Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
gelecek bolumde suluman valide sultani fircalicak bence nasil alirsin oglumu annesinden diye

sıkıyosa sülümana çemkirsene :88:
mahvettin kızı pislik
biz seni burda savunalım senin yaptığına bak

hürremin mariaya yaptığı kapatılacakmı yani padişah bunu duymayacakmı.mahidevran yapınca mahidevranı silmişti.hürremi de silmesi lazım ozaman

aynen...
sülüman madem bana aşıksın neden koynuna giriyor başka
kadınlar diyemedi, dili bi yerine kaçtı heralde
pislikkkk

mahidevran hürremi dövüyor zehirliyor.kimse birşey demiyor.hürrem yapınca ne büyük olay oldu.......

sen hürremin yaptığı şeyi onaylıyorsun yanii
mahidevran neden hürremi zehirledi
hürrem neden mariayı zehirledi

ikiside aynı değil mi uçkur davasıı

ee kimi neyi savunuyorsun...

gülnihale yazık oldu o tatlı yüzü mafetti hürrem ama onada çok büyük ceza verdiler bebeğini aldılar emzirmiycek artık çok duygulandım

kızlar hürrem sülümanın ilk resmi nikahlı karısıymış
biliyormuydunuz bunu

internetten araştırma yaptık biraz
pargalıyla hatice evlenmiş gerçekte
hürremle sülüman nikahlanmışlar daha 3-4 tane çocuğu oluyor

bikaç cariyeden daha çocuğu oluyor sülümanın
biri de gülfemdi sanırım :26:

kizlar diziyi günlerdir beklememe ragmen kacirdiiimmm
nerden nasil izleyebilirim.. nete yüklenmemistirki daha

Burada bir hafta boyunca bir sürü teori ürettik ama hiçbirimizinki doğru çıkmadı. Aynayı boşuna suçlamışız ayna masum çıktıı
aa reca ederim dejavu ben hürremin zehir şişelerini karıştırırken resmini koydum hürrem burda bişiyler karıştırıyor die...yine uccundan eccük yakalamışım
ama fragmanda nihayet doğru şeyi bulmuşlar,aşk-ı memnu nasıldı fragmandaki görüntülerle diziyi bir türlü bağlayamıyorduk,fragman dumur ediyordu dizide bambaşka şeyler çıkıyordu,ilk defa bu hafta fragman çok başarılıydı...Hürremin annesiyle konuştuğu rüyadan sonrtasını izleyemedim kocişim yok evde arkadaşım geldi kahve içmeye artık yarın netten izlerim..

bu haber baya eski canım hepsini biliyoruz :) azcık geç kaldın :)

kızlar bi kitapta kanununin hürremden sonra başka bi kadınla beraber olmadığını okumuştum. füldane hatun kim acaba? son eşi miymiş? dizide yer vericekler mi dersiniz

tatlım füldane ilk cariyesidir..daha manisa sarayındayken süleyman onunla beraber olmus ve bir de oğlu olmustur ama o zmanlar süleyman cok genc diye ona babalık yapamamıstr hatta daha snra sehzade ölür..füldanede saray yasamını terk eder sarya dısında bir hayat kurar kendine..normlde kanuninin son beraber olduğu oynasıp koklastığı kadın hürrem haseki sultandır..gülnihal faln yoktu benim okuduğum kaynaklarda ve kitaplarda

yani bir gerçek bu kadar da çarpıtılmaz reyting alsın bir dizi diye..

yahu adam başka kadın yüzü görmemiş istememiş hayatının sonuna kadar..
ne gülnihali yaaa

kızlar bende gülfemi anlayamadım. bana onunla ilgili bilgi verirmisiniz rica etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…