Nasıl bir perde ve halı? yardım...

hardal sarısı berjer ve senın berjerın arasında fark var. unıten yemek masan hepsının tarzı onemlı bu fotogrrafta oda retro senın retro degıl ama
Evet değil buradaki arkadaşlar pudra pembesi beyaz eve gider diyorlar zaten pembeyi çok seven bir insan değilim. Sanırım mor uygun olacak en sevdiğim renk. Kafam çok karışık cidden.

Bu arada okeanoss, koyduğum resimdeki odadaki tv ünitesi de beyaz :) ben siyah koymak istiyordum ama tv dolabını eşim yaptığı için değiştirmedim. Beyaz kaldı istemesem de. Demek istediğim, beyazla da gideri var.

ben pudra da olur morun çok koyu olmayan tonları da olur diyorum yeter ki kırlentlerle ve halınla fonundaki rengi uyumla...bu arada bence temel mesele seçtiğin rengi bordo koltuklarına yakıştırmak...pudra veya mor hangisini seçersen seç tonunu bordo koltuğuna uydur o bordoyu açsın bordoyu yumuşatsın birlikte çok tatlı olsunlar:KK36: bu arada bir rengin binbir tonu var önemli olan seçtiğin tondur.

514K2735U8Y_3426_.jpg
bu şifon bi kumaşta somon rengi bak renk çok tatlı

Evet değil buradaki arkadaşlar pudra pembesi beyaz eve gider diyorlar zaten pembeyi çok seven bir insan değilim. Sanırım mor uygun olacak en sevdiğim renk. Kafam çok karışık cidden.
senin iş yılan hikayesine döndü canım bence bir karar ver kararsız kalmak çok beter

Bu arada okeanoss, koyduğum resimdeki odadaki tv ünitesi de beyaz :) ben siyah koymak istiyordum ama tv dolabını eşim yaptığı için değiştirmedim. Beyaz kaldı istemesem de. Demek istediğim, beyazla da gideri var.
Konsolum bu tam beyaz değil kırık beyaz. Klasik olduğunu düşünmüyorum ben. Sence koltuklarıma uymaz mı bu? Ben farklı tarzların uyumunu sevdiğim için böyle tercih ettim.
konsol.jpg

canım vala pudrayı sevmiyorsan yapma salonda pudrayı bende sevmiyorum ayrıca beyaza mor daha çok yakışıyor :KK68::KK68:

Mor yapicam canim. Kararimi verdim. Pudrayi oyle cok seven biri degilim.
canım moru seviyorsan bu kadar düşünmene bile gerek yoktu çünkü pişmanlık yaşarsın ayrıç amor yapıncada salonun karanlık olmazki benim arkadaşımında mor fonları var baya koyu bi mor hiçte karanlık dgl :KK68::KK68:

canım moru seviyorsan bu kadar düşünmene bile gerek yoktu çünkü pişmanlık yaşarsın ayrıç amor yapıncada salonun karanlık olmazki benim arkadaşımında mor fonları var baya koyu bi mor hiçte karanlık dgl :KK68::KK68:
Sagol canim. Benim en sevdigim renk mor zaten daha da kararimi degistirmicem mor yapicam hadiyi da gri :)

X