Mutfağımı İpten Perde

rotus

ATATÜRKÇÜ
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
1.406
0
Mutfağımının penceresinde kombi borusu varve hiç bir prde olmuyordu..bunu arkadaşta görmüştüm yaptım..ipleri ve extroforu toplam2,9 tl tuttu çok ucuz oldu..hemde işimi gördü...gerçi simli kurdale iplerden aradım onlarla yapcaktım bulamadım bunlarla yaptımkaydirigubbakcemile3
abcch-00648fea6.jpg
[/url][/IMG]
abcch-0062a37d2.jpg
[/url][/IMG]
abcch-0066b1d27.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş nasıl yapılıyor peki benim evimdede böyle bir durum söz konusuda eğer kolay yapılan birşeyse bende yapmak isterim.

Çok güzel olmuş nasıl yapılıyor peki benim evimdede böyle bir durum söz konusuda eğer kolay yapılan birşeyse bende yapmak isterim.

çok kolay yapılıyor ben yarım saatte yaptım..extrofor 1 metre aldım ölçüp..extroforun kornişe takılan yerin düğmeleri taktım..15 tane düğme 1 metreye tam denk geldi canım..sonra tığla 10 zincir örerek bir sıra kafes gittim.....kornişten camın mermerine olan yeri ölçtüm..ipleri o uzunlukta kestim.....her zincirle yapılan kafese bir ip bağlıyorsun düğüm atıp ucunu yakıyorsun...iplerin tüyleri aşağıda doğru bakıyor ...ben yukarı doğru taktım..tüyleri açık açık durdu...bu kadar sonrada kornişe taktım...krem renginden 50 gram turuncu ve kahveden 20 şer gram aldım...canım...yarım saattede bitti ama görenler beğindi...

Çok güzel olmuş... Ellerine sağlık...

Geçenlerde bir arkadaş da yapmıştı tarif etti ama bilmiyorum cesaret edip yapamadım becere bilirmiyim diye...

Güle güle kullan canım...

bayılıyorum şu KK nın hamarat ,pratik kadınlarına :nazar:
süpersin cnm ellerine sağlık :enbuyukkk:

Hımm çok güzel olmuş resminide vermişsin çok sağol ilk fırsatta denicem

Çok güzel olmuş... Ellerine sağlık...

Geçenlerde bir arkadaş da yapmıştı tarif etti ama bilmiyorum cesaret edip yapamadım becere bilirmiyim diye...

Güle güle kullan canım...

teşekkür ederim canım...
vallahi yaparsın ben yaptığıma göre...herkes yaparkaydirigubbakcemile3

Ellerine sağlık canım arkadaşım benim...Senin elinden herşey gelir...
Çok güzel anlatmışsın bende yapıcam iyice anladım..

Ellerine sağlık canım arkadaşım benim...Senin elinden herşey gelir...
Çok güzel anlatmışsın bende yapıcam iyice anladım..

sağol canım yap hayatım...ben bunu yaptımda çekip koymayı unuttum....altın kızlardaki perdeyi konuşunca seninle aklıma geldi..koymadım ya diye.... hihoyyyt
sende yap canım...sen daha hamaratsın sen daha güzelini yaparsın kaydirigubbakcemile3

sağol canım yap hayatım...ben bunu yaptımda çekip koymayı unuttum....altın kızlardaki perdeyi konuşunca seninle aklıma geldi..koymadım ya diye.... hihoyyyt
sende yap canım...sen daha hamaratsın sen daha güzelini yaparsın kaydirigubbakcemile3

canım yaaa...yok bee senin kadar değilim...idare eder işte..Ben ne renk ip alsam diye karar veremedim...kırmızı mı yapsam bide kırmızı halı örerim..
Birde senin ip ince olandanmı halı örüdüğümüz iptenmi ???

canım yaaa...yok bee senin kadar değilim...idare eder işte..Ben ne renk ip alsam diye karar veremedim...kırmızı mı yapsam bide kırmızı halı örerim..
Birde senin ip ince olandanmı halı örüdüğümüz iptenmi ???

sen nereye yapcan canım...mutfağınamı..rengine göre yap...ince olandan hayatım....halı ördüğümüz çok kaba geldi öyle iyice kaba oluyor birinde görmüştüm ...kabadı..ince olandan aldımmmm...
bende yere aynı renklerden halısın örcem leopar desenli canım

sen nereye yapcan canım...mutfağınamı..rengine göre yap...ince olandan hayatım....halı ördüğümüz çok kaba geldi öyle iyice kaba oluyor birinde görmüştüm ...kabadı..ince olandan aldımmmm...
bende yere aynı renklerden halısın örcem leopar desenli canım

ince alayım bende oz aman hayatım...
Leopar da çok güzel olur yaaa uyumlu olur benim mutfağım beyaz...

ince alayım bende oz aman hayatım...
Leopar da çok güzel olur yaaa uyumlu olur benim mutfağım beyaz...

doğru ya senin dolapların beyazdı gitmiş aklımdan...hatırlayamadım bir an mutfağının fotoların...beyaz ya kırmızıda olur borda yada gül kurusu rengide olur...hoş olur canım.. yapta sende çekersin fotosunu

gerçekten çok güzel olmuş ben de yapmak istiyorum da, yıkadınız mı hiç. Yıkanıyormu daha doğrusu birbirine karışıyor mu... Islakken mi asılıyor. cevap verirsen sevinirim canım

gerçekten çok güzel olmuş ben de yapmak istiyorum da, yıkadınız mı hiç. Yıkanıyormu daha doğrusu birbirine karışıyor mu... Islakken mi asılıyor. cevap verirsen sevinirim canım

ya canım ..hiç yıkamadım..ama arkadaşım kullanıyor yıkanıyor....o ıslakken astı... aynı hiç bir sorun olmuyor....birbirine hiç karışmadı canım..ben birde uçlarına birer tane inci geçirdim aşağı doğru aşığlık yapsın diye..hiç karışmıyor dolaşmıyor canım....

X