Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
haftada bir gün az diyorum işte,bekliyoruz koca hafta boyunca poff

ben fragmanı izledim tv de az önce..

ya bu sülüman gene gülnihali halvete hazırlasın sümbül ağa diyo yaaa

çok sadık :))

4 tane eşi olmuş adamın bknz

Hürrem Haseki Sultan
Şehzade Mehmed, Cihangir, Mihrimah Sultan ve II. Selim'in annesi

Mahidevran Sultan Abd’ullah kızı ve Şehzade Mustafa’nın annesi

Gülfem Hâtûn Cariyelerden ve Şehzade Murad’ın annesi

Fûl-Dâne Hâtûn Abdullah kızı ve Şehzade Mahmud’un annesi.

eeeee etme bulma dünyasııııııııııı
haşmetlim kendi keyfindeee
kadınlar birbirlerini yesin

kızlar ikinci fragman çıkmış,az önce tv de izledim,o yüzü sarılı yatan gülnihal miş,yüzü fena olmuş zavallı kızın,bu hürrem varya mafhetmiş kızı yaa..

Hürremde iyice şirkefleşti, mahidevaranın yaptıkları normalmiş o zaman.

Yazık gülnihale, gerçi sülümandan maşallah girdi halvete, kıkı bile çıkmadı. bakalım bu hafta neler olacak.

ÖZET
Hürrem, Gülnihal'i köşeye sıkıştırır. Sultan Süleyman'la halvete girenin kim olduğunu bulmasını ister. Gülnihal, Hürrem'in tavırlarından korkar. Halvete girenin kendisi olduğunu saklamaya devam eder.

Sultan Süleyman, Rodos seferi hazırlıklarını sürdürüyor. Rodoslular ise Osmanlı ile yalnız başlarına mücadele edemeyeceklerinin farkında. Avrupa ülkelerinden yardım istiyorlar. Ama Sultan Süleyman bunun olacağını önceden düşünmüş. Tedbirini almıştır.

Bu arada Hürrem, Sultan Süleyman'ın hediye ettiği kürkü giyer. Haremde onunla gezerek sultanlığını ilan eder. Hürrem ile Hatice'nin arkadaşlığı gitgide ilerler. Hatice ile Hürrem'in ilişkilerinin gelişmesi, Valide Sultan'ı rahatsız eder. Valide Sultan, Hürrem hakkında Hatice'yi uyarır.

Hürrem, Sultan Süleyman'ı özlemiş. Geceyi onunla geçirmek ister. Ama lohusa olduğu için engellenir. İbrahim ise Sultan Süleyman'ın yanına Gülnihal'i yollar. Hürrem, Süleyman'la halvete giren cariyenin Gülnihal olduğunu anlar. Hürrem sinirlerine hakim olmakta zorlanır...

Zorlansın..Şeytan azapta gerek..

hürreme laf yok hak ediyor canım gülnihal de en yakın arkadaşının erkeğine döz dikenin gözü çıksın

Gülnihal de Hürremin yaptığını yapıyor.hürremde mahinin erkeğine göz dikti...el mecbur o seçilmiş gider tabi..arkadaşlık müessesesi harem konularını bağlamıyor demekki o devirde..

Gülmesi bile çok itici geliyor bana Hürremin.Kadın zerafeti yok,çok kaba sanki.Bütün bunlara kötü kalpliliği de eklenince hiç çekilmiyor.Oraya getirilişi,yaşadıkları tabii ki ağırdı ama bu insan öldürmesini gerektirmez ki.Böylelerine hiç yanaşmayacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…