muhafazakar otellerde balayı

nurbanu_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
119
1
kızlar merhaba biz nişanlımla şah inn paradise için rezervasyon yaptırdık..Muhafazakar otellerde malum havuzlar hamam sauna vs hep ayrı olduğu için bu durum sorun oluyor mu?? vaktinizi nasıl değerlendiriyorsunuz? günboyu ayrı mı takılıyorsunuz? gidenlerin tecrübelerine çokk ihtiyacım var hep ayrı takılacaksak bir anlamı kalmıyor gibi geliyor bana:S

cnm bende öyle bir yer arıyodum ama dediğin gibi sabahdan akşama kadar ayrımı takılıcaz dediğin gibi kafam karıştı benm de yoksa bi r arladaş dağ evinde balayı ayarlamış ve çok eğlenmiş çok güzel çok eğlendik diye. şimdi öyle bi yer arıyorum ama burasını bende biliyorum çok kararsız kaldım dağ evindede çokmu sıkılırız acaba tam teşekkürlü yerler varmı acaba

canım merhaba biraz geç oldu ama merak ettim ayarlayabildin mi dağ evini? biz sah inn den sonra birkaç günde balıkesir ayvalık altınoluk edremit civarında kalmayı düşünüyoruz siz ne yapacaksınız??

canım ben sah inn e ailemle tatile gitmiştim tabiki havuz fln ayrı ama deniz sanıldığı kdr ayrı kullanılmıo..yani çok fazla ayrı kalcağınızı düşünmüorm denizi tercih ederseniz..

ay güzel ozaman sevindim yaaa.. havuz için bikini ve şort aldım birde haşema alayım ozaman:))

Sah inn`e degilde baska otele gidiyoruz yedi senedir
Sahsen ben kapali falan olmadigim icin cok sikiliyorum
Annemler falan girmiyorlar denize tek basima gidiyorum
Bayanlar icin ayri erkekler icin ayri aile icin ayri plaji var bizim gittigimizin
Eger gunun cogu denizde havuzda falan gececekse sikilirsiniz bence

Muhafazakar oteller guzel anladım da adı ustunde balayı , ben bayanlar havuzunda esım erkekler havuzunda takıldıktan sonra ne anlamı kaldı eslerın beraber gecırebılecegı çiftlere özel havuzlar yok mu bu otellerde ?

Kızlar eğer yemek noktasını çok düşünmüyorsanız villasepeti ne girin havuzlu villlalar var,ve havuzun hiçbir yerden görünmediği villalarda var,biz nişanlımda böyle bir villaya gideceğiz nasipse 5 günlüğüne...Çok hoşuma gitti denize girmeyi sevmiyorum haşemayı da,burada rahatca bikininizle girebilirsiniz ...Gitmedim daha ama bana oldukça mantıklı geldi:)Havuzda sadce eşim ve ben istediğimiz kadar eğlenebileceğimizi düşünüyorum ya bakalım hayırlısı:)

canım aynı senın gıbı düşünüyorum buldugun villalardan bı kaç linmk atabılırmısın yardımcı olmak maksatlı cok teşekkürler şimdiden :)

hangi villaya gittiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…