Muhafazakar ve uçuk fiyatlı olmayan balayı otelleri önerileri

merilyn

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2012
1.893
215
Merhaba kızlar, haziranda düğünümüz var düğünden 1 hafta sonra balayına gitmeyi planlıyoruz. Muhafazakarlara uygun, fiyatları uçuk olmayan, şöyle bizi rahat ettirecekleri bir yer arıyorum. Rizom Otel aklıma yattı. Ama başka alternatif bulamadım. Gidenler öneride bulunursa çokkk sevinirim. Erken rezervasyon yaptırınca indirim oluyormuş biz de ondan faydalanalım dedik. yardımcı olun lütfennnn :26:

canım bak benim listemde bunlar var ..1 my home resort 2.ulusoy aspendos hotel 3.kamelya world holiday. 4. sherwood dreams resort 5. fame recidanse ( favorimiz şuanlık) .. 6. crystal de luxe 7. cyristal asmiros resort 8. cyristal waterword resort spa (yine favori)

canım bak benim listemde bunlar var ..1 my home resort 2.ulusoy aspendos hotel 3.kamelya world holiday. 4. sherwood dreams resort 5. fame recidanse ( favorimiz şuanlık) .. 6. crystal de luxe 7. cyristal asmiros resort 8. cyristal waterword resort spa (yine favori)
hemen inceliyorum hepsini tekrar yorum yazıcam çok teşekkürler :KK34:

sakin ve sessiz bi yer olsun dedik. Var mı böyle yerlerde kalanlar yardım lütfennnn
Stalu otel güzel gibi :KK31:

X