naren in defnesi beyaz meleği

evdefnaz

ﷲ
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
5.344
6
bu siteyi tanımama neden olan olay subatta gercekleşti 6. hafta gebelikte dr a gittik ve kalp atışı duyulmuyor kese var ama fetal ses yok dedi dr bey ve bana progestan içeren pompalı bi ilaç verdi kısacası zaten kalbi durmuş olan bebeği 10 gün de öle tasıdım mecburen kürtaj oldum ne kadar acı ilk gebeliğin böle olması neyse
üzerinden 7 ay gecti hiç korunmuyorduk çünkü doğal bir koruma sistemmiz vardı eşimle
eşim 20 gün göreve cıkıyor döndüğünde ben regl oluyordum yani 1 hafta kalıyordu yanımda ve ben bu dönemde regl dim bu kısır döngü taki ramazana kadar sürdü
annem kızım yok mu bişeyler diye her sorusunda anne ben amip miyim bölünerek coğalamıyorum diyordum

hatta turkcell den bir tarife istemiştim
sperm yaz boşluk bırak istediğin kişinin adını yaz spermin kukuna gelsin biz buna kukucel diyoruz diye malum eşim hep dagda ben hep bagda :)))

derken kadir gecesi hiç unutmuyorum o gece allaha cok yalvardım sadece kendim için değil tüm isteyenler için allahım nolur evimizi yuvamızı senlendirecek meleği gönder diye

ve dualarım kabul oldu ama ben hemen farkedemedim tabiki

cünkü bulundugumuz yerde sadece 2 tane uyduruk eczane var ve ben her adeti gecilte onlardan gebelik kiti almaktan bıkmıştım
gene mi olmadı apla diyecekler birgün diye cok korkuyordum malum burda herkes birbirini tanıyor

nialyıımmm senin sayende aldım hatırlıyor musun :)

eşim yine görevde
testi aldım eve geldim güya sabahki idrarla yapıp daha kesin sonuç alacaktım
ama dayanamayıp akşam yaptım

allahım nasıl elim ayagım birbirine dolandı hiç unutamıyorum saklıyorum kuzumun geliş mucizesini
hemen annemi aradım bir yandan da hüngür hüngür ağlıyorum

insan o sırada sarılacak birini arıyor bulamama ne acı akşamın köründe
annem korktu haliyle evrene bişey mi oldu diye malum eşimin görevi stresli ve tehlikeli

bende hayır hamileyim dedim
,napsa begenirsiniz beni azarladı bende korktum neden aglıyorsun kızım ağlama bişey olur die neyse ben cok sinirlendim kapattım eşimi aradım hemen o da arabayı carptım sandı ben biraz acemi şöförüm de

ağlamamı duyan bişey sanıyor oysa ne cok isterdim yüzüne demeyi bizim evlilik hep telden oldu dedim ya size saolsun telefon hatları

o da duyunca sok oldu haliyle 15 gün vardı gelmesine garibim nasıl dayandı bana sarılamadan

gelelim hamileliğime

allaha şükür ne bulantım oldu ne aşermem ne de diğer gebelik şikayetleri

buradan 2009 haziran annişlerinin hepsini öpüyorum hep birbirimize destektik ben hep yalnızdım ve tüm zamanımı onlarla gecirdim diyebilirim

doguma 1 ay kala annem geldi zavalla kadın bunalşdı burada ben nette tıkır tıkır yazdıkca sinirleri bozuluyordu gezecek yer de yok burada yine bir gün cıktı dışarı bana bişey demeden bende balkondan baktım anneme nereye gidiyorsun diye

üzüldüm sinirlendim o sırada hafiten de kasılmam var banyoda sıcak suyla duş aldım abdestimi aldım olaki dogurursam diye

hep normal dogum istiyordum ama ne yazıkki kızlar be sezaryanla dogum yaptım iiki de sezaryan olmuşum:)

eşim görevdeydi eşii aradım galiba başladı diye eşim dagdan ininceye kadar arkadaslarımızı aramış biri başhekim diğeri aile hekimi iki arkadasım geldi kime kısmet olur 2 doktorla doguma gitmek

hemen yakın bi ilçeye ebeye gittik nst ye baglandım sancı ve kasılma cıktı ebe alttan muayene etti ve bası girmemiş kanala rahmin geride baya sen nasıl bu ters rahimle hamile kaldın die sasrdı bana bende gec oldu zaten dedim neyse burda olmaz elazıga gidin dedi o sırada eşimde gelmişti

yazık doluya tututldu 19 haziranda

benm dogumm askeri hastane de gercekleşti

cuma günü oldugu için ben o sancıyla bir de istiklal marsında bekledim cünkü tören vardı

