MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Sağol canım evet iyi yaptım dimi bide sürahide bulmam lazım oda aklımda :44:
Sağol kuzum kırmızı bir masada salata koyabilirim mesela dimi
Battaniye özdilek marka canım alalı baya oldu onu

Edaaaa beni aşka getirmeeeeeeeeeee
Daha hiçbir şeyim yok
Şaka bir yana canım çok hoşmuş tabağın

edoşuumm yeni ceyizlerin hayırlı olsun ayrıca bu tabak ne kadar güzel öyle maşallah maşallah ama bende istiyorum ne olcak şimdi

edoşuumm yeni ceyizlerin hayırlı olsun ayrıca bu tabak ne kadar güzel öyle maşallah maşallah ama bende istiyorum ne olcak şimdi

Sağol canımm gel kuzum bu cumartesi beraber gidelim daha neler neler alırızzzz

edacım bardaklarım çok güzel olmuş yemek takımlarına da uymuş güzel günlerde kullaan :)))

cok tesekkür ederim canım uygun oldugunu duydugum için bir kez daha sevindim çünkü annem begenmedi

Edoşum güle güle kullan bardaklarını, güzel, aşk dolu günlerde sevdiceğinle beraber içersiniz içeceklerinizi inşallah :)

Canım gene çok güzel şeyler almışsın :)
Oklava bile tamam :)) Maşallah güzel çeyizine
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun İnşallah
Güzel güzel börekler açarsın sevdiğine inşallah :)))

Canım gene çok güzel şeyler almışsın :)
Oklava bile tamam :)) Maşallah güzel çeyizine
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun İnşallah
Güzel güzel börekler açarsın sevdiğine inşallah :)))

Amin canım inşallah
Açma konusunda pek başarılı sayılmam aslında :26: yamuk yumuk oluyor ama inşallah zamanla bende yaparım :18:

çok farklı bi tasarım değil ama beğenilmicek gibide değil güle güle kullan canım sen beğendikten sonra gerisi biraz arka planda kalıyo

eda merhaba canım;
çeyizlerin çok güzelmiş.güle güle kullan.ağız tatlılığıyla mutlu günlerin olsun canım.

Edoşumm ben çok beğendim Nihaleni :) Güle güle kullan

Duysun annem duysun bak Perimde begendi Sağol canım benimm

eda merhaba canım;
çeyizlerin çok güzelmiş.güle güle kullan.ağız tatlılığıyla mutlu günlerin olsun canım.

Merhabaa
Çok teşekkür ediyorumm sende yuvanda çok çok mutlu ol inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…