Mutfak Dolabı Boyama Maceramız

Çok güzel olmuş valla elinize kolunuza sağlık. Dün ben de araştırdım biraz bloggerları falan süper işmiş çok hoşuma gitti. Ben de mutfak dolaplarıyla genç odası var boyanmayı bekleyen ona mı niyetlensem diyorum. Tekrar elinize sağlık :)

valla niyetliyseniz deneyin derim bu mutfak dolapları çok eski ve kalitesiz olmasına rağmen böyle olduysa:)

valla niyetliyseniz deneyin derim bu mutfak dolapları çok eski ve kalitesiz olmasına rağmen böyle olduysa:)
Benimki yeni ama rengi krem onu beyaz yapalım diyoruz. Genç odası da pembe krem beyaz yapalım bebeğe yeni oda almaktansa dedik. Kış geliyo hamilelik de üstüne üşenmeyip yapsak keşke

evsahibiniz nasıl izin verdi ben de onu merak ettim. dolaplar baya yeni görünüyordu
ev sahibide evi eski sahibinden satın almış hiç bu ev umrunda olmayan ve anlayışlı biri ayrıca evin değerini arttırdık bence:) kulplar hep paslıydı. demode renkli dolaplardansa her zevke hitap eden beyaz renk olmasını sanırım herkes ister:)

Çok güzel olmuş dolaplarınız. Güle güle kullanın. Dolaplarınızın eski rengi benim mutfak dolaplarımın rengine benziyor. Değiştirmeyi düşündüm ama çok yeniler kıyamadım. Boyatmak hiç aklıma gelmemişti. Bende mi boyatsam acaba? Riskli gibi geldi bana

çok güzel olmuş bende eve boyacı getirdim yok bu dolaplar boyanmaz demişti bana bende kendim düşünüyorum boyamayı...

benim evde bu şekilde eski müteaahhit dolabı:))

bende
1-komple mutfak boyama
2-komple vestiyer boyama
3-komple banyo dolabı boyamak istiyorum..

Eklentiler

• 1.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 1.635
  • 2.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 1.805
  • DSC_2695.JPG
    398,4 KB · Görüntüleme: 1.317
Bnde tv ünitemi boyamak istiyorum ... Yapabilirmiyim bilmiyorum... Kahverengi olan rv ünitemi beyaza boyamak istiyorum.. Kaplama yapmayı düşündüm ama ya basarmamazsam kabarırsa falan diye.. Boya daha kolydır heralde diye düşünüyorum.. Biraz zaman alıyo galib...katlarını ne kadar sürede attıbız

ay tebrik ederim çok güzel olmuş ellerine sağlık güle güle kullanın inşallah kendi eviniz olur canım. benim evimde kira senin dolabının aynısı rengi bile aynı ( eski rengiyle aynı )
ben hiç beğenmiyorum bende yapmak istiyorum

Elinize sağlık çok güzel gözüküyor . bişey sorcam benim dolabımda aynısı bende beyaza boyamak istiyorum fakat bu dolaplar iki renk ya tek beyazda nasıl olur die düşünüyüroum . Fotograflarınızda güzel durmuş ama yakından gören biri olarak içinize sindimi ?

Camlara herhangi bir şey yapıştırdınız mı boyanmasın diye? Benim dolaplarda aynı. Camlara ne kadar dikkat edersek edelim damlar diye düşünüyorum.

Gız ne yetenekli kocan var Ver mobilyacıya çalışsın o derece helal olsun yahu bu mutfakta ne yemekler yenir keyifle artık Hayırlısı olsun , bitmişi nerede bu arada Artık bi kahveye davet edersin kk hanımlarını ihihi

Kuşum kulpları da mı değiştirdiniz ? Önceden kulplar böyle miydi ne güzel olmuş bitince bayıldım güle güle oturun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…