Nasil Bir Kiz Arkadaşsiniz??

neslimm_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
16
0
35
http://www.asktesti.com/index.php?p=1&testId=15

BEN PAYLAŞIMCI SEVGİLİYİMPaylaşımcı sevgili. Sizin stiliniz önce biz! Tabi ki sevgilinizin size unutulmaz geceler yaşatmasını seversiniz, tabi ki uzun bir oral seksle şımartılmaktan sizde hoşlanırsınız, ancak bunun karşılığını verecek kadar olgun davranmayı bilirsiniz. Sevgilinizden ne adınıza heykel dikmesini beklersiniz, ne de size karşı ilgisiz davranmasını kabul edersiniz. Size tek bir önerimiz var: Arada sırada siz de bir numara olmayı talep edin. Haftada birkez kız arkdaşınızla takılmaktan vazgeçmeyin. Tüm hayatınızı sevgilinize endekslemeyin. Spora gitmek istiyorsanız spora, yabancı dil kursuna gitmek istiyorsanız, kursa gitmekten hiç çekinmeyin. Unutmayın, ne istediğini bilen bir kadından daha seksi birşey olamaz...:içelim::1hug:

Paylaşımcı sevgili. Sizin stiliniz önce biz! Tabi ki sevgilinizin size unutulmaz geceler yaşatmasını seversiniz, tabi ki uzun bir oral seksle şımartılmaktan sizde hoşlanırsınız, ancak bunun karşılığını verecek kadar olgun davranmayı bilirsiniz. Sevgilinizden ne adınıza heykel dikmesini beklersiniz, ne de size karşı ilgisiz davranmasını kabul edersiniz. Size tek bir önerimiz var: Arada sırada siz de bir numara olmayı talep edin. Haftada birkez kız arkdaşınızla takılmaktan vazgeçmeyin. Tüm hayatınızı sevgilinize endekslemeyin. Spora gitmek istiyorsanız spora, yabancı dil kursuna gitmek istiyorsanız, kursa gitmekten hiç çekinmeyin. Unutmayın, ne istediğini bilen bir kadından daha seksi birşey olamaz.

'Geyşa sevgili. Siz ''önce o'' stilinin müdavimlerindensiniz. Arada sırada dizginleri onun eline vermek hoş, ama siz bunu alışkanlık haline getirmişsiniz. Onu o kadar şımartıyorsunuz ki, karşısınızda bir erkek değil, bir çocuk olduğu zannedilebilir. İhtiyaç ve arzularınıza göre bir ilişki yaşayabilmek için önce, herşey onun için diyen iç sesinizi susturmalısınız. Sizin yaşadığınız ilişki aşk değil, aşk adına kölelik. Ufak adımlarla kendinizi eğitmeye başlayabilirsiniz. Erkekler kendilerine saygısı olmayan kadınlara saygı göstermez, ilişkide mutlu olmak için her iki partner de tatmin olmalı. İlişkiden aynı oranda zevk almayı bilmeli

ben geyşa sevgiliymişim :1closedeyes::1closedeyes::kahve:

Paylaşımcı sevgili. Sizin stiliniz önce biz! Tabi ki sevgilinizin size unutulmaz geceler yaşatmasını seversiniz, tabi ki uzun bir oral seksle şımartılmaktan sizde hoşlanırsınız, ancak bunun karşılığını verecek kadar olgun davranmayı bilirsiniz. Sevgilinizden ne adınıza heykel dikmesini beklersiniz, ne de size karşı ilgisiz davranmasını kabul edersiniz. Size tek bir önerimiz var: Arada sırada siz de bir numara olmayı talep edin. Haftada birkez kız arkdaşınızla takılmaktan vazgeçmeyin. Tüm hayatınızı sevgilinize endekslemeyin. Spora gitmek istiyorsanız spora, yabancı dil kursuna gitmek istiyorsanız, kursa gitmekten hiç çekinmeyin. Unutmayın, ne istediğini bilen bir kadından daha seksi birşey olamaz.

evet bu cıktı ve ben boyle olmak ıstemıyorum bıraz da o paylasımcı olsun ama nerde genelde odun oluyorlar:eek:klava:

[COLOR="Magenta"]""Paylaşımcı sevgili. Sizin stiliniz önce biz! Tabi ki sevgilinizin size unutulmaz geceler yaşatmasını seversiniz, tabi ki uzun bir oral seksle şımartılmaktan sizde hoşlanırsınız, ancak bunun karşılığını verecek kadar olgun davranmayı bilirsiniz. Sevgilinizden ne adınıza heykel dikmesini beklersiniz, ne de size karşı ilgisiz davranmasını kabul edersiniz. Size tek bir önerimiz var: Arada sırada siz de bir numara olmayı talep edin. Haftada birkez kız arkdaşınızla takılmaktan vazgeçmeyin. Tüm hayatınızı sevgilinize endekslemeyin. Spora gitmek istiyorsanız spora, yabancı dil kursuna gitmek istiyorsanız, kursa gitmekten hiç çekinmeyin. Unutmayın, ne istediğini bilen bir kadından daha seksi birşey olamaz""

Canım sevgilime hayatım feda doğruuu:asigim:

X