nasıl dua ettiniz ve EV ALDINIZ?

ANNALALE

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2013
63
2
Arkadaşlar kardeşler lütfen yardım bilen veya cevresinde duyan ev almak için dua zikir havas ne varsa paylaşın lütfen

Sizin istediğiniz gibi bir dua olmayabilir ama ben çalışma hayatına başladığım ilk günden itibaren her sabah evden çıkarken "Allahım bana daha çok çalışacak güç, kuvvet ver" deyip attım adımımı. 12 yıldır çalışıyorum. Geçtiğimiz sene bir kısmı birikimlerimle, bir kısmı krediyle bir evim oldu Allah'a şükürler olsun ki. Bunu yaparken de ne yalan söyleyeyim öyle kendimi çok kısıtlamadım. Tatilime de gittim, kendimi de ihmal etmedim. Ama hiçbir şeyin aşırısına kaçmadım. Bir kışlık botum varken aman bunun bir de bu modeli olsun demedim. Ama çooookkk çok çalıştım. Hatta kendime sadece internet üzerinden yapabileceğim işler buldum. Ekstra gelir oldu. Çok şükür 33 yaşında, tek başıma başımı sokabileceğim bir eve sahip oldum. Allahım umarım size de nasip eder.

Allah güle güle oturmaya nasip etsin .bir insanın evi oldumu cok sevinıyorum.bende dua arıyorum muhakkak vardir dua ettım ve ev aldım diyen insanlar.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…