Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
fragmani izledimde, bu ne ya? Zehirli aynayi kanuniye getirmis :26:
sanki anlamayacak zehirli oldugunu

yeni fragman canlarım
bir aldatmaca olabilir,hürremin kesin bir planı var ki o aynayı sülümana verdi,belkide bana maria hediye etti diyecek,yada bana validem hediye etti diyecek...bende sana hediye ediyorum diyecek...
yatakta yatam marisaya benzemiyor ama olabilir de...uzun fragmanı bekleyeceğiz biraz daha anlaşılır olması için...

Bende mahidevrana benzettim.Hürrem boş durmuyo anlaşılan:s.Ama süleymana kötülük yaparsa bozuşucam yani aa:)

olabilir,ama mahidevranı o hale hürrem getiremez,demekki getittirmiş??bu durumda aynaya dokunan sülüman eli yara olunca hürreme kızacak oda ama bu aynayı bana mahidevran verdi diyecek..olabilir yaniiii..ne senaryo yazdım dimi ama

Evet çok orjinal bir fikir:)olabilitesi yüksek ve tam Hürrem'in düşünce tarzını yansıtıyor:)

Biraz anlaşılmaz bir fragman olmuş. Ancak haftaiçi detaylı fragmanda belki birşeyler anlayabiliriz. Bence de sizin düşündüğünüz gibi aynayı verecek ama bana Mhidevran verdi diyecek ya da belki de Maria tam çözemedim o yatakta yatanın kim olduğunu daha bir kere izledim. O zamanda Kanuni Hürrem'e bunu verene iade edecek aynayı o da bunu kullanınca yüzü felan bu hale gelecek. Belki de Valide Sultandır o yatan. Kendisine atılan tokadın intikamını alacak olabilir o da bir ihtimal.. Ama Kanuni annesine bunu bilerek asla yapmaz vermez aynayı o da ayrı mesele.. Hem o aynaların zehirli olduğunu Sümbül ağa biliyorda Mahidevran ve Valide Suştan bilmeyecek mi Maria olaiblir o yüzden yaralı olan.. Bir sürü teori üretiriz artık dizi başlayana kadar:)

Mahidevrana da benziyor yatan kişi..burun yapısını mahi ye benzettim..
yok yok..bu hürremin hayalidir..daha 40 ı çıkmadan kötülük peşine mi düştü?

yok yok bence o aynayı verdiğinde konuşmanın devamı gelecek , bakıcaksın hürremi göreceksin diyor devamında hürrermden başkasına dokunursan bu aynaya dokunduğunda olduğu gibi yanacaksın gibi iması olacak bence

Kesinlikle o fragmandaki Mahidevran. Bilgisayarda belli olmuyor ama tv de izledim inleme sesinden Mahi olduğunu anladım ama onun gerçek olduğunu sanmıyorum rüya olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…