Rüya Yorumları Muhteşemdi:)

ozgekrd

evrimdışı
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
3.299
271
Merhaba ;
bende dün gece bir rüya gördüm ve eğer yorumlayan olursa inanılmaz mutlu olurum

liseden bir arkadaşım var hala görüştüğümüz babasını neredeyse 10 yıl önce kaybetti
rüyamda babası yeni ölmüş güya ve biz onun cenazesine gidiyoruz mezarlığa ilerde imam duruyor yemyeşil çam ağaçları var ve masmavi bir gökyüzü

namaza durunca inanılmaz güzel bir müzik yükseliyor ama birtek ben duyuyormuşum neydi sanıyorum çalan tasavvufi bir müzik ve ben başımı göğe kaldırıyorum Rabbim diyorum o kadar huzur verici idi ki anlatamam ağlamaya başlıyorum Rabbim seni çok seviyorum diye

sonra namaza başlıyoruz ama yanımda başka bir arkadaşım var ve bana diyorki biz abdest almadık birşey olurmu
bende - şimdi bırakıp gidemeyiz önemli olan niyet sen kıl Rabbim kabul eder diyorum
ama babası ölen arkadaşım bunu duyuyor ve insanlara abdest almadan namaz kılıyor bunlar diyor bende ona önemli olan niyettir diyorum

işte böyle çok güzeldi inşallah yorumlayan arkadaşlarım çıkar şimdiden hepinize çok çok teşekkürlera.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canım benım senle bu konularda çok konuştuk kendimce yorum yapmayım hata olur sen bu konularda hassassın ve bu ruya farkında olmaktan kaynaklanıyo bence

Herkese slm ösgem hayıra çıksın gülüm rüyan
güzeller nasılsınız
öptüm sizi gelerim gene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…