Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Kız bişey olmaz misafir kısın gelirse yorgan yazın gelirse yastık yaparsın
Tamam gizli gizli çek
Bide sakarlık yaparız biz kırarırz iyice
Dimi onlar birden gelecekler az mı bu ceyiz mi az Maşallah

1 tane elyaf bi tane de yün yorganım varmış tek kişilik anneme sordum da Yok ya ben onları nevresimin içine hapsetmeye kıyamamm
Geldi benim sevdiceğim evine sonunda Ama yarın görüşebiliyoruz Aramızda 8 dakika yürüme mesafesi var sadece ama biz yarın görüşebileceğiz Neyse ona da şükür
Ben şu morlu çay setini alayım diyorum yaa, ne zamandır istiyorum zaten
Eki Görüntüle 684965

Az tabi canım ya neyim var

Daha alma bence canım baya tek kişilik var yeter onlar koyacak yer bulamazsın valla
Hoşgeldi damat bey 8 dk mı ayyy ne güzel olsun canım yarın görüşürsünüz
Tabiiiii dedim ya bardak al bişey olmaz diye hemen alıyım dedin

Eveeet, bayadır havluyla nevresime de dadanmıştım çünkü
İyi ki getirdin aklıma kız, bol bol bardak fotoğrafı koyarım artık
Damat bey Utandım

Hepsine bayıldım çok ciciler gerçekten Allah sağlıklı , huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin canım.

Pasta defterini nerden aldın cok cici insanın tatlılar, pastalar yapası geliyor. :)

Hepsine bayıldım çok ciciler gerçekten Allah sağlıklı , huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin canım.

Pasta defterini nerden aldın cok cici insanın tatlılar, pastalar yapası geliyor. :)

Gratis'ten aldım canım, teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun

tabii yaa gratis :):) ordaki parfümlere de hastayım zaten :)

çok cici çokk hepsi. keyifle takip ediyorum canım seni.

tabii yaa gratis :):) ordaki parfümlere de hastayım zaten :)

çok cici çokk hepsi. keyifle takip ediyorum canım seni.

Evet ya çok güzel parfümler var, çok sağlam da indirim yapıyorlar denk getirebilirsen
Sağol canım her zaman beklerim topiğime

Mutella aldığın herşey çok güzel. Umarım bu güzellikleri mutlu günlerde kullanmak nasip olur sana. Hayırlı olsun. :)

Günaydın kızlaar
Anneciğimin el emeği mutfak önlüğüm ve bonem de çeyizime katıldı

Hepsi çok güzeller bayıldım ama en çok çikolata şelalesini sevdim
Düğün ne zaman ?

Sağol canım benim
Daha güzelleri senin olsun
Sende de vardır eminim de çıkarmıyorsundur ortalara kimseler almasın diye

yok kız valla yok bende istiyorum böyle şeyler diksin annem runner masa örtüleri vs diksin ama dikiş makinesi bozuk çok baya bir eski model 40 yıl garanti vardır anneannemden getirmisti annem onun tamiri olur mu bilmiyoruz amaaaa aksam falan göstericem bakk neler yapmıs mutlellanın annesi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…