Mutfak Robotunuz varmı, memnun musunuz, tavsiyeleriniz neler olur?

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar mutfak robotu kullanıyor musunuz
aldım cok cok memnunum dıyor musunuz?
tefal kaleo robot uygun geldi bana cok parçalı mı gereksiz mi bunu kullanan varmı..
?

Not:
Ailemde arcelik robot vardı kullanmıyoruz çok büyük ve gereksiz gibi,
yerine rondo alıyoruz memnunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok ayrıntılı tak çıkar robotları sevmiyorum, parçaları tek tek almak daha pratik bence :)

çok ayrıntılı tak çıkar robotları sevmiyorum, parçaları tek tek almak daha pratik bence :)

peki var mı robotunuz? yoksa yok ama almam mı dıyorsunuz :kahve:
tuçe hanım esas bilgiyi de alalım

canım benim annem robotunu çok kullanır. sabahları meyve suları felan sıkar yemeklerde rendelenmesi gereken domatesi felan içine atar ve o parçalarken annem başka işi ile ilgilenir. bu ciyetten bende aldım.henüz kullanmadım ama annem memnun kaldığı için bende arzum prokit 144 aldım. inşallah bende memnun kalırım.bu robot işi bence aileden gelen birşey tak çıkar yapmak bana zor gelmiyor sonuçta küçüklüğümden beri annemden görüyorum :KK66: ve ne olursa olsun robot büyük yardımcı evlerde.sağlıkta ve hastalıkta :KK66:

peki var mı robotunuz? yoksa yok ama almam mı dıyorsunuz :kahve:
tuçe hanım esas bilgiyi de alalım

var canım benim, paketinde hiç kullanılmamış arzum marka mutfak robotum var, yeterli mi bu kaaa bilgi :1closedeyes:

canım benim annem robotunu çok kullanır. sabahları meyve suları felan sıkar yemeklerde rendelenmesi gereken domatesi felan içine atar ve o parçalarken annem başka işi ile ilgilenir. bu ciyetten bende aldım.henüz kullanmadım ama annem memnun kaldığı için bende arzum prokit 144 aldım. inşallah bende memnun kalırım.bu robot işi bence aileden gelen birşey tak çıkar yapmak bana zor gelmiyor sonuçta küçüklüğümden beri annemden görüyorum :KK66: ve ne olursa olsun robot büyük yardımcı evlerde.sağlıkta ve hastalıkta :KK66:

tatlım bahsettıgın sey coook buyuk ve cok iri ve cok alet edevatlı

arzumprokit144.jpg

tatlım bahsettıgın sey coook buyuk ve cok iri ve cok alet edevatlı

arzumprokit144.jpg

doğrudur canım ama biz hepsini kullandık kek çırpmada bile kullanıyoruz çünkü en güzel yanı düğmesine basınca kendisi işini yapıyor sende diğer işine bakıyorsun. bunun yanında küçük bir blender seti de aldım ben mikseri ve küçük parçalayıcısı felan var. ikisini de kullanacağımı düşünüyorum. her ne kadar tak çıkar zor deselerde bence değil aksine hayat kolaylaştırıyor.

tefal-kaleo-2-mutfakrobotu-.jpg

bunu düşünüyorum ben, robot ıstemıyorum aslında ama.. bılemedım

doğrudur canım ama biz hepsini kullandık kek çırpmada bile kullanıyoruz çünkü en güzel yanı düğmesine basınca kendisi işini yapıyor sende diğer işine bakıyorsun. bunun yanında küçük bir blender seti de aldım ben mikseri ve küçük parçalayıcısı felan var. ikisini de kullanacağımı düşünüyorum. her ne kadar tak çıkar zor deselerde bence değil aksine hayat kolaylaştırıyor.

