Nasıl para kazandım ?

tavsancan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
2.630
1.191
41
Arkadaşlar ben bir süredir ev hanımıyım ve evde çocuğuma bakıyorum, ancak bazen nete alışveriş için bazen de boş zamanımda gezip dolaşmak için facebook vb sitelere giriyorum, evimiz şükür geçiniyor ama bazı özel ihtiyaçlarım için çok da para harcayamıyorum, malum masraflarımız arttı, gelir azaldı.

Peki bu açığı ben nasıl kapamaya çalışıyorum ? Evde dikiş nakış yapabilirim ama çocuk ile ilgilenirken çok zor oluyor ve dikiş konusuna da özellikle eğilmem lazım anca kendi söküğümüzü dikmekle yetiniyorum bunu geçtim, dükkan açabilirim ama maliyet lazım çocuğuma da bakamam, şeker kurabiyesi yapabilirim o da hem özen ister hem de zahmetli..

Yeni bir iş kolu buldum internette gezerken anket dolduruyoruz, önce siteye üye olup verdiği reklamlara tıklıyoruz ki toplam 5 dakikamızı alıyor, sonra anketler geliyor haftada 2 defa anket gönderiyor site bize, öyle uzun uzun da değil o da en fazla 10 dakikamızı alıyor ve bir günde 10 dolar kazanan arkadaşlarım var, ayda 100 dolar ve üzeri kazananlar da dolu, tıkladıkça sürekli gönderdikleri anket sayısı da artıyor herbir anket başına para geliyor hesabımıza, sonra 10 dolar oldukça çekiyoruz hesaptan,

mesela blog siteniz varsa oraya reklamını eklersiniz her siteye giren kişiden de size para geliyor, reklama tıklamalarına dahi gerek yok,

bunları hiç yapmadan hergün internete girdiğinizde bir 5 dakikayı reklama ayırınca her gün temiz temiz paramız ekleniyor hesaba ve eklendikçe üye profilinizde görebiliyorsunuz, üyelik için buraya tıklayabilirsiniz .... :KK25:

Site 2007 de kurulmuş bir alman sitesi ve yüzbinlerce üyesi var, ancak site ingilizce olduğundan mıdır nedir Türkiye'de öyle çok kullanıcısı yok, siz üye olup kullanıcı da eklettikçe size de ek gelir gelecek tıkladığınız reklamlar ve anketler haricinde.

üye olunca paypal hesabı isteyecek paralarınız o site üzerinden size gelicek, ücretsiz üyelik yapıyoruz sadece mailimizle kayıt yapabiliyoruz......
üye olurken geçilen ikinci adımı yani kredi kartı onaylama işlemini yapmamıza gerek yok.

Yani günde bir iki saatinizi internette geçiriyorsanız para kazanmamanız için bir sebep yok, cepten de siteye girip reklamlara tıklanabiliyor bu açıdan da bu site en avantajlısı, bir çok reklam ve anket sitesi var ama bu en temizi en güçlüsü ve en uzun yıllardır sürekli üyelerine çok paralar kazandıran bir site. :cool:

Ben üye olup kazanmaya başladım bile, sizi de beklerim, :KK66:buradan üye olabilirsiniz ....

Son düzenleyen: Moderatör:
X