Nasıl gidiyor?

Beyaz papatya16

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
110
56
25
Selam hanimlar uzun uzun bekleyisler var biliyorum Rabbim hepimizin dualarini kabul etsjn insallah..13 unde oviretle catlatma ignesi 14 eylulde ise aşilamam oldu.. asilamanin ardindan 25 dk cok agrim cok sancim oldu bayilcak gibi oldum daha sonra hafifledi dr un yanina cagirmasu ile odasina gittik duphaston verdi ve ertesi gun iliski onerip yolladi. Bugune kadar cok cok dikakt ettim agir kaldirmadim vs. Bel agrilarim var sizin asilamadan sonraki sureciniz nasildi agrilar veya hamilelik olduysa nelerdi nasil ilerledi..simdiden tesekkur ederim hepinize

Ya bende senin gibi bugun ilk aşılamamı oldum bugun 15.30da. aşılama sonrası lekelenmem oldu ve 5ten beri süren bi agrım var geçmiyor normal midir acaba. Doktor da bana progestan verdi ama pazartesi başlamam lazımmıs yarın da ilişki önerdi. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Lekelenme normal diye duydum sonucta rahime birseyler giriyor.. islem sirasinda agrin var miydi

merhabalar bende klomen ve çatlatma iğnesi oldum malesef ilk denememde kist oluştu bu ayda kistin çatlaması için duphaston verdi çok karın ağrısı yaptı kullanamadım adetime 14 hafta kaldı olsamda gitsem kontrole çatlamışmı çok merak ediyorum tekrar daha etkili ilaç devam edeceğiz dedi ne bilmiyorum sonrada aşılama dedi zor bi süreç gerçekten sabır gerektiriyor Allahım hepimizin yardımcısı oldun inş bi an önce doldursun kucaklarımızı

Insallah canim allah yardimcimiz olsun hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…