Nasl biriyiz?

sevecenim herkesi severim öle ukalalığım kendini beğenmişliğim yok yüksekten bakmam hayatta her zaman halime şükrederim ve benden kötüleri için dua eden biriyim merhametli ve çok duygusal biriyim herşeye ağlayan bi yapım var ruhum ince ne yapim içten ve samimi olduğumu sölerler açık sözlüyümdür biraz dik başlıyım kafa kaldıran bazen cazgırmışım ama çok deli olduğumu ve çok güldüren bi yapım olduğunu sölerler ki karşımdakini güldüren biriyim bide simetri hastalığı var bende yamuk yumuk olmıcak herşey düzenli ve net olucak takıntılıyım o konuda dar bi yerde duramıyorum böcek fobim var ve nefret ediyorum yalan dolandan nefret ediyorum ki kimse sevmez yalanı zaten bide karşısındakini salaj yerine koyup kendini uyanık sananlarada sinir oluyorum kimseye kendimi kullandırtmam eğer birini seversem bu arkadaş vs. gerçekten severim inancı fazla olan biriyim herzaman ilerisini düşünen biriyim boşa para harcamam dhaa çok varda yaz yaz bitmez:hulya:

nasıl biriyim?
beni sinirlendirmek çok kolaydır...
kafaya alıp sakinleştirmekte öyle...
çok inatçı...samimiyet den hoşlanan...fakat kişiye göre mesafe koymasınıda bilen...yardım etmeyi çok seven... fakat kendi işini kendi tek yapmayı tercih eden...kocasını çok seven gecenın üçünde bile canı çekti diye kalkıp tatlı yapmayı ihmal etmeyen...disiplini çok seven işlerini hep sıraya koyarak yapmayı tercih eden...el becerisi oldugu söylenen...aynaya baktıgında görüntüden memnun kalan...ama bazen aynaya bakmaya korkan...annesine herşeyden çok deger veren....evini çok seven hatta içinden hiç çıkmayı istemeyen bazen deli bazen dolu esip gürleyen sonra kedi gibi miyav diyen saçma sapan birşeyim işte.....zemuszemuszemuszemuskonu süper olmuş harbi

canım sen yengeç burcu musun? çok benziyoruz gerçekten..

ben ilk defa kendimi (isgörüsmeleri haric) anlaticam galiba:)))

hmm bende hep sizin tüm anlattiklarinizdan biraz var,
en büyük özelligim ne bilmiyorum valla ama kisaca söyle diyeyim
canayakinim( bazilari ilk görüstü havali bulsada), caliskanim (özellikle ishayatimda) hic bos kalmayi sevmem, bazen hiparaktiflik derecesinde ben bile kendimden yorulurum, herseyi biranda yapar sonra is kalmamis diyip oyalanirim yinede:))
Espiriliyim ama herkesin yaninda degil daha cok espiriden anlayisimin ayni oldugu kisilerle gülmeyi cok severim, ozamanda tüm gün geyik yapsak bikmam valla:))
Bazen cok örnek olmak icin kasiyorum kendimi ama sonra bakiyorumki bosuna, bu huyumu sevmiyorum mükemmelliyetcilik var malesef(((
Agirbasliyim herkes benle öyle laubali olamaz hemen cekinirler önce
Bazen cok asabiyim özellikle evdekilere cektirmekte üstüme yoktur
Vurdumduymazim, bazen hicbirseyi sallamam, canim öyle ister...
Bazende tam tersi herseye kafa yorarim kendimi harab ederim (bukonuda bende cözmüs degilim kendimi:))
Aslinda ben cift karakterliyim bazen cok yaramaz olurum bazende uslu bir cocuk,
Genelde uyumluyumdur, cabucak iliski kurarim ama asla cok ileri gitmem
Sevmedigim insanlara belli ederim birazcik anlarlar sevilmediklerini istemeden oluyo bu
Ne cok konusan nede sus pusum, ortasiyim cok ceneli insanlari dinlemek yorar beni, onlardan kacarim daha cok dinlemeyi bilenlerle muhabbeti severim,
Bazen patavatsizim, ama hemen toparlamasinida bilirim, bazen sevdiklerimi istemeden cok incitirim
Kocami fazla kiskanmam o beni nedense daha kiskanir:)
Bir konu üzerine tartismayi severim,koyu sohbetler falan fikir alisverisi tam bana göre
Aptal insanlara tahammülüm yok es gecerinm onlari
offf bukadar yaaaaaaaaaaa cok oldu :))))))))))

