Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

canım güle güle kullan herşeyini çok güzeller devamınıda tez zamanda bitirirsin inşallah gerçekten zor bir süreç ama bir okadarda eğlenceli

Merhaba hoşgeldin aramıza
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun herşey birbirinden güzel
Tencereler yeterli bence

canım yeni topiğin hayırlı olsun, hepsi çok güzel görünüyor, güzel günlerde kullan canımm

hayırlı olsun canım topiğin herşeyini mutlulukla kullan

bence çelik tencere seti almalısın tantitoninin çelik seti şu an indirimde 4 adet tenceresi 155 falan cok cok uygun ve güzel kullnıyorum zaten..çelik tencere olmadan olmaz..teflonların sadece pilavı güzel oluyor o kadar zaten artık seramikler cıktı teflonların işi bitti kanserojen etkileri cok fazla..sen seramik de almışsın güle güle kullan..teflon hele de markası cemse işe yaramıyor benimkiler mahvoldu kısa sürede ..cemden uzak duruyorum benimkiler makineye atmadan ilk 1 yılda bitti..

İyi bulmus valla bayada yorganın var zaten
En iyisi canım zaten dedigin gib i hala aynı modeller var ve önemli olan içine sinmesi
Ohh masallah 3 takım hee baya bir olmus
Bardak iyi aslında çok kırıldı varsay
Duymadılar gördün müü duymazdan okumamazlıktan geldi bizim kuzular

oyy canım yeni bakabildim çeyizine güle güle kullan hepside birbirinden güzeller çikolata şelalesini hep istemişimdir küçüklüğümden beri ama nereye koyarım ne yaparım diye almamıştım sende görüp böceğime dedim ben çikolata şelalesi istiyorum diye bi o eksikti evi elektrikli eşya dükkanına çevirdin zaten tembel kuzu dedi bana benmari usulü eritcekmişim benmariyide öğrenmiş canım böceğim ya ölürüm ona ben ama aklımda kalmadı değil sana bol çikolatalı cupcakeli şekerli günler mussmutlu bi gelecek diliyorum bide anneciğinin ellerine sağlık kız hepte iğne oyası yapmış maşallah benim annemde örmüş bana ama tığ işi hımmm kolaya kaçmış neyse geri kalan herşeyini çok begendim yazmaya kalksam tektek ayıramam hiçbirini hepsinii enn güzel günlerde kullanırsın inşallah tabikiii sevdiceğinle berabeerr

canım güle güle kullan herşeyini çok güzeller devamınıda tez zamanda bitirirsin inşallah gerçekten zor bir süreç ama bir okadarda eğlenceli

Daha 2 yılım var canım kısmetse, içime sine sine, yavaş yavaş almayı düşünüyorum devamını da.
İyi ki erken başlamışım valla zor gerçekten

Merhaba hoşgeldin aramıza
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun herşey birbirinden güzel
Tencereler yeterli bence

Yorum beklediklerimden biri sensin canım sağol yorumun için
Çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur bizim için girdiğimiz bu yol
Çeliğe gerek yok diyorsun yani?
Annem de 'çelik de alalım yarın bir gün kalabalık misafirin olduğu zaman yetmez tencerelerin' diyor
Artık ordu mu getirecek bana misafir bilmiyorum

Tuğçemm
Canım çok teşekkür ediyorum,
Çikolata şelalesi benim için tam bir sürprizdi, biz birbirimize aşık olduktan sonra kutladığımız ilk doğum günümdü, bi mekana gidecektik. Ben gittim içerisi boş, kimse yok. Ben arıyorum sevgilim açmıyor. Kimse yok mu dedim, mutfaktan sevgilim çıkageldi, elleri üstü falan çikolata olmuş hep Yapmaya çalışmış bu çikolata şelalesinin çikolatasını, yapamamış Allahım o hali çok komikti yaa
Bu da böyle bi anımdı işte
Yalnız böceğin enişte bey haklı kuzu hanım, ben nereye koyacağım bunu?

Annemde de kurban olduğum bunları yaptıktan sonra boyun fıtığı çıktı, yapamadı bi daha Yapmasını geçtim sağlığından oldu, çok kıymetliler o yüzden benim için
Canım ilk mavi olan da tığ işi, ben 'kim yıkayacak da ütüleyecek yaa' diye çirkeflik ettiğim için annem ütü istemeyen modellerle uğraştı garibim

Tekrar teşekkür ediyorum, Rabbim hepimizin gönlündekileri, hakkımızda hayırlı eylesin inşallaaah :nazar. Amin.

Canım bizde cem senelerdir kullanılır, o yüzden aldım. Biz bi sorun yaşamadık ama yaşayanlar vardır tabi eski kalitesi olmayabilir. Yenilerini kullanmadım hiç o yüzden yorum yapamıyorum. Sadece pilavlık ve karnıyarık için aldım zaten teflonu, kısmet artık umarım beni yarı yolda bırakmaz Teşekkür ederim yorumun için.
Bir de çelik alırsam set halinde hisardan almayı düşünüyorum. Biraz tuzlu olacak ama çok beğeniyorum onu

Aslında aklımda olan tek kişilik yorganlarım yok
O kadar misafir için nevresim aldım ama, neyi düşünerek aldım ki? Bu yastık olabilen yorganlara mı nevresimi geçireceğim? E o zaman yastık olmasının ne özelliği kaldı ki di mi?
Evet 3 takım Müstakbel kayananamdakinin de fotoğrafını gizlice çeker koyarım bi ara
Çok bardak almak bence de mantıklı, bi kaç takım daha alayım ben bak aklıma girdin
Duymaz onlar duymaaaz, çok şey alıp öyle açacaklar konularını, benim ki gibi kısacık olmayacak kesin

Bence gerek yok tatlım ya , kızartma , wok tava, krep tavası vb albilirsin

Kız bişey olmaz misafir kısın gelirse yorgan yazın gelirse yastık yaparsın
Tamam gizli gizli çek
Bide sakarlık yaparız biz kırarırz iyice
Dimi onlar birden gelecekler az mı bu ceyiz mi az Maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…