nanmcaksnz belki ama oturdum alorum :( yardm:(

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaslar cnm cok sıkkın moralim cok bozuk :KK43:
banyoya girmekten nefret eder hale geldm.bacaklarım göğsüm catlak.
cok kilo alıp verdim :KK43: elimde olan bişe değil ama cok kötü görüntüsü var.
içimi dökmek istiorum cvp yazmak istemeybilirsniz sacma gelebilir belki ama kendimi iyi hissetmiorum.
:KK43:
aramızda güzellik uzmanı,estetikçi ablalarımız var :KK43: noluyr bişe söleiyn bana. daha 18 yasındayım ama hep güzel çekici hos görünen biri olmak istemişimdir:KK43: cok istediğim içinmi vücudum bozuldu bilmiyorum ama sinir krizleri gciorum.tam göğsümün üstünde dekolte bölümünde bacaklarımıın arasında :KK43:
dayanamıorum ya insan bu yüzden her gün ağlarmı. işten geldiiğm gibi giriorum souk suyla masaj yapıorum vvs... olmuoyor.. kendim geciremicem biliorum.
ne kadardır bunun çözümü yasım daha cok ilerlemeden gitmek istiorum :KK43: inanmıcaksınız belki ama 18 yasında değilmişim gibi hissediorum kendimi yaslanmısım her yerim çkmüş gibi mutsuzum ağlamaktan şişiorum :KK43: nolur :KK43:: ( :KK43:: :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım önce sakin ol. ben doktor falan değilim belki ama önce senin moralini yüksek tutman gerekiyor. kendin demişsin daha yaşım küçük diye ohoooo daha önünde neler var dur bakalım.tamam belki burda da profesyonel kimseler vardır ama benim tavsiyem eğer kilon var ise kendin bir diyetisyene gitmen..... senin için bu daha iyi seçim olur.. ama en başta kendine olan güvenini yitirme boş yere psikolojini etkileme eminim fıstık olucaksın :)))) a.s.

:KK43::KK43::KK43: cok tsk ederim cnm:KK43:
bn böle değildim ya. adet düzensizliğimden dolayı hormon ilacı içmek zorunda kalıorum :KK43: onlar cok kilo aldırıo. alıp veriorum(daha dorusu veremiorum) catlıor bu yüzden:KK43:
offf:KK43:

:KK43::KK43::KK43: cok tsk ederim cnm:KK43:
bn böle değildim ya. adet düzensizliğimden dolayı hormon ilacı içmek zorunda kalıorum :KK43: onlar cok kilo aldırıo. alıp veriorum(daha dorusu veremiorum) catlıor bu yüzden:KK43:
offf:KK43:

peki adet düzensizliğini doğal yollarla düzene sokamaz mısın?
hormonlar gerçekten çok tehlikeli, keşke tek yan etkisi kilo olsa canım, ama değil maalesef. Allah korusun ama kanserden kiste biçok kötü hastalığa sebep olabilir hormon tedavisi.

doğru beslemne ve düzenli yürüyüş ayrıca da aktarlarda bununla ilgili bitkisel otlar var ,
çay gibi demleyip içmelisin ama düzenli yapmalısın ki faydasını göresin..geçmiş olsun canım

hayatım sitede kahve +limon peelingiyle çatlaklarından kurtuldugunu söyleyen arkadaşlarımızın yazıştıgı bir topik var
oraya bi göz at
ayrıca lütfen ümitsiz olma
kimi gözlerinden memnun değil kimi burnundan kimi ellerinden kimi goguslerinden kimi tirnaklarından vb.
şükretmemiz gereken o kadar çok nedenimiz varken biz hep kendimiz ile ilgili eksikliklere odaklanıp hayatı zehir ediyoruz
şükür ki ellerin tutuyor ayakların tutuyor gözlerin goruyor
çok guzel bi vucudun olsaydı da bi parmağin olmasaydı daha mı mutlu olacaktın?
asla...
Rabbim sağlık versin
kendinle barişik olmadıgın sürece hiç bir tedaviye yanıt vermez vucudun
lütfen önce kendini sevmeyi ogren
ve ne olursa olsun şükretmeyi bil...

