Namaz ve dua günlüğüm

Geçen kiş 3 aylarda hatim yapmıştım ilk kez. Namazıda düzene sokmuştum. Ama yazla birlikte rutin bozuldu bıraktım malesef :KK43: şimdi yeniden başlayıp rutin kurmaya çalışacağım
Buraya da yazsanız belki fikir olur banada. Ben de toparlanmaya çalışıyorum sizin gibi.😔

Buraya da yazsanız belki fikir olur banada. Ben de toparlanmaya çalışıyorum sizin gibi.😔
Yazacağım inşallah. İlk etapta vakit girdikçe işimi birakip önceliği namaza vermek olacak. Ve sabah namazına kalkabilmek inşallah. Bunları tamamladikça da hatim grubundaki cüzü mü okumak. Cumalari cuma suresi kıyamet suresi okumak aklımda. Ev bereketi için vakıa fetih suresi de çok önemli geçen sene bir grupla okumuştum çok fayda gördük çok şükür. Yine bunları rutin haline getirebilsek çok bir zaman almaz

Yazacağım inşallah. İlk etapta vakit girdikçe işimi birakip önceliği namaza vermek olacak. Ve sabah namazına kalkabilmek inşallah. Bunları tamamladikça da hatim grubundaki cüzü mü okumak. Cumalari cuma suresi kıyamet suresi okumak aklımda. Ev bereketi için vakıa fetih suresi de çok önemli geçen sene bir grupla okumuştum çok fayda gördük çok şükür. Yine bunları rutin haline getirebilsek çok bir zaman almaz
İnşallah.Cuma günleri Kehf suresi de okunmalı,çok faziletli diye biliyorum.🥰Takipte olacağım.

Sabah namazina kalkabillmek icin geceden niyet alip 7 kevser okuyun Rabbim yardim edecektir kalkmaniza.

severek takipte olacağım konuyu.. Bende bu yolda değişmeye dönüşmeye çalışıyorum. ben kendime A4 kağıdına tablo oluşturdum vakit namazlarını yazdım ve günlük okumam gereken duaları karşısına artı işareti yazıyorum. geriye dönüp bakınca motive oluyorum yada 5 vakit tam kılamadığım günler oluyor bu beni üzüyor ve istikrarlı olmaya itiyor.

severek takipte olacağım konuyu.. Bende bu yolda değişmeye dönüşmeye çalışıyorum. ben kendime A4 kağıdına tablo oluşturdum vakit namazlarını yazdım ve günlük okumam gereken duaları karşısına artı işareti yazıyorum. geriye dönüp bakınca motive oluyorum yada 5 vakit tam kılamadığım günler oluyor bu beni üzüyor ve istikrarlı olmaya itiyor.
Bu yöntemde çok güzelmiş. Hoşgeldiniz 😌 bende deneyebilirim, müsait olduğumda yaparım İnşallah . Birazdan cuma için okuma yapacağım 😌

Bugün sabah namazin kazaya kaldı. Dün akşamda yatsının farzını kilabildim...

Öğlen ve ikindiyi vakitlerde kıldım. Akşamida az önce kıldım.

6 sayfa Hatim cuzumden, cuma ve kıyamet sürelerini okudum

Cumartesi tüm gün dışarıdaydim hiç bir vakti kilamadim :'(
Dün hepsini kıldım tamamladım.

Bugün aylık Hatim 4 sayfa okuyup bitirdim

X