Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
migde bulandirici bir dizi yataktan bir turlu cikamadilar, hic yakistiramiyorum bizim gibi turk musluman topluluguna boyle sapik dizileri. igrenc.

biriii bana anlatsın ölüyorum meraktan izleyemiyorum netten de açmıyorum sinir oldum , aynayı verdi mi kime verdi hürrem ?

migde bulandirici bir dizi yataktan bir turlu cikamadilar, hic yakistiramiyorum bizim gibi turk musluman topluluguna boyle sapik dizileri. igrenc.

aşk-ıa memnu, unutulmaz, küçük kadınlar, yaprak dökümü vs. çok ahlaklı dizilerdi zaten değil mi..

biriii bana anlatsın ölüyorum meraktan izleyemiyorum netten de açmıyorum sinir oldum , aynayı verdi mi kime verdi hürrem ?

aynayı sülümana verdi..hedıye olarak.her baktığında sana aşık olan hurremını gor ddi marıaya kurkunu yolladı ama zehır surdu kurke oda sarılıp yatıncaaa yuzu öldü onnda hurremın dayak yedıgınde nasıl olmuştu aha oyle hatta daha beter işte bukdr

teşekkür ederim :)

tartışma yok artık bu dizi ile ilgili kızlar beğenen izler beğenmeyen izlemez
bunlar hayatın gerçekleri kimse dört dörtlük değildir padişahlar bile
tüm kitaplarda yazıyor padişahın bir sürü karısı var diye bakmak içn evlenmemiş herhalde o zaman ki devir öyleymiş bana görede çok ayıp günümüzdede bir çok kendini bilmez var doğuda yaşayan 5-10 karısı olan padişahları örnek gösteren onlarında birsürü karıları vardı die üste çıkan
tabi ki çok ayıp birşey olmamasını tercih ederdim bir Türk milleti olarak dizi yapımcıları suçlu değil suçlu olan canı sıkıldığında habire kadın cariye vs. değiştirenler eskide veya günümüzde padişah oğlu bile alem yaparken ölmüş düşün yani demekki gerçek bunlar dizi yapımcılarına helal olsun çok kaliteli bir dizi yapmışlar

kızlar hürremin en son giydiği kırmızımsı rengin adı nee bittim o renge muhteşemdi...

hatice dulmuş yeni öğrendim
yav bu hurremi desteklerdim ama midem kalktı kadından beee !

sen yiyosa mariayı degilde onu koynuna alana çemkirsene manyak karıııııııı ayyy sinirlendim peff

hürremin mariaya yaptığı kapatılacakmı yani padişah bunu duymayacakmı.mahidevran yapınca mahidevranı silmişti.hürremi de silmesi lazım ozaman

kızlar hürremin en son giydiği kırmızımsı rengin adı nee bittim o renge muhteşemdi...

bende çok beğendim rengi ama adı bir türlü aklıma gelmiyor yahuu.. Açıköğretime çalışmaktan kafa kalmadı bende bildiklerimi de unutur oldum..

şhow tvde böle bir dizi olacagı aklıma bile gelmezdii
iple çekiyorum bi diger bölümüüü çok güzell

ama şuu biizm milletiize yakıştıramıyorum diyenleirde anlamıyorum
bunlar hayatın gerçekleri neden garip geliyorki sizlereee

gülfem ee yazık yaaaaa garip garip duruyor

birdee süllüman neden mahidevranı çagırmıyor hiç halvete?

Burada bir hafta boyunca bir sürü teori ürettik ama hiçbirimizinki doğru çıkmadı. Aynayı boşuna suçlamışız ayna masum çıktıı

Hiö aklıma gelmezdi onu sürece zehiri nasıl ne arada aldı yaa.. Hem ayrıcaa öbür kız da tutu getirdi kürdü gösterdi onun ellerine bişey olmadı. Yazık ya çok kötü oldu kızcağıızın yüzü. Acaba Hürrem ne yapacak şimdi gidip Kanuni'ye söylese Valide Sultan'da onun yaptıklarını söyler diye korkar. Acaba Hatice'yi iyileştirecekte o da affededecek mi Hürrem'i. Bu adada Hatice'nin aşkı ortaya da çıktı. İbrahm'in entrikaları aslında buna neden oldu. Yoksa Sülüman'ın aklında halvet yoktu. Bunun sorumlusu İbrahim'dir. Hem aynı şey Hürrem'e de yapıldı Mahidevran tarafından ancak Valide Sultan ona bişicikler yapmadı. Aslında ondna cesaret aldı Hürrem'de. Mahidevran bana yaptı birşey olmadı ona bana da olmaz deyip o da zehirledi. Bunu başlatanda Mahidevran oldu. Hasekiymiş sanki yaptıkları Haseki'ye yakışırmış gibi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…