Mutfak Dekorasyonu Mutfak dolabı acil

Hangi renk

• Beyaz mürdüm

OY: 0 0,0%
  • Krem mürdüm

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4

Ayla2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
124
38
Kizlar yarın fayans secmeye gidiyorum ev icin carsambada mutfak dolabina ama cok kararsizim ne renk yaptiricam lake parlak dolaplarda o kadar secenek cokki cok kararsizim birde entegre kulp kullanan varmı kullanımı zor diyolar ama cogu dolaplarin kulpu oyle diger renklerin fotosu yoktu

Eklentiler

• Screenshot_20190414-200902_Facebook.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 276
  • Screenshot_20190415-155937_Chrome.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 298
  • Screenshot_20190411-182752_Instagram.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 405
Bunlarin hiçbirinin modasi kalmadı. Kullanimi da cok zor. Tabiki sizin zevkiniz. Ne isterseniz onu yatıracaksınız illa ki ama,su krem rengi olan eski oturdugum evdeki dolaptan. Cok benziyor. 0 evdi gecen sene oturuyordum. Ojeli ise tirnaklariniz ojeyi yiyor. Bulasiyor. Surekli elinizde bezle gezmeniz lazim. Cok hassas. Camsille parlatarak silmek lazım. Kulbu kullanışsız.
3.görseldeki de krem gibi o tip dolaplarda rayli sekilde yukari dogru aciliyor ya o raylar zarar goruyor vidasi çıkıyor civisi çıkıyor bilmiyorum cok kullanissiz. Normal ac kapa tarzinda dolaplara baktınız mi

Bu kulplar cok hosuma gidiyordu coktandir ama cok zor ve uzun sure kullanamiyacaksam degistiririm benim 2. Resimdeki bordo krem daha cok hosuma gidiyor renginde cok kararsizim mutfagim duz beyaz parlak fayamslar her renk olabilir dolaplar o yuzden kararsizim ne olacagina

Sizin simdiki dolaplariniz ne renk acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…