Mutlaka İzlemelisiniz Mucize....

Borzo

Mucizemmm
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
3.002
5
Anne olanlar Anne olmaya aday olan arkadaşlar....Aşağıda vereceğim linki lütfen izleyin..İçinizdeki mucizenin oluşumunu hayata merhaba deyişini Gözleriniz dolu dolu izliyeceksiniz..
Eşinizede izlettirin mutlaka..​

TIKLAYIN LÜTFEN

daha oncede izlemistim harika bisey bu..spermlerin yumurtaya ulasmasi ne kadarda zor...kendi boylarina gore dunya ile ay arasinda yol almis kadar olurlarmis yumurtaya ulasmak icin..dusunebiliyormusunuz bu mesafeyi??

O yüzden içimizdeki mucizeyi en güzel şekilde korumalıyız o bizim en degerlimiz:)

Daha önce verilmişti canım bu link.çok güzel yaa izleğimde ağlamıştım bu bir mucize

elbette canim!!!!!!!!!kurtaj yaptiranlarin bunu izlemesi lazim bunun Allahin bir lutfu oldugunu ogrenmek icin...ben 5 senedir bekliyorum bunu!!!

Daha önce verilmiş farketmemiştim...Biz izlediğimizde çok etkilendik bebeğin oluşumu bekleyişi anneyle uyum içinde oluşu gerçekten mucize inanılmaz bir şey bu...

çok güzell inşallah bende böyle bebeğimin görüntülerini görürüm

bu bir mucizeee.harika.
içimden çok teşekkür etmek geliyor.çok teşekkür ederim Allah ım.

Beni en çok etkileyen embriyonun oluşumu oldu...meger ne kadar zorlu imiş..Sonra bebeğin hareketleri ama dedimya eşinizede izlettirin mutlaka..

Bende eşime izletmiştim bu videoyu oda şaşırdı ne kadar zorlu bir mücadeleden geçiyor sperm :dance:

Gerçekten Bu Bir Mucize Yani.....allahim Bu Mucizeyi Isteyen Herkese Yaşat....

Rabbim herşeyi nekadar güzel yaratmışsın,senin varlığından nasıl şüphe duyulurki...
bu mucizeden bende istiyorum:KK43:

daha önce verilmişti ama ben izleyememiştim sonra çok aradım bulamadım çok iyi oldu tekrar verilmesi teşekkür ederim canım allah herkese bu güzel duyguyu nasip etsin

rabbim banada yaşatacak mı acaba?

hürremim canım benim allahın gücüne gider kız ağlıyorsun hepp
Alnımızda ,kaderimizde ne yazılıysa onları görücez hayatta,bunları değiştiremeyiz:a015:,beklemekten başka çaremiz yok canım :1hug:

X