Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Müstakbel Salon Takımım :))

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

tucess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
238
45
Kızlar bugün itibariyle salon takımı almış bulunuyorum Darısı almak isteyenlerin başınaa Şimdi ise sıra da takımıma uygun süs eşyaları almakta Tv ünitesini de ikea dan almaya düşünüyoruz maliyeti düşürmek için umarım beğenirsinizz

Çooook güzel :) sandalyeler ayna koltuklar... Koltuk takımının çok benzeri ikeada da var. Her gittiğimde oturup iç geçiririm çok şeker bir koltuk. Güle güle kullanın.

Çooook güzel :) sandalyeler ayna koltuklar... Koltuk takımının çok benzeri ikeada da var. Her gittiğimde oturup iç geçiririm çok şeker bir koltuk. Güle güle kullanın.

Evet canım o koltuğu bende gördüm hatta şaşırmıştım ama ikea daki dandik duruyordu biraz o yüzden en iyisi ilk gördüğüm yerden almak dedim iyi dileklerin için Çok teşekkürler canım

Evet canım o koltuğu bende gördüm hatta şaşırmıştım ama ikea daki dandik duruyordu biraz o yüzden en iyisi ilk gördüğüm yerden almak dedim iyi dileklerin için Çok teşekkürler canım
Aynen bir dandiklik var oradakinde seninki çok oturaklı duruyor.

Çok güzel seçimler olmuş hepsi canım nerden aldın :) güle güle kullan :)

Çok güzel seçimler olmuş hepsi canım nerden aldın :) güle güle kullan :)

Kızlar Çok teşekkür ederimm çok sevindim valla Koltuğu eyüpte ki as/nur dan aldım. Masa sandalyeyi de masko da ki şnt mobilya dan aldım

bu koltuk saloni markasına ait dğil mi,foto birebir ordan alıntı gibi geldi :2: öyleyse nekdra aldığını öğrenebilirmiyim,kendilerini çok beğenmiştim sitesinde bakarken

bu koltuk saloni markasına ait dğil mi,foto birebir ordan alıntı gibi geldi :2: öyleyse nekdra aldığını öğrenebilirmiyim,kendilerini çok beğenmiştim sitesinde bakarken

Evett canım saloni de de var ama bn daha ucuza buldgm icin asnurdan aldm :) saloni dakiler as/nur satiyor ama saloni de 3700 iken bn pufla beraber 3.500 aldm:))

Evett canım saloni de de var ama bn daha ucuza buldgm icin asnurdan aldm :) saloni dakiler as/nur satiyor ama saloni de 3700 iken bn pufla beraber 3.500 aldm:))

süpersin canm çok güzel bir model seçmişsin ve ucuza getirmişsin güle güle kullannn

merhabalar , bizde saloniden fox köşe takımını beğendik sizin köşe takımınızın aynısı, üzerinden 1 yıl kadar geçmiş memnun musunuz acaba, tavsiye eder misiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…