çok duyguluyum küçük bi kediye bir filme bir şarkıya ağlayabilirim. ama o an kimse yanımda yoksa. kimseye derdimi anlatmayı sevmem anlatsamda canımın acıdığını kimseye hissettirmem. hemencecik bağlanırım insanlara bana yalan söylemezler diye düşünürüm. iki günlük tanıdığım birini bile sanki kırk yıllık arkadaşımmış gibi sevip sayabilirim. çok değer veririm karşılığını göremezem bile veririm. hiperaqtifimdir. her ortama ayak uydurmaya çalışırım. küçücük bir şeyden bile mutlu olabilirim. çabuk sinirlenirim ama kimseye yine hissetirmem. ağlarım kendimce. çok sinirliysem o gün ev halkı arkadaşlarım bile benle pek konuşmazlar. çünkü anlarlar. konuştularmı onlara patlayacağımı::):) kimseyi üzmemeye özen gösteririm. ama annemle saçma konular hakkında tartışmayı çok severim çünkü sonunda konuştuklarımızı düşünüp ne kadar saçma olduğuna birlikte gülüyoruz. en yakın arkadaşım dostum herşeyim ANNEMDİR. yalanları hiç sevmem eğer birinin bana yalan söylediğini görsem o an gözümden düşer. bi daha iki cihan bir araya gelse bile onunla eskisi gibi olamam. istemesemde her zaman gündeme getiririm bana yapılan yanlışları sayarım onlara.. çok merhametliyim. çok sıcak kanlıyım. espri yapmayı bilmem ama evde yine herkes susmuşsa onları güldürmeyi beceririm. bu yüzden babam hep evin neşesi der banagezmeyi severim ama tek başıma yağmurda ıslanmaya bayılırım. dün yağmur yağdı mesela, eşofmanla dışarı fırlayıp bi güzel ıslandım:) öyle iştee bitti mi acasba:):)

huysuzum:)))
merhametliyim
kiskancim
hicbiseyi unutmam hafizam cok iyidir
Cekingenim
Kimseye hemen guvenmem ve karsimdaki kim olursa olsun onu gozlemlerim, zamanla tanimaya baslayinca guven olusur ama bir kere guven duydummu kolay kolay yikilmaz bu.
Yardimseverim
Parami dikkatli harcarim cunku kazanmak kolay olmamistir.
Hayalperestim
Haksizliga gelemem ve haksizliga ugrayan kim olursa olsun o insani sevmesem bile hemen savunmaya gecerim.
Planliyim, bir isi yapmadan once kafamda planlarim, en basit seyleri bile yani evimi temizleyeceksem hangi odadan baslayip hangisinde bitirecegimi dusunur oyle baslarim ise.
Sabirliyim

Uzaktan gorununce yanima yaklasilmasa da (sert bakiyormusum da), taniyinca sevecenim.
Cok espri yaparim, cok guldururum, arkadas ortaminda espride ustume yoktur diyebilirim.
Bazi insanlarin yaninda cenem durmaz, cok konusurum, ama bircok insanin yaninda da dilimi yutmusum gibi hic konusmam.
Sevdiklerimi kiskanirim, cok sahiplenirim. Ilgiyi biraz azaltirlarsa piskopata baglarim. Kendi kendime onlara kuserim, guya artik sevmem. Ta ki benimle takrar ilgilenene kadar. (bu ozelligimi hiiic ama hic sevmiyorum)
Okulda cok iyiyimdir, tabir-i caizse "inek" denilen tiplerdenim hatta
Tam bir okul asigiyim, ben okulsuz bir hicim.
Insanlara karsi ne yazik ki onyargiliyimdir. Mesela isi, gucu, okulu olmayan, ya da akilli bulmadigim insanlari yanima yaklastirmam. Iyi veya kotu ama ben boyleyim iste.
Arkadaslarimi az ve oz tutmayi severim, fazla insan tanimayi sevmem. Ama arkadaslarimla da samimiyet severim.
Akilli insanlarla konusmayi, arkadaslik etmeyi severim.
Nedense kendimden buyuk insanlarla konusmaya ilgi duyarim. Nasihat dinlemeyi severim.
Kiyafet alisverisine cikmak iskencedir. Cunku saatlerce butun yeryeri gezip, birsey begenmeden eve donerim. Asiri seciciyim.
Cok hassasim, ve duygusalim.
Cocuklari cok severim, hatta onlara bakinca gozlerimin doldugu olur, o derece.
Vefaliyimdir, bir kere sevdigim insani asla unutamam, hep ziyaret etmek, gormek isterim, yoksa cok ozlerim.
Cok alinganim (hic sevmedigim ozelliklerden biri). Arkadaslarim benimle konusurken kelimelerini dikkatli secerler, cunku onlarin saka sandigi sey beni cok sinirlendirebilir.
Cabuk sinirlerinim, sakinlesmem zaman alir.
Insanlari hosnut etmek icin susmam, onlara karsi icimden geceni soylerim. Cok acik sozluyum.
ne olursa olsun iyi kizimdir, merhametliyimdir.
Hayvanlari cok severim.
Butun ozellikllerimi yazsam sayfalar surer, bu kadari yeter simdilik. =]

