MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Evet canım al sende iyiki almısız deriz
Amin canım inşallah

Son düzenleme:
Kac ay daha var canım ve ayda ne kadar ödüyordun ?
ooo baya olmus canım uzakmı kalıyor size

Valla canım ben önden ödüyorum.
Temmuzun 61 var
Ağustos 75 derken son ekim 110 du sanırım.
Buay temmuz gitçek İnşallah.
Belki Ağustostanda bir kısım gider. Ama denize gitmek istediğimiz için birkimimi orayada ayırabiliirm
İkea bana uzak gibi canım.
Otobüsle 1 buçuk saat miydi sanki :44:
Br ara gitmeyi düşünüyoruz canım ama yanımızda birikim olsun ala ala gelelim ondan duruyorum şu sıra

Bende taksit olunca öyle yapıyorum canım ne olur ne olmaz ödeyemem falan gecikme olmasın diye
Masallah az kalmıs canım ondan sonra devam edersin yine
Anladım canım uzaksa haklısın parayı biriktirip öyle gidersin ne varsa alırsın artık

Evet canım kesinlikle bende öyle düşüüyorm. Nolur nolmaz :)
Ben 477 tl ile başladım taksite ama üstüne 75 tl + 35 Tl eklendi bitemiyor bir türlü
O yüzden okula yetişeceğim vakitlerde ödemeye gidiyorum ki birşeyler bakacak zamanım kalmasın
Evet cnm birikim olsun biraz aslında Çaydanlık Cezve takımını halletmek iistiyorum.
Bakalım İnşallah yapacaım birşeyler
Allah yardımcımız olsun zor çeyiz hazırlamak.

Olsun canım taksit olmasa bizler alamayız canım napalım
Akıllıca senin yemek takımı tencere falan varmıydı canım yoksa set olarak alsan taksitle yine daha uygun olur ?
Amin canım hemde cok zor

Olsun canım taksit olmasa bizler alamayız canım napalım
Akıllıca senin yemek takımı tencere falan varmıydı canım yoksa set olarak alsan taksitle yine daha uygun olur ?
Amin canım hemde cok zor

Var kuzum Ç.K.B. takımı hiç almayacağım.
Tencere bir sahan seti lazım + 1 teflon tencere 1 tava daha alırsam yeter.
Günlük Yemek Takımım kaldı benim.
Birde şu vitrinlik bardak setler
Düdüklü Tencere

Fazlaca para harcayacağım bunlar kaldı mutfakta sanırım tatlım :44:

Edacım ikea ganimetlerin hayırlı olsun balım, hepsi çok güzel, mutlulukla kullan inşallah

Edacım her şeyin çok güzel, güle güle kullan hepsini.
Beğendiğim çok şey var da ben puanlı reçelliğine bayıldım yaa

Benimde günlük yemek takımı var daha ama onu seneye alırım diye düşünüyorum yer konusundan baza altına sıgmaz o bu arada ben şöyle karar verdim 1 takım düz beyaz bir takım renkli alacagım 12 ye tamamlamaya gerek yok zaten misafir takımı var son kararım bu Tencerende masallah varmıs canım kalanlar ucuz olanlar
Bardak seti olarak ben vitrin istemedigim için kendim takım yapacagım daha uyguna geliyor ve daha kullanıslı olur diye düşünüyorum
Yok canım masallah bunlar varsa yine diger aldıklarımıza göre baya azlar inşallah onlarda bitecek kiiii benim daha elektrikli ev aletleri var çok şükür sen onları hallettin
Edacım ikea ganimetlerin hayırlı olsun balım, hepsi çok güzel, mutlulukla kullan inşallah

Özlem çok teşekkür ederim canım Amin canımmm vee sen de hep mutlu ol çeyizlerinide mutlulukla aşkla kullan inşallah

Edacım her şeyin çok güzel, güle güle kullan hepsini.
Beğendiğim çok şey var da ben puanlı reçelliğine bayıldım yaa

Çok teşekkür ederim canım benim Bende onu cok seviyorum ummadıgım yerden cıkmıstı karsıma inşallah seninde karsına cıkar ve alıverirsinnn

Sığmaz cnm baza altına kırılır zaten. son sene düşünüyorum onu.
Bende düz beyazı severim ama ne bileyim günlük yemek takımı azcık canlı olsun istiyorum :26:
Öyle her yanı desen değil. Mesela bu konuda karacanın 6 kişilik yemek takımının moru hoşuma gidiyor
Bende 12 e tamamlamayı düşünmüyorum açıkçası. Misafir yemek takımı var canım dediğin gibi.
Vitrin setine gelince ahh annem tutturmasa alacağım yok ya neyse
Elektrikliler çok şükür canım ya tek süpürge kaldı.
Ah birde taksitleride bitse
Eda'mmm şaka maka zmaan azalıyorm u ne :18:
Eskiden 3-2,5 yl şimdi 2 den düşüyoruz

Dimi baya büyükler masallah
Ben hem kahvaltı tabagı alacaktım ya düz beyaz onuda almayıp takım alayım hem kahvaltı hem yemek için kullanırım dedim bir tanede dedigim gibi renk renk olsun istiyorum
Karacanın o takımda cok güzel bende begeniyorum o takımı
Dinleme sen anneni canım herseyde dinle ama bunda dinleme
Biter canım hatta çok şükür bitirdin bile
Evet canım ya zaman azalıyor hemde cok cabuk geciyor cok sasırıyorum zamana ama nazar degmesin böyle aksın

hayırlısı olsun inşallah canım benim

Amin damlacım bitirimiyim acaba :44:

Son düzenleme:

okulda biter çeyizde canım hiç merak etme

Kızlarrrrr sonunda buldum cok mutluyumm
Sadece peçete için mi diyebilirsiniz ama bu peceteyi aramadıgım yer kalmadı gercekten :26:
İlk olarak Tugcemin topiginde gördüm sonra bloglar falan derken peceteye olan askım arttı
Ümitsizce a101 deki kızın söyledigi farklı bir şubeye gittim ama kesin yoktur diyordum..Neyse orada pecetelere baktım baktım tam yok işte derkennnnnn gördüm onları utanmasam cıglık atabilirdim Hemen aldım sonra bu kadar aramısım bari bir tane daha alıyım dedim

ya inanmıyorum bu peçete için gezmediğim a101 kalmadı kaç defa gittim belki bulurum diye

Edacım güzel sofralarda kullan inşallah canım benim dua et bende bulayım

ya inanmıyorum bu peçete için gezmediğim a101 kalmadı kaç defa gittim belki bulurum diye

Edacım güzel sofralarda kullan inşallah canım benim dua et bende bulayım

Seninde mi kuzummmm ne peceteymis ama bende aynı öyleydim canım
Sağol Damlammm inşallah sende bulursun inşallahhhh görenler okuyanlar bize deli diyecek

Seninde mi kuzummmm ne peceteymis ama bende aynı öyleydim canım
Sağol Damlammm inşallah sende bulursun inşallahhhh görenler okuyanlar bize deli diyecek

ne çektik bu peçete için be yavrumm amin canım inşallah ya bizi bir tek bu peçete işine bulaşan anlar ama o kadar peçete gördüm bunun kadar aradığım bir tane bile olmadı bulursam gerçekten çok özel olacak bende 2 tane alabilirim yani

Benimde aynı canım kasadaki kız teşekkür ederim dedi bende yok ben teşekkür ederim dedim sonra kendime güldüm al canım al zaten pakette 20 adet var hemen biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…