MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

arkadaşlar bişey sormak istiyorum kesinlikle kimse yanlış anlamasın art niyetten falan değil sadece meraktan evlenmenize 1.5- 2 yıl var ve peçetenizi bile mi aldınız

Kızlar hatta şu şekilde yaptım

Annem önce 1. dedi sonra 2. daha uyumlu dedi kızlar sizce hangisi ? bu hafta bi ihtimal bakırköy pazarına gidebilirim görürsem alsam diyorum :44: ama hangisi :44:

Son düzenleme:
arkadaşlar bişey sormak istiyorum kesinlikle kimse yanlış anlamasın art niyetten falan değil sadece meraktan evlenmenize 1.5- 2 yıl var ve peçetenizi bile mi aldınız

Evet canım bu kişiye baglı aslında biz soframızı pecetelerle renklendirmeyi hayal ediyoruz yani bizim için bir tabak kadar önemli pecete ve bu bir tür bagımlılık gibi 2 tane alınca duramıyor insan

bebegim ben 1. bardaklari begendim digerleri cok klasiklesti her yerde goruyorum bu aralar. nevresim olayini kapattim edosum ya aslinda bitanede english homda kestirdim gozume ama bu isin sonu yok aldikca alasim geliyo durduramiyorum kendimi o 13 ü kullanacakmiyim acaba diye soruyorum kendime gerci ben kesin kullanirim hep degistirerek böcegimle olunca zor gelmez diye dusunuyorum hangisi kiz anneler gunu icin cikarmisti hitane onu diyorsan gozumdwn kacmadi bide internete ozel indirimi vardi linensin bi bakmadiysan bak canim ordada %30 olmasi lazim etti sana 70 lira

Benden aynı şeyi beklemiyorsundur inşallah :26: tek bardakla çay, çorba,meşrubat içeceksin

Zaten daha farklısını görürsem böyle kalırım

ben hala çok kararsızım biraz ertelesem mi ne sakın canım gercekten yok sonu sürekli yenileri cıkıyor ve cıkacak valla nette baktım ama bulamadım canım english home desenleri gibi oda kredi kartı ister neyse ben bekliyim almıyım canım ve sende alma

canım ben Amasya'dayım maalesef burada geltat da yok gittat da

sağol tatlım benim almış kadar oldun

zaten tereddütteydim canım gerekir mi gerekmez mi derken vazgeçtim siz haklısınız çift kişilikleri 1 2 fazla alırım gerekirse misafire kullanırım gerekmezse biz kullanırız

maşallah şekerim ben daha tam girmedim bu işe ama en fazla 4 tane alırım diyordum 1 de kırk yılda bir kullanmalık saten nevresimim var 1 tane 4 mevsim set var 1 tane daha almayı düşünüyorum bana fazla bile geliyor

ya adı üstünde dört mevsim ama ben yinede daha ferah olur diye 2 tanede pike takımı alacaktım ne yapsam ki kafam karıştı :44:

kızlar gülmeyin bu arada ben kendi ihtiyaçlarımdan önce misafir takımı derdine düştüğüm için misafirler içinde birkaç tane pikem mevcut hani şu kapitoneli gibi olanlardan

sayende vazgeçtim tatlım aslında daha kendi nevresim takımlarım alınacak sadece 1 tane saten nevresimlerden almıştım yatak örtümü alırken nevresim konusunda daha yolun başında sayılırım yani

canım bu dıamond bardakları bende çok beğeniyorum buralarda denk gelirsem morundan ve kırmızısından almak istiyorum özel sofralarımız için

bardak konusu benim içinde büyük muamma biliyorsun büyük setlerden almazsam bende böyle bir takım yapabilirim sen önce yaparsan bana da örnek olursun

ama yinede bu seçenekler içinde ben olsam 1.yi seçerdim hem şeklini beğeniyorum hem her şeyle uyar hemde bana göre daha kullanışlı desenli bardakların boyalarının çıkma ihtimali beni fazlasıyla geriyor

İlahi gittat
Bırak canım kendine al artık misafiri çok düşünme ben misafir takımı derken bile kendimizi düşünüyorum
Evet sen artık kendine nevresim al canım
Kız valla sen olmasan bu bardaklarını adını bile bilemezdim 2-3 oldu senden ögrendiklerim Ya işte kafamı karıstıran 2 soru annem 2. bardagın yemek takımına daha uygun oldugunu söylüyo 2. olarakta ben bu dıamond bardagın kırmızısını cok begeniyorum :44:
2. takımı alırsam 1. takımında kırmızısını 6 kişlik alırım..
1. takımı alırsam kırmızıyı unuturum ama buda daha mı şık duruyor ne

bayadır takip edemiyordum güncelleme yapmıssın edacım hepsi birbirinden güzel huzurla aşkla kullanmak nasip olsun inşallah dilediğin herşey gönlünce olsun canım benimm

Kızlarrr sonunda bardak konusuna karar verdim ve dün migrosa girmiştik baktım istedigimiz bardaklarrrr birde üstüne %25 inidirim varmıs hemen aldık 2 takım 12 kişilik oldu..birde şimdi aynı modelin gösterdigim kadehini alacagız dün gittigimiz migrosta kadehin kücük boyu varmıs meger aynı kadeh 2 boy olarak satılıyormus bende almadım daha sonra büyük boyunu alacagız inşallah onuda indirimli bulurum

Dün eve dönerken bunu buldum sadece 1 tane kırmızı vardı onuda aldımm

Son düzenleme:
Bardaklar konusunda kararsızdın canım en son konuştuğumuzda.
Gerçekten çok şık bir model almışsın.
Kalpli Kaseenede bayıldımm.
6'lı Kaselerde eklenmiş :))

Hepsini mutlulukla kullan İnşallah

Bardaklar konusunda kararsızdın canım en son konuştuğumuzda.
Gerçekten çok şık bir model almışsın.
Kalpli Kaseenede bayıldımm.
6'lı Kaselerde eklenmiş :))

Hepsini mutlulukla kullan İnşallah

Evet perimm baya kararsız kalmıstım ama bunları daha cok begendim kadehlerinide alınca tamamdır
Sağol canım benimmm

Edoşum bardağın hayırlı olsun, 1.yi seçmen daha iyi olmuş canım.
Ayrıca kalpli tabağın çok şekeeer Aşkla kullan
Bir de çeyizine tekrar baktım gerçekten beğendiğim çok şey oldu, battaniyeni nerden aldığını öğrenebilir miyiiim :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…