insanın kendini tanımlaması kadar saçma bir şey yok bana göre birini tanımak için başkalarına sormalısınız size göre doğru gelen şeyler belki de yanlış ,size göre yanlış gelen şeyler belki de doğrudur ,insan kendisini anlatamaz ...

akrep burcuyum ben.
ya hep ya hiç cinsinden
herşeyi uçlarda yaşarım..sevgiyide nefretide..
yapılanı unutmaz pişirir önüne koyarım,kinciyimişim
hem saf hem uyanığımdır..saf tarafım hakikaten inanılmaz iyi niyetlidir..uyanık tarafımsa kimsenin kolay kolay farketmiyeceği şeyleri hemen kapar..ama genelde saf tarafım iş başında olur-tatlicadiarzu-
annem ve eşim aşırı rahat ve vurdum duymazlığımdan şikayetçidirler..salakcinnisalakcinni
evet bazı konularda sallaa diyorum galiba..:)
yardımı çok severim.
sadık bir dostumdur..fazlasıyla hemde
tutumluyumdur
alışverişi çok severim..
soft giyinmeyi severim
abartısız ama beğenilen tarzda
kararsızımdır
temizimdir ama dağınıklığım mevcuttur
kafam çalışır,ama ben çalışmam:)
nazik biriyimdir (eşim pek inanmasada)
aşırı merhametliyim(annem ve eşim tarafından tescilli)
misafiri çok severim
sabırlılyımdır
sakinimdir ama bazen gereksiz patlayablirim,dengesizlik deniyor buna sanırım
alınganımdır,çaktırmamaya çalışsamda yüzüm düşer hemen-tatlicadiarzu-
eleştiriyi sevmem
espiriliyimdir
karamsarlık vardır
dinleyerek öğrenemem,illa uygulamam lazım,ya da yaşayarak anlarım
sanatsal yönüm geliştirilmeye müsaittir,müzik kulağım iyi olup güzel resim yaparım
bazen bencil olabilirim ufaktaneyvahedigeldismile
hayvanseverimdir fazlasıyla
arada asosyal olabilirim
inatçıymışım
her şeye ağlamam ama duygusalımdır
en sevmediğim yönüm çok empatik biriyim..sempatikliğe pek benzemiyo bu:umursamaz:
birilerinin yönetimini aslaaaaa kaldıramam,bir arkadaş ortamında bir lider varsa orada bilin ki ben yokumdur..
sivri bi
r tipimdir biraz
dik başlı...
dialoğa yatkın,uzlaşmacı
küslüğü sevmem

ooffff heralde bu kadar yeter sanırsam...

itiraf etmem gerekirse soğuk bir hatunum öyle herkesle canımlı cicimli olamam
tanımadığım insanlara karşı mesafeli davranırım hatta uzun bir süre onları gözlemlerim
kin tutmam yapılanı çabuk unutturum
çok hassas bir kırılgan bir yapıya sahibimdir
sevdiklerime karşı inanılmaz korumacıyımdır, sevdiklerime asla laf söyletmem
yalana haksızlıga tahammül edemem

