Mutfak Dekorasyonu Mutfağım nasıl olmuş sizce?

Nasıl olmuş sizce?

• Güzel

OY: 16 88,9%
  • Kötü

OY: 2 11,1%

• Ankete Katılan
    18
Gayet güzel olmus elinize sağlık. Folyo ile mi kapladiniz yoksa boya mı. Bende mutfagimi yenilemek istiyorum ama maalesef eşim ne gerek var diyor o yardim etmezse de yapamam tek basima

ben lavaboda pencereye hayranım çok güzel oluyor hayalim öyle bir lavabosu olan mutfak güle güle kullan canım

Çok güzel olmuş, tertemiz duruyor beyaz dolaplar. Güle güle kullanın. Dolap kapaklarını folyo ile mi kapladınız? Benimkiler koyu ahşap ve çok karalık duruyor, ben de böyle aydınlık istiyorum.

Çok güzel olmuş, tertemiz duruyor beyaz dolaplar. Güle güle kullanın. Dolap kapaklarını folyo ile mi kapladınız? Benimkiler koyu ahşap ve çok karalık duruyor, ben de böyle aydınlık istiyorum.
Evet folya ile kapladık. Gerçekten aydınlık oluyor. Yemek yerken 2 lambayiya açardık. Şimdi işe davlumbaz ışığı yetiyor.

Evet folya ile kapladık. Gerçekten aydınlık oluyor. Yemek yerken 2 lambayiya açardık. Şimdi işe davlumbaz ışığı yetiyor.
Sayenizde bana da şimdi cesaret geldi, şu folyo satan şirketlerden birini İnstagram’da takip ediyordum uzun zamandır, çok güzel değişimler var sizinki gibi. Fayans bile kaplıyorlar. Tekrar güle güle kullanın. Bence harika olmuş

Teşekkür ederim. Instagramda fazla fiyat veriyorlar. Ben hepsiburada.comdan aldım.

Dolabı kaldırmayı düşündüm ama eşyam çok. Yetmiyordu ekstra dolap bile aldık. Tvye neden karşısınız? Mutfakta zaman geçirirken iyi oluyor.
Ben alışkanlık olmasından korkuyorum. Yemek yaparken mesela tableti açıyorum. Ama ilerde çocuk olursa açarlar sürekli, masada bi sohbet olmaz. Şunu izleyelim, sunada bakalim derken hep açık olmasından korkuyorum
Yaa sende sigdiramadiysan esyalarini koca mutfaga biz ölek kesimi sekli biçimi çok güzel kocaman

Evet o yönden haklısınız tv konusunda. Eve geldim ağlayacaktım sığmıyor diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…