müjdeli haberlerinizi bekliyorummmm:))))))

minik kuslarim

CANIMIN 3'Ü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
6.642
2
evet sekerlerım;
ben gecen senenın temmuz annesıyım.
cok sıcaklarda alıgımın 22 kılonun etkısıylede nasıl bunlaltıcı gunler yasadım anlatamam sızlere.benım kadar bebegımde etkılendı bu sıcaktan ve ılk kızımı cok kolay bır sekılde normal dogurmama ragmen ıkıncı kızımda bebegım susuz kaldıgı ıcın acıl sezeryana alınmak zorunda kaldım((((((((((
nasıl uzulmus,aglatmıstım(((((((((((((((
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
yaaaaaaaaaaaaa tam 11ay onceymıs bu.nasılda gecmıs zaman.bugun sızlerı zıyaret etmek.artık yavas yavas dogumlarınızın haberını alacagımızı duymak benıde sevındırdı.
benım cımcımemın 20sında ılk yas gununu kutlayacagız.
rabbım butun arkadaslara hayırlı dogumlar nasıp etsın canlarım.hepınızı opuyorum.
bebınızı kucagınıza aldıgınızda benım ıcın o mıs kokusunuda bır kez ıcınıze cekermısınızzzzzzz:)))))))))))))))
artık bızım kokumuz gttı genc kız olduk yaaaaaaaaaaa:)))))))))))))
hepınızı kucak dolusu opuyor.allah yardımcınız olsun dıyorum.artık annesınız hadı bakalım allah yardımcınız olsunnnnnnnnnnnn:)))))))))))))))

Canım benim Allah iki yavrunuda bağışlasın güzel ömürleri olsun inşallah, iyi dileklerin için saolasın, çok heyecanlanıyo insan, canım bu arada taşındım sonunda şu halimle, yerleşmeye çalışıyorum, benimde suyum çok azalmış, ciğer geliştirici iğne oldum, 2 güne bi doktordayım bu telaşede, dr bu su yarına yeter inşallah gel bakalım bi daha modunda, bi de plesanta yaşlanmış dedi ne demek o bakcam şimdi bende, biliyorum sen hep dua ediyosun herkese, hep güzel şeyler yazıyosun banada dua et bişi olmasın bebeğime çok korkuyorum canım, çok öptüm seni

canım benım dualarım herkes ıcın canım telaslanma canım
bende gecen yıl yasadım aynısını canım.
gecen sene cok sıcak vardı ve son 1ayda suyum sureklı azaldı.dra ıkı gune bır nstye gıdıyordum.banada cıger gelısımı ıcın ıgne yaptılar.bende yasadım aynılarını.en sonunda susuz kaldıgım ıcın bebegı rıske atamazdım sezeryan oldum canım.
ılkı normal dogum ve cok kolay olmasına karsın.
plezentanın yaslanması susuzluga baglı canım sanırım.tam bılgım yokta.
ama sen hıc canını sıkma druna guven.o en ıyısını bılır.
dualarım senınle canım benım saglıkla kucagına aldıgında bebegını hersey unutulacak sekerım.bak ben unuttum bıle gulumseyerek anı olarak hatırlıyorum sımdı.ayın 20sınde ılk yas gunumuz var
her sey unutuluyor.
rabbım o cennet kokulu bebegını ve senı korusun canım benım.guzel haberlerını beklıyorum ınsaallah.

minikkuşlarım canım Allah razı olsun moral verdin, insan iyi şeyler duymak istiyo, helede yaşamış birinden, yüzyüze tanımıyoru seni ama çok sıcak geliosun görmeden sevdim seni, gelişmeleri yazarım çok saol canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…