Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
bu hafta cok heyecanli olucak
gülnihal hakketi
hürrem sancilar icinde kivanirken onlar baska isler pesindeydi

:90::90::90::90::90::90::90:

Ben seviyorum Hürrem'i.. Baya eleştirmişler ama bende doğum yaparken en yakın arkadaşımla sevdiğim adam birlikte olsa bende aynısını yapardım.. İntikamımı alırım.. Ama dizidede çarpıtılıyor ve abartılıyor.. Hürrem Sultan aslında bu kadar hain biri değildi... Ama dizi işte reyting için neler yapıyolar..

hani macar prensesi miydi neydi,o mu geliyo aceba
eğer oysa,o önce sülüma sarkcakmış,yüz bulamayınca,pargalıya..:86:

ama bu sülüman hani hürreme hayatının sonuna kadar sadık kalcaktı
mariyayla halvet oldu amaa

bende öyle biliyodum hürremden sonra gözü başkasını görmemişti güyaa:26::26:

tamam doğum yaparken sevdiği adam halvetteydi =) ama hürremde onu birinden çaldı pekde üzülmüyorum o yüzden=)

tamam doğum yaparken sevdiği adam halvetteydi =) ama hürremde onu birinden çaldı pekde üzülmüyorum o yüzden=)

Hayır çalmadı. Mahidevrana ilgisi zaten Hürrem gelmeden önce bitmişti. Çünkü adam sürekli başka cariyeyle birlikteydi.. Hürrem ona sevmeyi, tek eşliliği öğretti.. :) Diyorum ya dizide reyting için çarpıtıyolar.. Yoksa öyle halvet felan yok..

evet evet eden bulur sonuçta
mahidevran da,gülfemden çalmıştı mesela..
vs vs vs

hürrem olmasa ama bu kadar gözden düşmezdi=)

gülnihal emredileni yaptı.hiçbir günahı yok.kaldıki haremde sadece hürrem mi var.hürrem nasıl hırslanıyorsa,sultan olmak istiyorsa bu hürrem kadar haremdeki her kızın hakkıdır.şu an günlük hayatta yaşadığımız arkadaşlıkla ordakinin hiçbir alakası yok.gülfem ne yapsın.mahidevran ne yapsın.hürrem de alışacak.madem bu düzeni kabullendiniz ,hürremi sevip bağrınıza bastınız kusura bakmayın ama siz de gülnihali kabulleneceksiniz.mahidevrandan soğumuştu diyenler var.bir kere islam a göre erkeklere eşleri arasında kusursuz bir adalet sağlanması emrediliyor.bu her akşam farklı birinin yanında olmaya kadar detaylandırılıyor.yani öyle soğudum günümü gün edeyim.olmaz öyle şey.biz de eşlerimizden gün gelir soğuyabiliriz.kadın ve erkek bu anlamda aynıdır.nasıl kadınlık gururunuza yedirip böyle cümleler kurabiliyorsunuz hayret ediyorum.sevgi şevkat maddi manevi her yönden hiçbir eşin boynu bükülmemeli.bütün bu dengeyi ve adaleti kurulamayacağına göre islam tek eşli olmayı hayırlı sayıyor ve öneriyor.eğer dizideki gibi olduysa sülüman eşi uzak yoldan geldiği halde onu karşılamadıysa külliyen hatalı bir davranışa girdi.padişahın tutumu yanlıştır.bu düzen hakkaten böyle seyretmişse düzen komple yanlıştır.gülfeme yapılan insani bir haksızlıktır.mahidevrana yapılan haksızlıktır.hürremin yaşadığı bu düzen de normal bile sayılabilir. o da bi zahmet tutsun dilini.ama yoooook.kötülük ve şirretlik hep kazanır.forumda gördüğüm kadarıyla iltifata bile tabi olur.pesss.

[video=youtube;4913bGZokDQ]http://www.youtube.com/watch?v=4913bGZokDQ[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…