şimdilik bu kadar =)

yeni tanıdığım insanlarla direk kaynaşmam izlerim tanımaya çalışrım.
millet kaynaşmışken biraz geç kaynaşırım buyüzden ama herkesi de tanıma şansım olur:)
haksızlığa gelemem anında konuşurum
bu durum bazen başıma dert açıyor ama dayanamıyorum.
bu nedenle ukala ve bilmiş olduğumu da söylerler
yerine göre şen şakrak yerine göre ciddiyimdir
verilen sözlerin tutulmaması hoşuma gitmeyen hareketlerdendir
manığa önem veririm
sevdiklerime değer veririm
kinci değilim yapılanı unutmam sadece
konuşmayı severim
bazen herşeyi çok t ye aldığımı ben de farketmiyo değilim:)
bazen hayatı çok severim bazen bana haksızlık ettiğini düşünürüm
bir parlar bir sönerim küslüğü sevmem
biraz huysuzumdur:)
kolay anlaşılmayan bir tipimdir
bunu arkadaş olduklarım hep söyler.)

böyle işte özette huysuz ukala çok konuşan bir tipim:lepi:

Sizi kendinizden başka iyi tanıyan kaç kişi olabilir?

Saçmaysa yazmayın siz.

Burda herkes iyi-kötü kendinde olan şeyleri anlatmaya çalıştı kısaca kendini tanıtmak için yazdı...

Herkes kendini bilir.. Karşıdan bakan bi 2. yada 3. göz bazen yanlış düşüncelerle kişiyi tanıyabilir tanıtabilir.

Seni sana anlatan en iyi kişi sensin.

Güçlü biriyim, kırılırım, üzülürüm, depresyona girerim ama bir süre sonra düzeleceğimi bilirim.
A planım çöktüyse, her zaman bir B planım vardır.
ınsanlara güvenmem. Güvenilir insan yok mudur, elbette vardır ama benim için onu tanıyana kadar her insan zarar verme potansiyeli taşır.
Sevdiklerime karşı eğlenceli, sıcak ve komik biriyim. Maddi, manevi tüm kaynaklarımı karşılıksız önlerine serebilirim. Diğer insanlara karşıysa hep mesafeliyimdir. Onlardan da aynını beklerim. Yapmacık sevgi gösterilerinden, kırk yıllık dostmuşuz gibi iki dakikada kanka (kanka lafından da =) ) filan olunmasından hiç hoşlanmam.
Özgürlüğüme düşkünümdür, birinin beni kafese tıkmaya çalışmadığı bilirsem, kendi isteğimle o kafese seve seve girebilirim. Kendi yolumu kendim çizmek isterim, müdahalelere izin vermem.
Kinciyimdir ama intikamcı değilim. Yapılan kötülüğün art niyetle yapıldığını biliyorsam o insan o an ölmüştür benim için. ıkinci bir şansı yoktur. Ama kötülük bilinçsiz olarak yapıldıysa unuturum, gider.
Aile benim için herşeydir. ıleride Adile Naşitli filmlerdeki gibi kocaman, eğlenceli bir ailem olacak. Şimdilik temellerine sahibim. süprizzzzz
Haksızlık gördüğümde, kedi modundan, aslan moduna geçmem 1 saniye sürmez. Delirtir beni, haksızlık, yalan dolan...
(ıçeriden bakınca böyle görünüyorum, dışarıdan bakanlar ne der bilemem. )

Son düzenleme:
Bende tam böyle bir başlık arıyordum!

Bir kere farkettim ki istediğim zaman kalpsizin biri olabiliyorum.
Yaşamak için kimseye bağımlı değilim.
Yaşarken fazla kaptırsam da herkesin süresi dolduğunda gideceği fikrine artık epeyce alıştım.
Yalnızlık içime işlemiş böyle diyor beni tanıyanlar.
Eskiden yalnızlıktan korktuğumu sanırdım artık bunun böyle olmadığını anladım.
Evimde odam da bir başkasına bu abim,ablam vs bile olsa tahammülüm yok.
Dayanamıyorum sanki..
İnatçı ve kaprisliyim.
Dengesizin önde gideniyim.
Kindarım.
Nietzche gibi gururum var aptallık derecesinde.
Kendini beğenmiş gibi dururum ama özümde iyiyimdir ya :))
Eskiden konuşmayıda severdim şimdi okumak daha çok ilgimi çekiyor.
İradeli ve planlı bir insan olmaya çalışırım.
Verdiğim sözleri tutmaya çalıştığım gibi verdiği sözleri tutmayan insanlardan da uzak durmaya gayret ederim.
Pek yufka yürekli olduğumu söyleyemem.
Bir de sevdiğimi saklarım pek açılamam.
Utangaçta değilimdir aslında CADIARZU

