narkoz fobimi yenmek için ne yapmalıyım lütfen yardım 😒

hadi ya bende isticem ondan

Merhaba
Merhaba bahsettiğiniz durumun çok daha ağırını yaşadım o nefes alamama durumunu daha uzun sürdü ve uyanmada da zorluk yaşadım. Bu olaydan 3 ay sonra yine bi operasyon icin uyutulmamak gerekti. Operasyonu beklediğim o 3 gun kabus gibi geçti. Her ne kadar kendimi sakinleşmeye çalıştırsam da çok çok çok korktum.
Başta sigarayı günde 3-4 e düşürdüm son gün ise hiç sigara içmedim. Normalde 1 pakete yakın içiyorum. Ben o kötü tecrübeden önce 1 kez rahat bi uyuma geçirdim. Kendimi ona odaklamaya çalıştım. Yaşadığım olayı araştırdım ve çok yaşanan bi olay olmadığını anladım. Yine de rahatladın mi derseniz rahatlamadım. Ama kendimi de daha fazla panikletmedim diyelim. Operasyona girmeden hastanedikilere kötü bir tecrübe yaşadığımı söyledim. Basımın altina yastik istedim. Uyuturken bilgi vermediler. O yüzden ne ara uyudum bilmiyorum. Ama hep geçip gideceğine odakladım kendimi. Bi bakmışım bu olay geçmiş gitmiş diye düşündüm ki öyle de oldu. Neredeyse 3 ay geçti üstünden atlattım, bitti gitti. Size de geçmiş olsun. Her sey olacağına varır. Guvenebileceginiz bir doktor seçin ve gerisini düşünmemeye çalışın.

Bunu bana bahçecide ki mehmet reşit asoğluda söyledi kullanırkende başlayabilirsin diye
Benım doktorumda psikiyatri olan içilmez dedi burdan konuştgm bayana psikiyatrisi pozitifi gorene kadar içirmiş. Mehmet reşit kadın doğum içebilirsin demiş. Hiç etkisi yokmuymuş bebeğe? Ne zamana kadar kullanıcaksın hamıle kalana kadar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…