mutluluk:):)

duyguud

HeR şEy çOk GüZeLL.......
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
957
7
mrb kızlar konuyu nereye açacağımı bilemedim en sonunda buraya açmaya karar verdimm:):)
çok hoşuma giden bi yazıyı sizlerle paylaşma istedimm..

Mutluluk,istediğini elde etmek değil,elde ettiğinle mutlu olabilmektir!Mutluluk,kimine göre para,kimine göre aşk,araba,ev almak,işe girmek,yeni bir ayakkabı,evlenmek,çocuk sahibi olmaktır.
Ama nedense bunları elde edince yeni istekler başlıyor.
Şu da olsaydı,bunu da yapsaydım...
Oysa hep mutluluk peşinde koşmaktansa,mutluluğu kendimiz yaratıp,elimizdekilerin değerini bilmeli,elde edemediklerimize üzülmemeliyiz. Kendimizle barışık olmalı her nerde olursak olalım herkesi sevmeli,pozitif olmalıyız.Ve diyorum ki;mutluluk herşeyden önce sağlıktır!
Ailenle birlikte olmak ben değil biz diyebilmek,almadan vermektir.
Mutluluk sorunsuz bir yaşam diil,sorunlar karşısında başa çıkabilmektir.
Allah herkese sağlık,sıhhat,huzur,mutluluk ihsan etsin.
__Gerçekten mutlu olan insan,patika yolda manzaradan keyif almayı başarabilendir.
__Mutluluk öpücüğe benzer.Güzelliğini anlamak için başkasına vermek gerekir. ..
__Gerçek mutluluk istediğiniz herşeye sahip olmakta yatmaz,aksine sahip olduğunuz herşeyden almakta yatar.
__Mutluluk kelebeğe benzer,peşinden koşarsınız kaçar ama sessizce bir yere oturursanız gelip başınıza konar.
__Mutluluğun bir kapısı kapanınca başka bir tanesi açılır.Ama çoğu kez kapanan kapıya o kadar uzun süre bakarız ki bizim için açılan diğer kapıyı farketmeyiz.
__Bir insanın mutluluğu ne kadar şükrettiğine bağlıdır.
__Mutluluk yağmuru altında şemsiyesiz kalmanız dileğiyle...
sevgilerr a.s.

Mutluluk yağmuru altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Teşekkürlera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…