en güzel tedavi bu sanırım :KK43:
cok saol ablacım :KK43: sanırım tatile ihityacım var biras kafamı toplamam lasım cok cok bunaldım :KK43:

tatlım soğan suyu hem adet düzensizliğine iyi gelir hemde kilo verdirir 2 bardak suda soğanı bölerek 5 dk kaynatıp yemeklerden önce ılık olarak içiyosun canını sıkma karamsar olma canım çaresi olmayan şeyler değil bunlar

canım inan benimde vücüdum aynı daha 20 yasındayım ama dogum yapmıs kadınlar gibi bacaklarım,gögüslerimdekini söylemiyorum bile...ama ben artık dert etmiyorum bunlardan ucarım kacarım yok alıstım, kabullendim ne olacak yani diyorum rabbim baska türlü dert vermesin dimi amayerimseniben

hayatım oturup ağlamak yerine bişeyler yap çatlak topiğine bir göz at orda bisürü şeyler deniyoruz biz benim de bacaklarımın arasında kalçamda hatta belimde çatlaklarım var hemde tam 12 yaşımdan beri biliomusun .. ergenliğe hızlı bi başlangıç yaptım birden irileşincede doğal olarak çatır çatır çatladım .. hernekadar vücudumun böyle görünmesi canımı sıkıyosada yinede hiçbişey benim mutluluğumu bozamaz sonuçta herkesin bi kusuru vardır , vücudunda çatlağı olmayan bayan sayısı çok azdır ayrıca kendini üzme bu kadar çatlak topiğine bi bak cnm sevgiler..opuyorumnanaktan

cok tsk ederm ilginiz için.
catlaklarla ilgili topikten cıkmadğımı söleyebilirim:)
bilemiorum demek tek ben dğilmişim:S hem sasırdım hemde biras sevindim çözümünün olduğuna :) cok tskk edermmm :)

ben de 18 yaşındayım benimde göğüslerimde ve kalçalarımda var çatlaklar ... yapabilecerğimiz bir şey yok maalesef çatlaklara onlar geçmiyorlar annem hemşire bir ara kafaya takmıştım ben de sürekli bana krem almasını söylüyordum ama bi işe yaramadılar ..
o kadar da önemli bi olay değil ben alıştım boşver bizi beğenen böyle beğensin , Allah başka dert vermesin. :)

ay canım ya... ilk başta moralini yüksek tut olur mu her şeyin başı moral bunu hiç unutma.
yukarda da yazmışlar kahve ve limon peelingini dene.
ben de 5-6 sene önce 60 kilo kadar falandım 62yi bile bulmuştu. sonradan birden bire zayıfladım sonra yine kilo aldım. şimdi 50 kiloyum boyum da kısa sayılmaz pek. ee doğal olarak çatlaklarım oldu tam kasıklarımın orda. gıcık bi görüntü dediğin gibi ama şu kahveli peeling işe yarıyor gibi. dene mutlaka :KK66:

Aktifoks diye güzel bir ürün çıkmış.Ayak için ayrı,sivilce(akne) için ayrı,cilt için ayrı çeşitleri var.Çatlaklarada iyi geliyormuş.Netten bir araştır istersen.Daha yaşın çok küçük.Merak etme zamanla inşallah daha da düzelir vücudun.Herşeyden önce sağlıklı olduğun için şükretmelisin.Hayatta çok daha büyük dertler var.Bu tür şeyleri dert edipte hiç kendini üzme canım.

İlk olarak psikolojini düzlemen lazım.Daha yaşın genç,çeşitli yöntemler ve tedavilere baş vurmalısın.
hımm mesala bi yerden başlangıç yapmalısın ,kuaföre git saçının stilini değiştir ve sorunun ile ilgili yöntem ve çözümler bul ve KENDİNE GÜVEN...

küçügüm onlar çatlarken neredeydin üzgünüm ; ama çatlaklarda henüz tedavisi olmayan bir sorun

Acıkcası bu siteye girmeye basladğımdan beri kendimi iyi hissedorum. her sorunum hemen hemen bir çözüme kavusuyor. ama bende pek etki etmiyor galiba :KK43:
catlaklar olusurken malesfki bn kilo alıp veriordum kontrolsüz olarak hormon ilaclarından dolayı:KK43:

bn hemen hemen her aksam badem yağını catlayan bölgelerime sürüyorum. göğüs catlaklarımada kako yağı sürüyorum ama nafile:KK43:
kahve peelngin detaylı anlatırmısnız rica etsm :KK43:

Acıkcası bu siteye girmeye basladğımdan beri kendimi iyi hissedorum. her sorunum hemen hemen bir çözüme kavusuyor. ama bende pek etki etmiyor galiba :KK43:
catlaklar olusurken malesfki bn kilo alıp veriordum kontrolsüz olarak hormon ilaclarından dolayı:KK43:

bn hemen hemen her aksam badem yağını catlayan bölgelerime sürüyorum. göğüs catlaklarımada kako yağı sürüyorum ama nafile:KK43:
kahve peelngin detaylı anlatırmısnız rica etsm :KK43:

canımcım çatlakların %100 geçiricek bir çözüm yok ama en azından hafiflete bilirsin, ben madecassol diye bir krem kullandım, benim kalçamda 2,3 tane çatlağım vardı ergenlikten kalma, bir tüp kullandım faydasını gördüm, pahalı birşeyde değil, ssk yazıyor hatta, kahve limona gelince sadec peeling, en azından ben faydasını göremedim, inşallah kurtulursun çatlaklardan...

X