İşte ben böyle bir hâl içindeyim! :kedi:

her huyumun özelliğimin altında tek bir anlayış var: mükemmelliyetlik.
resmen takmış durumdayım kutulamıyorum
seçiciyim aşırı çok
bir şey olacaksa tek bir pürüz çıkmamalı çıkarsa onu kabullenmem uzun zaman alır veya kabullenemem vazgeçerim
çook karıarsızım
bir dediğim diğerini tutmaz çünkü çabuk karar değiştirebiliyorum
herşeyde mantık ararım o şey mantığıma uygun gelmezse ya da nedeni,açıklaması yoksa o şeyi anlamam ya da reddederim.
vicdanım çok güçlü otobüste teyzeye yer vermedim diye eve gelince ağlayabiliyorum
sinirli olduğumda yalnız kalmam en iyisidir çok sakinim ama sinirlendim mi herkesi kırabiliyorum mantık ozaman 0 oluyor ama sinirim çabuk geçiyor kavga ettiğim birine gidip aa naber diyebiliyorum
bazen çok ama çok egoistim
ve aşırı pragmatistim...bir şey yarar sağlıyorsa onu kullanırım,işime gelirse yani.yoksa banane.
çok duygusalım ve her şeyde olumlu düşünüyorum bu yüzden bazen çok saf olabiliyorum ..
adalet duygum çok yüksektir her şeyde bir haklılık ararım ve en ufak haksızlıkta sinirlenirim,sonuna kadar savunurum.

Son düzenleme:
Ben acayip inatcıyım bır seyi kafama takacaksım o olacak hayır dedıyssem o hayırdır bıtmıstır benı tanıyanlar zaten uzatmazlar
asabıyım bı anda parlar bı anda sönerim bazen sınırlıyken ne konustugumu bılmeem sonrada ya üzülürüm ya da sunuda deseydım keske derim deme
dıysemde er gec yerını buluralsanaalsanasmile
ılk gorunuste sert bakıslı ukala oldugumu soylerler ama o sadece dış gorunuş ınsanları cok severım ama kaynasmadan once ızlerım yuzune baktıgımda kımın ney oldugunu anlarım
sevgı doluyum cocukla cocuk olurum kendımden yascada buyukse akranı gıbı olurum
delı dolu esprılı bazen kırıcı bazende sivri dilliyim
yardımseverım paylasmayı cok severım
kincimyim aslında degılım ama yınede yapılanı asla unutmam ıyı veya kotu aklıma gelenler sımdılık bu kadaropuyorumnanaktanhee bıde kendımle cok barısıgım kendımı cok sevıyorummhihoyyyt

Nerden baslasamki CADIARZU

ilk tanistigim insanlara karsi mesafeliyimdir.Tanisip güveni aldikdan sonra espirili icten paylasmayi cok seven ayni zamandada hassas ve düsünceliyimdir.icmeden sarhos olanlardanim :) vicdan merhamet duygum yüksektir kin tutmam.sulugözlüyümdür ama yeri geldimi icim kan aglasa bile disa göstermem.
Canim tatli degildir hastaneye yetisirken bugünde aksiyon yasamis oldum diyenlerdenim kaydirigubbakcemile3
Duygusalimdir. kiskancimdir ama asla belli etmem.Cok sahiplenicimyimdir.Sevgi arzsiziyimdir bir türlü doymak bilmez bu kalbim :asigim: Sinirlendimmi söylenmeye baslar sayarim kendimce ama cabuk gecer sinirim. Cok sabirliyimdir uysal sakin bir yapiya sahibim ama sabrim tastimi tereddüt bile etmeden arkama bakmadan bagimi koparirim.Zaaflarimdan biri ise derler ya: ben güzele güzel demem güzel benim olmadikca ya bende ya hep ya hic vardir eksik olan neyse beni rahatsiz eder inatla onu oldurana kadar cabalarim kafamda kurdugum güzel oldugu kadar özel farkli olmasi gerek neyse, gerce bazen gereksiz bi inat oldugunu farkina varsam dahi yine bildigimi okurum :) .dogaya asik insanlari hayvanlari severim.Sakarimdir biraz.Konusulmus yada gördügüm bir cok seyi unutmam dün gibi hatirlarim. özet gecim derken kendimden gecmisim yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…