Nane limon

RABIS 2018

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
1.167
450
24
Nane limon içtim 3 gün 3 bardak griptim peşine adet oldum ilaçsız adet olmam adet yaparmi nane limon yoksa kendiliğinden mi adet oldum ilk defa

Bana seslendin sandım nane , adaçayı ve maydanoz adet söktürücü etkiye sahip ama ne kadarı etki eder bilmiyorum
Maydanoz suyu t adaçayı kullanmıştım zayıflamak için adaçayı Maydanoz suyunu da ve enfeksiyonu falan da vardı enfeksiyona falan iyi geldi zayıflamada da pek faydasını görmedi ama adet falan da olmadı �lk defa böyle art arda iştim
nane limonu

Bol bol iç bence bitki çayı sonuçta faydası olmuştur

Nane erkeklik hormonunu baskiliyor kuzum ,tuylenme olanlara tavsiye edilir(hormonal olaninda) onun icin ben sasirmadim

Teşekkürler hiç adet olmayan birisiyim ve çok mutlu etti ben ondan sormak istedim
Âdet olmak istiyorsan hayıt tohumu kullan hergun bir bardak iç adet söktürücü etkisi var. Bir bardak kaynamış suya bir çay kaşığı hayıt tohumu at 10 dk demlendir ılık iç. Hergun taze demleyip icmen lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…