MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Benimde aynı canım kasadaki kız teşekkür ederim dedi bende yok ben teşekkür ederim dedim sonra kendime güldüm al canım al zaten pakette 20 adet var hemen biter

birazdan çıkıp bakayım ne olur ne olmaz gelmiş ve kapışılmış falan olur Allah korusun

Edoşum ben bulamadım yaa ağlamak istiyorum ama şimdi bi peçete için çok saçma olur diye ağlamıyorum

Canım ya dur aglama o peceteler bitince yeni koli gelir belkim o farklı koli olursa oda gelir inşallah

ya sürekli bi model gri peçete kimse beğenip almıyor ki bitsin de yenileri gelsin

birşey değil bir gün gidip bütün gri peçeteleri toplayacağım sonra yeni seri gelincede gidip iade edeceğim görecekler

ya sürekli bi model gri peçete kimse beğenip almıyor ki bitsin de yenileri gelsin

birşey değil bir gün gidip bütün gri peçeteleri toplayacağım sonra yeni seri gelincede gidip iade edeceğim görecekler

alemsin kız baska marketlerde oluyor bu marka ama bende cok aramıstım bu model sanki geldigi gibi tükeniyor gibi yok :44: yada bizden baska begenen yok gelmiyor

Son düzenleme:
alemsin kız baska marketlerde oluyor bu marka ama bende cok aramıstım bu model sanki geldigi gibi tükeniyor gibi yok :44: yada bizden baska begenen yok gelmiyor

ya bu marka her yerde var ama o model yok mu o model

olur mu öyle şey bence herkes senin yaptığın gibi çift alıyor da ben ondan bulamıyorum

kızlar ne bu peçete tartışması hangi peçete o ya banada söyleyin

işte tamda bu sende gördügüm pecete canım

kızlar ne bu peçete tartışması hangi peçete o ya banada söyleyin

Buradan sesleniyoruz sayın yetkililer bol bol gönderin marketlere bu modelden hemen bitmesin

sorma Tuğçem yaa size peçete kardeşi olmak istiyorum da maalesef üvey kaldık burada

seslenelim tabi yaa diren papia nereye kadar direniyosun

kızlar size bişey sorayım siz kaç tane tek kişilik nevresim almayı düşünüyorsunuz bende bir tane var bir tane daha olursa yeter diye düşünüyorum annem 2 tane almış birini geri vereyim mi acaba ne dersiniz :44:

yapma bunu söyleme öyle şeyler sonra benimde hayallerimi süsler falan nereden bulurum daha peçetesini alamadım biliyosun

ama napıyım aklımdan cıkmıyo
Ben hic almadım alamayıda düşünmüyorum canım gelen misafire çift kisilik kullanırım bizim evde hic tek kisilik yok eksikligini hic hissetmedik hatta bende çift kişilik kullanıyorum verebiliyorsan ver canım yeter 1 tane

o zaman inşallah bulursun ve bende bulurum diyelim

evet çok haklısın aslında bendeki olanı da kullanmak için almıştım ablam koysana çeyizine deyince kullanmamıştım 2 tanede tek kişilik yorgan almayı düşünüyordum onlarda kalsın o zaman

fikir için teşekkür ederim canım benim 1 tane daha al deseydin bu seferde model yorumu isteyecektim neyse başka bir şey alayım onların yerine

işte tamda bu sende gördügüm pecete canım
oyy ya bu peceteden geltatta gormustum hemde biirr suru vardi damla oraya bi bak tatlim hatta bendemi bitane daha alsam dedim sonra vazgectim dekupajlarida bu peceteden yaptim ben deseni cok guzel gercekten
sorma Tuğçem yaa size peçete kardeşi olmak istiyorum da maalesef üvey kaldık burada

seslenelim tabi yaa diren papia nereye kadar direniyosun
ben alip yollarim kiz sana

tatlim bende edos gibi dusunuyorum benimde hic tek kisilik yok almayi dusunmuyorum misafir icin sadece 2 adet 4 mevsim set alacagim yazin pike kisin nevresim olarak kullanacagim yeter zaten pike ve ayriyetten nevresim almama gerek kalmayacak zaten kirk yilda bir misafir geliyor heryer nevresim pike dolmasin malum ben nevresim isine girince cikamiyorum kendimi kaybediyorum 11 tane nevresimim oldu ya 2tabede 4 mevsim set 13 oldu

İnşallah canım
Yok yok canım alma hic bu sefer 2 tanede dedigin gibi yorgan alman lazım gerek yok zaten ne kadar misafir gelir ki :44: baska ciciler al neler eksik ?

Birde kızlar size ne sorucam sizce hangi bardak misafir için uygun kendim set yapıcam ya hani yada ikiside uygun degil sıkkı bulunmaktadır

1. alırsam aynı sıradaki ikisini alıcam ama 2. modeli alırsam ayaklı olanı alıcam yanındakini bir kısa ve genis boyunu alıcam sizce hangisi daha uygun :44:ilkten 2. modelin desenini bizim tabaklardaki desene (içerisinde resimden zor görünen desene ) benzettim sonrada 1. daha güzel geldi

Orası neresi kızzz al al bir tane daha al canım
Masallah bak bizim kızın hic nevresimi yok 13 adet ayyy kızlar dün linenste bir nevresim gördük arkadasla bayıldıkkk 100 tl ama şuan işsiz olunca o pahalı geldi (aslında gayet uygun )

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…