mutsuzum kızlar lütfen bana destek olun

E

EU2

Ziyaretçi
slm arkadaşlar eşimle yok yere incir çekirdeğini doldurmayacak sebepten kavga ettik:çok üzgünüm: bide hamileyim... ben eşimin üstüne o kadar çok düşüyorum ki... bi hapşırsa acaba üşüttü mü böyleyim yani... işe gidiyo inanın akşam olsada görsem diye evde vakit geçiremiyorum bazen... o kadarda çok seviyorum ki sanki büyülenmiş gibiyim... bakmaya öpmeye kıyamıyorum yaa düşünün... ama o beni çoğu zaman düşünmüyo:çok üzgünüm: bide kayınvalidemle aynı evde kalıyoruz:çok üzgünüm: eşim ne olursa olsun, bağırsamda kızsamda bana surat asmayacaksın güleceksin diyo kızdığını belli etmeyeceksin bana karşı diyo:çok üzgünüm: annemi sayacaksın o büyük ne derse tamam deyip geçeceksin, hiç karşılık vermeyeceksin diyo:çok üzgünüm: bu durumda kayınvalidemde sinsice belli etmeden hep beni eziyo:çok üzgünüm: bebeğim karnımdayken etkileniyo bunlardan çok üzgünüm kızlar:çok üzgünüm:

konunuzu Bir Derdim var bölümüne taşıyorum..
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

onu bunu bilmem.
bi evliliğe 3. bi şahıs girince bütün büyü bozuluyo :nazar:

işte klasik bir erkek tipiyle yine karşı karşıyayız ..
fazla üzerine düşmüşsün cnm sanırım yeni evlisin bide hamilesin bırak o senin üzerine düşsün..
bu şekilde davranınca şımarıyolar ve istediklerini yaptırıyolar üzülen yine sen oluyosun..

kayınvalidene gelincede sana Allah kolaylık ve onada merhamet versin..

slm arkadaşlar eşimle yok yere incir çekirdeğini doldurmayacak sebepten kavga ettik:çok üzgünüm: bide hamileyim... ben eşimin üstüne o kadar çok düşüyorum ki... bi hapşırsa acaba üşüttü mü böyleyim yani... işe gidiyo inanın akşam olsada görsem diye evde vakit geçiremiyorum bazen... o kadarda çok seviyorum ki sanki büyülenmiş gibiyim... bakmaya öpmeye kıyamıyorum yaa düşünün... ama o beni çoğu zaman düşünmüyo:çok üzgünüm: bide kayınvalidemle aynı evde kalıyoruz:çok üzgünüm: eşim ne olursa olsun, bağırsamda kızsamda bana surat asmayacaksın güleceksin diyo kızdığını belli etmeyeceksin bana karşı diyo:çok üzgünüm: annemi sayacaksın o büyük ne derse tamam deyip geçeceksin, hiç karşılık vermeyeceksin diyo:çok üzgünüm: bu durumda kayınvalidemde sinsice belli etmeden hep beni eziyo:çok üzgünüm: bebeğim karnımdayken etkileniyo bunlardan çok üzgünüm kızlar:çok üzgünüm:

Bence eşinize annelik yapmaktan vazgeçin..
O sizin eşiniz,ona göre davranın..
Sanki evladınızmış gibi üzerine düşmenin size daha çok zararı olur..:nazar:
Hele ki karşılık görmeyince boş yere üzülürsünüz..
Kayınvalidenizle ilgili bir şey söylemek istemem,aynı evde yaşamak zordur mutlaka,Allahım yardımcınız olsun inşallah:teselli:

eşiniz neden annesine karşı herşeye tamam demenizi istiyorkii,
tabiki sizin doğrularınızda var,bunu görmezden gelmemeli,
bi konuşun ciddi ciddii derim ben,
ama eşinizin üstüne bir çocukmuş gibi düşmeyin,
bırakın koskoca adam kendini düşününebilir,
karşılığını alamadğınızda onunda öyle olmasını bekliyorsunuz,
ben hiçbirzaman eşimin üstüne bu denli düşmem,
yapım gereği pek bu konularda düşünceli değilimdir,
üstüne bişey getirmek ayağına terlik vermek aklıma gelirse iştee:nazar:

Bence eşinize annelik yapmaktan vazgeçin..
O sizin eşiniz,ona göre davranın..
Sanki evladınızmış gibi üzerine düşmenin size daha çok zararı olur..:nazar:
Hele ki karşılık görmeyince boş yere üzülürsünüz..
Kayınvalidenizle ilgili bir şey söylemek istemem,aynı evde yaşamak zordur mutlaka,Allahım yardımcınız olsun inşallah:teselli:

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma. Eşlerimiz evlatlarımız değildir. Aynı tavrı anneleri eşlerimize karşı gösterse hemen kıyamet koparırız. Bırakın hapşırsın, üşüsün, sonuçta en fazla hasta olur. Böyle baskılar karşınızdakini sıkar.
Katılmadığım tek konu, eşinizin bağırsada çağırsada sizden güler yüz beklemesidir kiii buda eşinizin densizliğini gösterir.

o bebeği eşiniz taşımıyor ki, siz taşıyorsunuz.
hamile halinizle neden eşinizin üstüne bu kadar çok düşüyorsunuz? o size ilgisini artırsın.
yeni evlisiniz galiba.
erkeklerin üstüne bu kadar düşülmemeli(hele ki karşılığını göremiyorsanız).
eşin ve annenin duruşu farklı olmalı.

hamilseniz daaha yumuşak şeyler yazmak isterdim ama gördümki biraz fazla iyi niyelisiniz ...sizi kimse rol yapmaya zorlayamaz bu kadar boyun eğmeyin ..eşinizi seviyor olmanız karakterinizden ödün vermenizi gerektirmez... canınız surat asmak istiyorsa asın ,kızmak istiyorsa kızın..bence ağırlığınız koyun ve ayrı eve çıkın hamilesiniz ve o çocuk eşinizin o baskıcı ortamında kayınvalidenizin sizi üzdüğü ortamda büyürse daha kötü..Allah gönlünüze göre versin..ama bişeyler yapmazsanız kimse kimseye acımıyor maalesef bir girşimde bulunmak zorundasınız ..

Laale ablam hakli...
ne diye esinize annesiymis gibi davraniyorsunuz ki ?
ese bu kadar deger verilmemeli bence...ustelik karsilik goremiyorsunuz
neymis o oyle, herkese evet diyeceksiniz, kizsada guleceksiniz, falan da filan da..
robotmusunuz ?
çok fazla simarmis esiniz...devam edersiniz kayinvalideyi de zaptetmek zor olacak
biraz tavir koysaniz çok iyi olur bence.

hepinize teşekkür ederim kızlar ama eşimle konuşmam hiçbişey ifade etmiyo bu konuda zaten konuşamıyoruzda... konuşmaya çalıştığımda mutlaka bi tatsızlık çıkıyo... çokta yeni sayılmaz 2 yıllık evliyim

hepinize teşekkür ederim kızlar ama eşimle konuşmam hiçbişey ifade etmiyo bu konuda zaten konuşamıyoruzda... konuşmaya çalıştığımda mutlaka bi tatsızlık çıkıyo... çokta yeni sayılmaz 2 yıllık evliyim

Tamam işte..
Konuşmayın bence..
Biraz o uğraşsın sizin için,peşinizden gelsin,neden konuşmuyoruz diye düşünsün..
Zaten siz o kadar çok üzerine gitmişsiniz ki adam kıymetinizi bile görememiş..:nazar:
Uzak durun bence..

bak canım bunun bi benzerini bende yaşadım...erkek milleti istediğini elde edene kadar herşeye eyvallah der ama evlenince herşey değişir...artık bir birey değilde ona ait her istediği yapman gereken biri olarak görmeye başlar...sende onu pohpohlayarak tuzu biberini ekleyivermişin...yapman gereken artık onun yaptıklarından rahatsız olduğunu seninde bir birey olduğunu düşüncelerini söyleyebileceğini tabiri caizse köle olmadığını görmeli...seni kaybetme korkusunu yaşamalı...özel hizmet özel itimam herşeyden önemlisi senin kadar onu önemsiyen ve seven birini kaybetme korkusunu yaşayınca boşluğa düşüp ister istemez bazı şeylere kabul etmek zorunda kalıp kafasına dank edecektir. inan bana biraz zor ama sonucu iyi... beni dinlemediği konuşmaya başladığımdada şiddete başvurduğu için ben evi terkederek bunu yaşattım...sende aynısı yap deyip vebal altına girmek istemem ama en azından üzerine bu kadar düşme...sana bebeğine anası için eziyet eden birine değmez...

X