla unutmam..
Geç kalmayı ve beklemeyi sevmem..
Sözünde durmayan ve dediğini unutan kişilerden nefret ederim ama ne yazıkki eşimde bunlardan biri (
Çok ağlarım..o kadar çok ağlarımki bazen evi sel götürür
Bir kere sevmediğim insana asla ısınamam ve hep mesafeliyimdir..Ama birini sevdiysem de asla bırakmam..
Kalabalıktan hoşlanmam ,düğüne derneğe mecbur kalmadıkça gitmem..(En son kendi düğünüme gittim)
Hayvanlara bayılırım ve bir kedim var.. ama köpekten ve böceklerden biraz tırsarım..
Kararsızımdır..Alışverişte eşimi çileden çıkarırım..

Şimdilik bu kadar geldi aklıma.. aklinialirimsmile

nasıl biriyim? buaralar kendime çok sık sordugum soru bu.hatalarım ve artılarım
gülmeyi severim
çabuk mutlu olurum ve anında bütün neşemi kaybedip ağlıya bilirim
cesurumdur.gözümü kırpmadan deyecegine inandığım şeyler için herseyi fedaedebilirim ( bu huyumdan nefretediyorum)
ağlayan erkeklere dayanama :)
ölmekden korkmam
nefret ediyorum desemde nefretim en fazla 5 dk sürer
çok sakinimdir ve sabırlı
hayal kırıklıklarım çokdur
çabuk arkadaşlık kurarım tatlı dilliyimdir
çabuk inanırım herkeze ( bu kötü bişey)
üç günlük hayatımı dolu dolu yaşama taraftarıyım :)

tek bildigim ve kızdıgım huyum asla ve asla kimseye kızamıyorum birine sinirlendigim zaman böle bagırıp çağırmak istiyorum ama onun yerine hemen bademciklerim şişiyor...kimseye kin duyamıyorum hemen heryşeyi unutuyorum..nefret ediyorum bu huyumdan.
asla paramın kıymetini bilmiyorum..her gördügümü alıyorum ihtiyacım olsada olmsada alıyorum..
ayy iice sinir oldum yazdıkça..

cnm burcun ne ikizler mi? :1closedeyes:

alçakgönüllüyüm övünmyi hiç sevmem kendini beğenmişlik kibir bana uzak kelimeler.çok merhametliyim şefkatliyim,hayatta kimseyi incitemem kıramam,hatayı herzaman kendimde ararım,biri bana kötülük yaptığında aynısını ona yapmam affediciyimdir,hırs intikam bilmem,pek sabırlı olduğum söylenemez,cok anlayışlıyım,duyarlıyım,sinirli değilim.sinirlendiğim zaman hemen geçer sinirim.kinci değilim.sevmediğim insana kin tutmam ama ne sesini duyuyum ne yakınımda olsun istemem.anlaşması kolay ve uzlaşmacı bir insanım,yağcılıktan nefret ederim.titizim kirden pasaktan dağınıklıktan nefret edrim.inatçıyım,dik başlıyım,.bana karısılmasını sevmem.sakinim ağırbaşlıyım uysalım,ama adeletsizliğe karsı arslanım.aklıma gelen bukar

Genelde sıcakkanlı ,iyi niyetli ,en olumsuz olaylardan bile olumlu bir taraf çıkaran,karşımdakine fazlasıyla dürüst fakat onunda ole olmasını isteyen biriyim (ne yazıkkı ole olamasada) arkadaş canlısıyım,yalnız fazla kırılganım en kötü huyumdan birisidir bu...Sinirlilik yapımda var bu huyumu yenmek isterdim...Paranın pulun bende çok degeri yoktur maneviyata herşeyden çok deger veriririm..kimseyi kırmamaya çalışır genelde bwen kırılırım :))) işte böyle

İyi yönlerimden bahsedeyim önce =))
İyi niyetliyim fazlasıyla
Herkesle iyi geçinirim , tartışmayı sevmem .
İnsanları çok iyi anlarım dertlerini dinlerim ve yardımcı olmayı severim .
Genelde gülümserim yüzüm asık kimse görmemiştir daha beni :))
Hiç kin tutamam çokta kırılsam hemen unuturum
Sinirlenmem kolay kolay ve kimseyi kırmak istemem , incitici bi söz kullanmam .
Şimdi kötü yönler
Biraz safım hemen inanırım , güvenirim .
Her istediğim anında olsun isterim .
Bi konuya taktığım zaman biraz söylenirim .
Kendimi hep mükemmel görünmek zorunda hissediyorum giyim , makyaj , duruş vs bu beni bazen bunaltıyor .
İnsanlar benim sessizliğimden cesaret alıp istedikleri gibi konuşuyorlar yani biraz pasif kalıyorum .
Aklıma bunlar geldi

Öncelikle çok kırılganım, çok çabuk kırılırım ve çok kırıldıysam kin tutmam ama öyle kolay da affedemem.
Karşımdakini ne kadar çok seversem seveyim bi kaç adım atmama rağmen o bana gelmiyorsa zorlamam.
Çok fazla karamsarım, düşünceliyim. Sürekli bir şeyleri kafama takarım, en ufak şeyleri dev yapar kendime dert edinirim.
İstediğim şeyler anında olsun isterim gecikmeleri sevmem.
Beklemeyi hiç sevmem, bir şey olacaksa hemen olsun isterim (
Dışardan bakıldığında soğuk bir yapım olduğundan dolayı çok fazla insanlarla konuşmam.
Isınamadığım bir insana ömür billah ısınamam.
Ailemin üzülmesine onlara zarar gelmesine katlanamam, elimden geldiğince onları mutlu etmeye çalışırım.
Nişanlımı kimseyle paylaşamam, çok kıskanırım. Hep benim yanımda olsun isterim.
Arkadaşlarımın her kötü anlarında yanlarında olmaya çalışırım, karşılık göremesem de bunu yapmaktan vazgeçmem.
Çok inatçıyım dikbaşlıyım dediğim dedik bir insanım.
Ama kimseye de bir zararım dokunmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…