Mustafa Mert Okumuş Plastik Cerrahi

Çok merak ediyorum acaba olan var mı? Goztepe prof Dr Süleyman yalçın hastanesinde ki doktor değil mi sorduğunuz? Ben bugün görüştüm kendisiyle çok ilgili güler yüzlü bi doktor kısa bir görüşme yaptık ama daha detaylı görüşme için aricam dedi

Çok merak ediyorum acaba olan var mı? Goztepe prof Dr Süleyman yalçın hastanesinde ki doktor değil mi sorduğunuz? Ben bugün görüştüm kendisiyle çok ilgili güler yüzlü bi doktor kısa bir görüşme yaptık ama daha detaylı görüşme için aricam dedi
Evett ben de ilk görüşmeye gittim tarih almak için tekrar gideceğim. Bana da ilgili geldi, dinledi anlattı güzelce. Geçmiş olsun bu arada

Merhaba, Mustafa Mert Okumuş'a ameliyat olmayı düşünüyorum, daha önce olan var mı, memnun musunuz?
Merhaba ben iki ay önce oldum yıllardır doktor doktor gezdim ve ilk defa bir doktorun konuşması üzerine oluyorum dedim şahane bir doktor tavsiye ederim okadar işinde iyiki özel bir yerde olsam doktoruma ulaşamazdım asistanıyla muhattap olmak zorunda kalırdım numarasını dahi verip her ne olursa arayan diyen bir doktor işinde çok başarılı ben çok memnum kaldım tavsiye ederim

Ben oldum iki ay önce ve iyiki Mert hocayı tanıdım yoksa asla amaliyat olamazdım mükemmel bir hoca
Bu yorumu görünce çok sevindim benim için birde ne zaman tarih vereceği önemli size ne kadar sürede ameliyat tarihi verdi bu arada çok geçmiş olsun nasılsınız peki ağrılar odemler nasıl

Çarşamba günü genel anestezi randevum var sanırım ondan sonra tarih vericek 1 ayda yaparım dedi ama bilmiyorum inşallah hemen yapar
Merhaba ben henuz odeme yapmadim, arkadas ne kadara oldu bilemiyorum fakat bir iki ay once bana meme icin 21k fiyat verilmisti. Benim de 20sinde randevum var muhtemelen islemler hallolacak ondan sonra tarih verecek. Peki sizden meme ultrason ya da mamografi ne istedi acaba?

Merhaba ben henuz odeme yapmadim, arkadas ne kadara oldu bilemiyorum fakat bir iki ay once bana meme icin 21k fiyat verilmisti. Benim de 20sinde randevum var muhtemelen islemler hallolacak ondan sonra tarih verecek. Peki sizden meme ultrason ya da mamografi ne istedi acaba?
Bende EKG kan tahlili ve meme ultrasonu istedi sadece bide genel anestezi onayı için oraya yönlendirme yaptı

Merhaba ben iki ay önce oldum yıllardır doktor doktor gezdim ve ilk defa bir doktorun konuşması üzerine oluyorum dedim şahane bir doktor tavsiye ederim okadar işinde iyiki özel bir yerde olsam doktoruma ulaşamazdım asistanıyla muhattap olmak zorunda kalırdım numarasını dahi verip her ne olursa arayan diyen bir doktor işinde çok başarılı ben çok memnum kaldım tavsiye ederim
Peki ameliyat tarihini ne kadar sürede verdi acaba tahlillere başladıktan ne kadar süre sonra ameliyat oldunuz

Merhaba bu akşam üzeri Mert bey aradı beni ben tüm işlemleri halletmistim genel anestezi onay vermişti çarşamba günü bana yarın beni çağırdı görüşmek için bütün detayları pazartesi de sizin için uygunsa ameliyatı yapalım dedi size de yazmak istedim

X