dr a geldik altatn muayene etti 2 cm açılman var dedi ultrasona girdik

bebeğimin bası kanala yamuk girmiş ve biraz iri dedi ultrasonda yaklasık 3900 cıktı normal dogumu riske sokar dedi cünkü normal sekilde yerleşmemişti bası
sezaryana alıcaz dedi
eşim ne zaman dedi birazdan deyince sok oldu

ben spinal istedim cünkü bebeğimi görmek istiyordum anestezi binbasımız a benm arkadasımın eniştesiydi
harika bir ameliyattı

tepemdeki lambadan herseyi gördüm kızımın cıkışı ağlaması dikişimin atılması

hersey mükemmeldi

kızımı bana gösterdiler

ameliyattan sonra yerime döndüm yogun bakım ünitesine ta ki uyusuklugum gecinceye kadar

sonra odama meleğimin yanına döndüm

bembeyaz yüzü pembiş yanakları ve cennet kokusuyla asık etti beni kendine

19.06.2009 da cuma günü 19:45 te 3650 gr 53 cm olarak dünyaya geldi meleğim allah herkese nasip etsin inşallah harika bir duygu herseye deger fırsatım olmadı yeni yazıyorum haziran annişleri hepinizi seviyorum

okudugunuz için de hepinize tesekkür ederim allah tüm isteyenlere versin

doguma girmeden bir liste hazırlamıştım dua listesi dua mı edip girdim zaten biliyorum tüm isteyenler bir gün kucagına alacak cünkü cok içten dua ettim ben:)

karsınızda süpergirl :)
kızım burda 13 günlüktü:)

burada 15 günlük
[/url][/IMG]

yeni dogdugu anı babası cekti kuzumu
[/url][/IMG]

genelde eller yüzde uyuyoruz :)

hastane de 2. günümüz :) poz bile verdik
[/url][/IMG]

sadece bir gün böle kısa kollu giydirdim dr bey ve hanım azarladı beni kız bebekler daha cok üşür 1 ay uzun kollu giydir corap tak ayaklarına die

babasının omzunda ağladı ağlayacak :)

Son düzenleme:
rabbim analı babalı büyütsün uzun ömürler versin inşallah....

canım benim ya, çok güzel yazmışsın, Allah analı babalı , uzun ömürl sağlıklı büyütsün
öpüyorum seni ve defnemizi

canım benim duygularını okadar güzel dile getirmişsin ki inan hem okudum hem duygulandım :gitme:
canım benim rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah hayırlı kaderi uzun önrü olsun inşallah :Saruboceq:

ben ve benim gibi olmayanlarada rabbim tez zamanda bu duyguyu tattırsın :Saruboceq:

saolasın bitanem allah razı olsun
dua mı hep ediyorum inşallah en kısa zamanda tadarsın bitanem

allah analı babalı buyutsun ınsallah Şeniz
uzun omurler versın rabbım guzel yazılar yazsın :Saruboceq:

canim cok güzel dile getirmissin, cok öpüyorum seni ve Defne kizimi...

amin ikrarcım darısı seni basına hayırlısıyla kurtulur kavusursun oğluna inşallah

Allah analı babalı byütsün canım, çok duygulandım.öpüyorum bebişini mis kokulu ellerinden

canım arkadaşım bu tatlı kızla ömür boyu güzel hikayeleriniz olsun inşallah,

allahım güzel yazılar yazsın maşallah

maaaşallah canım..allah saglıklı büyütmeyi nasip etsın..darısıda biz gün sayanların başına

Allah analı babalı byütsün canım, çok duygulandım.öpüyorum bebişini mis kokulu ellerinden
saol müminemmm
canım arkadaşım bu tatlı kızla ömür boyu güzel hikayeleriniz olsun inşallah,

allahım güzel yazılar yazsın maşallah
amin cümlemizinkine canım sedamm
Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin:Saruboceq:
41 kere maaşallah:asigim:
saol allah razı olsun canım
maaaşallah canım..allah saglıklı büyütmeyi nasip etsın..darısıda biz gün sayanların başına

inşallah hayırlısıyla kavusursun inşallah canım

çok güzel bir doğum hikayesi...su gibi ömrü olsun.anneli babalı büyüsünopuyorumnanaktan

dünür maşallah güzel olmuş doğum eşinin yetişmesine ayrıca sevindim
seni seviyom canımın içi canım dünürcüm
kızıma ii bak
gerçi bu huysuzlukla defnoşum almaz çağatayı ama kandırırım ben onu :))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…