oooo ınanılmazz hepsını bır arada mıı,
yahu benım de öyle olacak sanırım, mınık bır cırpıcım var ve mınık bır rondo alıcaktım, bunu da almam gerekır gıbı hıssedıyorum :nazar: cunku eksıklerım olucak bu ya da mıkser belkı ama bu rende de yapıyor hamur da yuguryor... bılmıyorum :eek:

oooo ınanılmazz hepsını bır arada mıı,
yahu benım de öyle olacak sanırım, mınık bır cırpıcım var ve mınık bır rondo alıcaktım, bunu da almam gerekır gıbı hıssedıyorum :nazar: cunku eksıklerım olucak bu ya da mıkser belkı ama bu rende de yapıyor hamur da yuguryor... bılmıyorum :eek:

yani eğer bütcen müsait ise al derim canım çünkü ben kek felan yaparken acayip rahat oluyorum çırpana kadar başında beklemiyorum.robota koyuyorum ve o yapıyor herşeyi.hatta bir ara hamur bile yoğurmuştu robot delikafadulden sabahları meyve sıkmada felan süper oluyor ben tam bir taze meyve suyu aşığı olduğum için bana göre büyük bir kolaylık kaydirigubbakcemile3

tefal-kaleo-2-mutfakrobotu-.jpg

bunu düşünüyorum ben, robot ıstemıyorum aslında ama.. bılemedım

canım ben kullanıyorum bunu ve çok memnunum ozellıkle parcaları saklama yerı altında valla ben şiddet tavsiye ederim hemde küçük ve kullanışlı a.s.

canım ben kullanıyorum bunu ve çok memnunum ozellıkle parcaları saklama yerı altında valla ben şiddet tavsiye ederim hemde küçük ve kullanışlı a.s.

altında mı ? şu sarı bölgede mi parçaları? :1shok:
peki blender kısmı nerede blender haznesini göremiyorum ayran yapmak için sol bölüm mü kullanılıyor?

blender yok cnm sol tarafı kullanıyor
ve bütün parçalrı asagıda saklıyorsun ve ayrıca alttakı robot bitiş degil ayıra biliyosun

Ben bunlarda en çok rende özelliğini seviyorum.Benim yok ama almayı düşünüyorum bekarken annemlerde çok kullanıyordum.Ceviz fındık ezmek için,ayranı çok güzel oluyor,mikserden daha güzel yapıyor bence.Hele rende kısmı hem çabucak salata yapılıyor hem de görüntüsü güzel oluyor.Annemlerdeki Arzum'du.
Dah birçok şeye kullanıyordum unutmuşum aklıma geldikçe yazarım.

yani eğer bütcen müsait ise al derim canım çünkü ben kek felan yaparken acayip rahat oluyorum çırpana kadar başında beklemiyorum.robota koyuyorum ve o yapıyor herşeyi.hatta bir ara hamur bile yoğurmuştu robot delikafadulden sabahları meyve sıkmada felan süper oluyor ben tam bir taze meyve suyu aşığı olduğum için bana göre büyük bir kolaylık kaydirigubbakcemile3

Evet hamuru bile robotta yaptığım oluyordu çok doğru :eek:

Ben bunlarda en çok rende özelliğini seviyorum.Benim yok ama almayı düşünüyorum bekarken annemlerde çok kullanıyordum.Ceviz fındık ezmek için,ayranı çok güzel oluyor,mikserden daha güzel yapıyor bence.Hele rende kısmı hem çabucak salata yapılıyor hem de görüntüsü güzel oluyor.Annemlerdeki Arzum'du.
Dah birçok şeye kullanıyordum unutmuşum aklıma geldikçe yazarım.

cevız fındıgı rendede mı ezıyın hayatım?
rende cok kullanıslı hemi. :nazar: rondo yerıne bu daha mı kullanıslı yani :uhm:

cevız fındıgı rendede mı ezıyın hayatım?
rende cok kullanıslı hemi. :nazar: rondo yerıne bu daha mı kullanıslı yani :uhm:

Hayır tatlım cevizi fındığı bıçaklı kısmını takıp eziyordum,rendelenecekleri rende aparatıyla yapıyordum.Hamur için ve ayran için de bıçak aparatına benzeyen ama plastik olanını kullanıyordum.

benim de tefal rondo 2500 var. robot değil ama robot giibi özellikleri var . normal rondolardan daha büyükçe. karıştırma kabı direk servis özelliği de olan borcam giibi bişey. kek bile yapıyo
rendesi var
doğrama bıçağı zaten var ayrıca hamur yoğurmak içinde aparatları var. yani evlenirken almakla ii etmişim de bir de mikser almıştım işte ona gerek yokmuş. çünkü bu rondo mikserin de işini yapıyo. yani bence çok kullanışlı. tavsiye ederim. çocuk olduktan sonra ise daha pratşk olan el blenderı aldım. sadece çubuk olanlardan

X