Muhafazakar Villa Kiralama Siteleri Güvenilir mi?

chatlakzeynep

CHaTLaq
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
17
0
Merhaba hanımlar

Ben muhafazakar villa olayına kafayı taktım dersem yalan söylemiş olmam heralde.Geçen seneden beri araştırıyorum bazı sitelerde havuzu korunakl villaların ilanlarına rastlıyorum fakat ne derece güvenilir erken rezervasyonda on odeme yapıldığında mağdur olma durumu söz konusu olabılır mı bu konu hakkında fıkırlerınıze ıhtıyacım var

ben de tesettürlüyüm villayı çok araştırdım ama pek güvenilir gelmedi. selge beach resort bu yıl islami otel olarak hizmet verecekmiş. karma havuzu da varmış baya aklıma yattı ama bir türlü karar veremedim.

ben de villalara bayağı baktım ama muhafazakar olanlar genelde denize uzak selge beach e de baktım arkadaş söyleyince bütüüüünnn muhafazakar oteller gibi pahalı.. ne yapsak bilemedim fikri olan varsa villada tatil yapan varsa bize yardımcı olsun lütfen

Merhaba arkadaşlar,
Helal Tatil Evleri ni incelemenizi tavsiye ederimm.. Villaları çok güzel ve tesettür tatiline çok uygun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…