Mükemmellik....

mxuxge_p

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
42
3
Kendisini mükemmel zannedip herkesi eleştiren ,hiç kimseyi beğenmeyen,taktir etmeyen, herşeyde kusur arayan ,kendini tepelerde gören ,kendini beğenmiş insanlara nasıl davranmalıyız ki kendilerinbenneyaptımki görebilsinler?

bence zor nasıl davranırsan davran kendileri ni kusursuz görüyorlar hep karşında eksik kusur arıyorlar cevabını bulursan bende öğrenmek isterim böyle birini tanıyorum

evt bnde tanıorum ve böle insanların olması kötü bişe ...maleseff arkdaşım aama mümkün olduunca düseltmeye çlşıorum onu genelde böleleri patavatsızda oluolarr...

Onlara nasıl davranmak gerektiği bir muamma, kabul etmezlerki hiçbirşeyi, ne eleştiriye açıktırlar ne başka bişeye. Her cümleleri ben ben ben... diye başlar ve öyle de biter. Sürekli kendilerinden ve başarılarından bahseden bu tipleri sürekli pofpoflayarak onlarla iyi dost olabilirsiniz. Aksi halde sizin suratınıza bile bakmaz bu mükemmel benciller.

Onlara davranış şekliyle düzelecek insanlar zaten o halde olmazlar, Onlar dışarıdan alıma açık olmayan kişiler. Allah o tür insanları bir gün tepetaklak edicek, göreceksiniz...

aynen yazdığın gibi biri vardı başımda kovdum evden ohhh be dünya varmış allah kimseye böyle insanlar nasip etmesin.karşılaştırmasın.bence bunun kadını erkeği yok.:enbuyukkk:a.s

böyle Insanlara çok Sinir Oluyorum
Onlara Yapilacak En Büyük şeey Onlarla Muhatap Olmamak Bu Sitedede Var öyleleri Hiç Muhatap Olmayacaksin Görecek O Zaman Ne Olduğunuu

X