Mutluluğumuza destek olunması gerekirken durduk yere iftiraya uğradım. Ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım aileye ve onlara karşı?

Deniznurrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
17
-2
29
Arkadaşlar birkaç güne düğünümüz olacak. Düğünümüz Ankara'da olacak. Damat tarafı İstanbul'da. Her şey planlanmış, ordan gelecek davetliler de belliydi.Eşimin erkek kardeşinin eşi benim için nikahta yüzümüze bakmadı. Biz düğüne gelmeyeceğiz dedi.Sözde araç tutulmuştu onların ve davetlilerin gelmesi için iptal ettiler. Sevdiklerimiz de kendini ona göre ayarlamıştı. Şimdi gelemeyecekler. Durduk yere bölücülük yaptılar. Nikahta ben aşırı heyecanlıydım. Birçok kişi gelin odasına geldi heyecanımı yatıştırdı. Ama onlar beni anlaması gerekirken durduk yere böyle bir iftira attılar.Eşimin ailesi de eltiye hak verip beni yaptığımın ayıp olduğunu söyleyerek düğüne gelmeme kararı aldılar. Ne oluyor falanız şuan. Benim tavrım nasıl olmalı nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım? Eşim bu durumda nasıl bir tavır sergilemeli yanlış davranmak istemiyoruz. Sizce?

gelmemelerinin sebebini anlamadım nikahta heyecanlı olmanız mı😳

Eltinin yüzüne bakmadınız diye mi aile vazgeçti gelmekten düğününüze? Bana çok geçerli bir sebep gibi gelmedi. Bahane ediliyor sanki.

gelmemelerinin sebebini anlamadım nikahta heyecanlı olmanız mı😳
Ben de anlamış değilim heyecanlıyız nikahta gözümüz heyecandan hiçbir şey görmüyor ama elti benim için "yüzümüze bile bakmadı" dediği için düğüne gelmekten vazgeçtiler. Aile de benim için evet ayıp etmiş saygısızlık etmiş dedi. Anlamadım neye uğradığımı şaşırdım kısacası

X