nasıl, sizce şık mı?

benyoruldum

.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
710
1.426
selamlar... salon için oturma grubu bakıyorum, müstakbel kv ile bir türlü ortak nokta yakalayamıyoruz. sizce nasıl bu takım? yerine göre kullanışlı mıdır, var mı önerisi olan acaba...

Ben takımı beğendim de, niçin kayınvalide ile ortak noktayı bulamadınız onu anlayamadım?

ben mavi, yeşil ve bunların tonlarını çok seviyorum aslında... turkuaz, su yeşili, safir mavi vb. ama tabii oturma grubu olunca iş değişebilir.

kv işin içinde olmayı seven baskın yapılı biri de bi de bu ürün grubunun ödemesini kendisi yapacak, kendini doğrudan tek söz sahibi gibi görüyo. bunlar kullanışsızdır diyo, bu renk koltuk takımı mı olurmuş hiç felan... acaba gerçekten bu ürünler çok kötü de ben bunu göremiyo muyum diye danışmak istedim...
Ben takımı beğendim de, niçin kayınvalide ile ortak noktayı bulamadınız onu anlayamadım?

Bende çok begendim, ayni sizin gibi bu renk tonlarindan hoslanirim.

Ne varki bazi insanlar standart renklerin (siyah, beyaz, kahve) disina cikamiyorlar. Kendiniz otaracaksiniz, hangisini istiyorsaniz onu alin derim, yoksa hep içinizde kalir.

Benim kayınvalidem de aynısını yaptı, kendileri ödeyecekleri için.
Siz kendi zevkinize göre alın herşeyinizi.
Sonra dönüp baktığınızda "başkasının zevkine göre" döşenmiş bir ev görmektense, varsın kıyamet baştan kopsun.

Zevkler her daim farklıdır, kişiye göre değişkendir.
Bence burada önemli olan sizin hayatınızı geçireceğiniz salonunuzun sizin istediğiniz şekilde olması.
Tek kriter bu ve tüm evinizin her köşesi için geçerli.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Kv ile ortak noktada buluşmak zorunda değilsiniz. Sonuçta kullanacak olan sizsiniz. Oturumu rahat ise ve rahat taşınabilir özelliği ile temizlenmesi kolay ise her koltuk takımı guzeldir :)

Bende çok begendim, ayni sizin gibi bu renk tonlarindan hoslanirim.

Ne varki bazi insanlar standart renklerin (siyah, beyaz, kahve) disina cikamiyorlar. Kendiniz otaracaksiniz, hangisini istiyorsaniz onu alin derim, yoksa hep içinizde kalir.

yani acaba cidden bu renklerin solması, bakımı vs daha mı zor da belli başlı ana renklerin dışına çıkamıyoruz milletçe onu merak ediyorum.

valla bu kadar gerilim olacağını hiç tahmin etmiyordum. ben stresl mücadele edebilen bi yapıda olduğumu sanıyordum bu günlere kadar ama düğün telaşı ne zormuş ya. galiba baştan kopacak kıyamet... sağ olun teşekkür ederim.

Kv ile ortak noktada buluşmak zorunda değilsiniz. Sonuçta kullanacak olan sizsiniz. Oturumu rahat ise ve rahat taşınabilir özelliği ile temizlenmesi kolay ise her koltuk takımı guzeldir :)

bu tip oturma gruplarını hiç ailemin evinde de kullanmadık. avantajlarını ve dezavantajlarını bi bakıma kestiremiyorum. ama görüntü itibariyle hoşuma gitti. şimdi hepiniz yaşamışsınızdır, yeni gelin evi ziyaretleri olacak. ben de evimi zevkle döşemek istiyorum. kvnin kurduğu evde misafir ağırlamaktansa kendi zevkimi sunmak isterim. peki sizce bu ürünler avantajlı mıdır işlevsel olarak

Yatak olabiliyorsa genelde misafirler orda yatmayı tercih ediyor. resmen iki kat hızlı eskiyor koltuklar. benim ekstradan yatağım olduğu halde akrabalar ısrarla oturma odamda yattı.

insan bu koltuklarda yatmaya kıyamaz yaa, nasıl kıymışlar bu güzelliğe... :) benim de gelen gidenim çok olacak, mutlaka yıpranacaktır bunlar da...

Yatak olabiliyorsa genelde misafirler orda yatmayı tercih ediyor. resmen iki kat hızlı eskiyor koltuklar. benim ekstradan yatağım olduğu halde akrabalar ısrarla oturma odamda yattı.

Enteresan akrabalarmis, yatak gibisi varmi ya? Baska yerin olmazda anlarim ama bu ilginç yani. Her misafirin böyle yapacagini da sanmiyorum açikcasi...?

Benimde annemin bir 'beyaz' takintisi var. Banyo, tuvalet, mutfak, perdeler, hersey ama hersey beyaz ve açik renk olmali. Bir yerde renkli fayans yada mutfak dolabi gorunce sekli semali önemli degil, güzel degil

Oturmasının rahatlığı bana göre cok önemli. Oturduğum zaman baston yutmus gibi oturmak istemem. Ayrıca ben sandıklı olanları seviyorum ve yatak olma özelliği olması da güzel. En azından misafir gelince nerde yatiririm derdi olmaz. Bir de çelik kasa olması ürünün ömrünü uzatır.

yani acaba cidden bu renklerin solması, bakımı vs daha mı zor da belli başlı ana renklerin dışına çıkamıyoruz milletçe onu merak ediyorum.

Sanmiyorum açikcasi. Simdi bu renkle kahve renginin arasinda bakim olarak ne fark olabilir?
Hadi siyah/beyaz ayrimi olsa anlarim. Biri çabuk kirlenir deniliyor, biride her izi/tozu belli eder deniliyor.
Bana göre takintidan baska bir sey degil. Bak yukarida da yazdim kendi annemi. Kadina zooooorla bi iki ayri renk aldiriyorum, o almazsa ben alip yerlestiriyorum evine. Aradan biraz geçince alisiyor, arada bir he güzel oluyormus ya bile diyor yani :)))

l
Enteresan akrabalarmis, yatak gibisi varmi ya? Baska yerin olmazda anlarim ama bu ilginç yani. Her misafirin böyle yapacagini da sanmiyorum açikcasi...? il

Sanırım tv izleyerek yatmayı seviyorlar. Ben de anlam veremiyorum. özellikle görümcem ve kv o kadar ısrar ederim, ille de koltukta yatarlar.

l

Sanırım tv izleyerek yatmayı seviyorlar. Ben de anlam veremiyorum. özellikle görümcem ve kv o kadar ısrar ederim, ille de koltukta yatarlar.
Ayyy her evde ayni dert sanirim. Bizimde evde o sorun vardi, koltuklar yatak olmadigi halde, dusunun yani. koltuklar yepyeni tertemiz ama o yatilan yerlerde hep asinma izleri vardi

hemen aşınmasa bari... şöyle bi 8-10 sene kullanalım ya

Nede olsa kullanmaniza bagli. Sizde yatak gibi kullanip koltuklarda sabahlarsaniz mutlaka cok kullanilan yerler asinacaktir.
Birde bi tanidigim kendisi kocaman guzel bi ortu seriyodu koltuklarina gúndelik kullanimda.
Misafir geldiginde kaldiriyordu, hem asinmayi yavaslatiyo, hemde kir pas olayi coook cok azaliyor.

Guzel gunlerde kullanin sizde ins hangini secerseniz artik:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…