NAPMAM GEREKİYOR 🥺

Bengu35izmir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
4
-1
22
Öncelikle merhaba 21 yaşındayım 3 senelik evliyim korunmadıgim halde hamile kalamiyorum bu gün birşey dikkatimi çekti
Adet döneminde parça geldiginde düşük yapıyormuşsun benim iki üç ayda bir geliyor böyle arstrma yaptm küçük parçalar normal büyük parçalar düşük müş çok üzgün durumdayım şu an hastaneye defalarca gittim intahaptan dolayı dip deflaarca geri gönderdiler sizce napmalıyım ?

Son düzenleme:
İltihap varsa tedavi olursun. Adet döneminde böyle pihtili kanamalar olabilir. Hepsine düşük diyemeyiz. Benim oluyordu rahim duvarinda kalınlaşma varmış o yüzden olurmuş.
Yaşın daha çok genç akışına bırak. Olur Allah in izniyle.

Ewt yaşımın erken olduğunu biliyorum
İntahap kısa bı sure geciyor ve sonra tekrardan başlıyor bu da beni korkutuyor açıkçası ve merak ettm korunmadıgim halde nie hamile kalamiyorum
2bucuk senedir evliyim yani bu zmaan içinde hiç korunmadim bu normal değil o yüzden sormak istedim açıkçası

İyi bir kadın doğum doktoruna görün. Ayrıca kocanda da olabilir sorun. O gitti mi doktora?
İltihap sık sık oluyorsa nioli yağı diye birşey var. İnternette araştır istersen. İç çamaşırına bir.damla damlatiyosun baya faydası var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…