Muhteem erkek modelleri ..

dita

PeriliKöşkünPİreliKedisi
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
461
2
BANA GÖRE;

yanında her zaman orkid, pamuk, aseton, makyaj malzemeleri, deodorant vb. taşıyan,

manikür ve pedikür yapabilen, ojeyi sevgilinin tırnağına itinayla sağa sola bulaştırmadan ustaca sürebilen,

sevgilisinin, çizme, ayakkabı, bot ya da terliklerini pırıl pırıl yapabilme yeteneğine sahip olan,

ev işlerinden anlayan,

iyi yemek yapan,

az ve öz konuşan, konuştuğu kadar dinleyen,

her şeyi kıskanmayan,

sevgilisinin hayatını kendi hayatı gibi planlamaya kalkışmayan, salak erkek triplerinden uzak, gerçekten salak olan ultimate,

poposu tempra , ama kendisi fiat tempra olmayan, (tempra popolulara bayılıyorum),

sevgilisinden çok önce uyanıp kahvaltıyı hazırlayan,

kılsız, bıyıksız,

dayanıklı,

çiziksiz, vuruksuz, sıfır kilometre, kelepir olmayan,

kasmayan, sıradan, komik, eğlenceli,

kola yakışan,

marjinal erkeklerdir, muhteşem erkek modelleri…
:sm_cool::sm_cool:

Ve Ayriyetten..;

onurlu, erdemli, dürüst, zeki, kültürlü, iyi eğitimli, çalışkan,

kesinlikle çok yakışıklı, karizmatik, prezantabl, şık giyinen, zevkli, temiz, seksi, çekici,

iyi bir aileden gelen, asil,

becerikli, hamarat,

kariyer sahibi,

centilmen, sportmen,

espritüel, anlayışlı, kalender, medeni cesareti yüksek,

sevgilisine karşı pasif, köle ruhlu, dışarıda sosyal, içten, duygusal, romantik, heyecan verici, heyecanlı,

yardımsever, aile bağları kuvvetli, kıymet bilen, değer veren, tuttuğunu koparan, kararında hırslı, sabırlı,

sanat seven ve sanatçıya değer veren, futbol maçı oynamayan ve seyretmeyen, maça gitmeyen, (ben gidiyorum yeter o evinde otursun. ) sporu futbol sanmayan.....:sm_cool::sm_cool:

anacum senin saydığın griterlere göre erkek neyim galmamıştır.
bizde;
kıllı,sakallı,bıyıklı,yolda yürürken yere tüküren,
siyah pantolonun altına beyaz çorap giyen,
kaba,pis,kokmuş,amele...

(daha sayayyımmı)
şahsiyetlerden vardır istersen göndereyim:roflol::roflol::roflol:
anam sen saydıklarına uyan bitane bulursan abisi kardeşi neyse ondan bizede bula.s

anacum senin saydığın griterlere göre erkek neyim galmamıştır.
bizde;
kıllı,sakallı,bıyıklı,yolda yürürken yere tüküren,
siyah pantolonun altına beyaz çorap giyen,
kaba,pis,kokmuş,amele...

(daha sayayyımmı)
şahsiyetlerden vardır istersen göndereyim:roflol::roflol::roflol:
anam sen saydıklarına uyan bitane bulursan abisi kardeşi neyse ondan bizede bula.s

Aramalara başladım şekerimmm..belki kıyıda köşede kalmıştır türünün son örnegi...
başka isteyen varmı siparişleri alayım.....
tatlicadiarzutatlicadiarzu

Bu üründen henüz reyonlarımızda bulunmamaktadır...tatlicadiarzu
İsterseniz yan sanayi firmalarımıza bakınsırnaşık şey

Kız oneydiiiiikafamçokkarıştı saymışsında saymışın beeeeee:mymeka: aklını başına dopla bu seceneklerden bir kaçını secmeyi düşün diğerlerini unut evde kalıp annene turşunu kurdurma:1closedeyes:

Bu üründen henüz reyonlarımızda bulunmamaktadır...tatlicadiarzu
İsterseniz yan sanayi firmalarımıza bakınsırnaşık şey

Kız oneydiiiiikafamçokkarıştı saymışsında saymışın beeeeee:mymeka: aklını başına dopla bu seceneklerden bir kaçını secmeyi düşün diğerlerini unut evde kalıp annene turşunu kurdurma:1closedeyes:

Hehehee kaldım zaten..boyda uzun turşu için uygun varil bulamıyosss..annem küstü bana zaten evlenmiyom diye...aylar oldu ne arıyo ne soruyo valla...

X